در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > دشمنان به دنبال انحراف اذهان عمومی نسبت به نتیجه مذاکرات هستند
کانال تلگرام کوروش

دشمنان به دنبال انحراف اذهان عمومی نسبت به نتیجه مذاکرات هستند

Deviation to the negotiations are public enemies دشمنان به دنبال انحراف اذهان عمومی نسبت به نتیجه مذاکرات هستند

1394/01/18

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: دشمنان بعد از مذاکرات لوزان تمام تلاششان رابه کار گرفتند تا اذهان مردم را نسبت به واقعیات منحرف کرده و شیرینی موفقیت مذاکرات را در کام مردم تلخ کنند.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا عباسعلی منصوری آرانی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در مواردی که تاثیر مستقیم با منافع ملی دارد نظارت می‌کند که این موضوع شامل مساله‌ی هسته‌ای ایران نیز می‌شود، قطعا ایشان اگر انحرافی ببیند تذکر می‌دهد ودر صورت لزوم حمایتشان را علنی می‌کند.

وی افزود: هدایت‌های مقام معظم رهبری به گونه‌ای است که منافع ملی کشور تعیین شود و کشور بیشترین سود را ببرد بنابراین حمایت و هدایت‌های رهبری تاثیر ویژه‌ای در مذاکرات داشت، این موضوع را رئیس جمهور در سخنانش با عنوان کمک‌های سخاوتمندانه و یاری‌گر مقام معظم رهبری مطرح کردند.

نماینده مردم کاشان خاطر نشان کرد:‌ مقام معظم رهبری به عنوان شخصیتی که در بالاترین سطح و کسب منافع ملی کشور نظارت دارند هدایت‌ها و حمایت‌ها از تیم مذاکره کننده انجام دادند و به نظرم این کار را تا نهایت انجام خواهند داد.

منصوری آرانی ادامه داد:‌ در این شرایط مسئولان باید با تشریح اوضاع گذشته و حال کشور به اظهار نظر بپردازند، توجیه شدن مردم و مسئولان از وضعیت فعلی امری مهم است، البته نباید فراموش کنیم که مردم و دولتمردان ما به علت داشتن دغدغه کشور از هر کمکی دریغ نخواهند کرد آنها شهدا و جانبازان زیادی برای حفظ نظام دادند و حتی در مقطع فعلی نیز یار و یاور دولت و تیم مذاکره کننده خواهند بود.

وی با تاکید بر این که دشمن شناسی در مقطع فعلی بسیار مهم است گفت: شناختن ترفندهای دشمن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است در حال حاضر صهیونیست‌ها و دشمنان نظام تلاش می‌کنند اذهان مردم را نسبت به مطالب واقعی منحرف کنند و شیرینی موفقیت مذاکرات را تلخ نمایند، اتفاقی که ما در دوران دفاع مقدس نیز تجربه کردیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: در دوران دفاع مقدس بلافاصله بعد ازکسب هر موفقیت خارج‌نشینان اعم از سرویس‌های اطلاعاتی و معاندان تلاش می‌کردند در حرفهایشان واقعیات را به گونه‌ی دیگر جلوه دهند؛ اتفاقی که بعد از مذاکرات لوزان به وضوح مشاهده می‌شود، لازم است در این شرایط مردم بصیرت داشته باشند و با شناخت دشمن وضعیت را رصد کنند.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=89978
آموزش پیش بینی فوتبال
هدیه ظرف غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

اولین مناظره نشان داد روحانی به وعده‌ انتخاباتی سال ۹۲ خود عمل نکرده است

به گزارش آسمونی:به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی دبیرکل این حزب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی