در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > چالشی هولناک در درون صندوق‎های ریاست کاخ‎سفید
کانال تلگرام کوروش

چالشی هولناک در درون صندوق‎های ریاست کاخ‎سفید

white house چالشی هولناک در درون صندوق‎های ریاست کاخ‎سفیدبه گزارش آسمونی:

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بحث‌ها و گاه جدال نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه به اوج خود می رسد.
اما جدای از موضوعات مناظره‌ای ترامپ و کلینتون، سخن از مقوله‎ای چالش برانگیز به نام تقلب در نتایج انتخابات به میان آمده است.

تقلبی که دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه مطرح کرده و مدعی است در صورت پیروزی هیلاری کلینتون در انتخابات آتی، نتایج را نخواهد پذیرفت.

*موضع ترامپ در قبال شکست احتمالی از هیلاری

هنگامی که از دونالد ترامپ درخصوص احتمال شکستش در رقابت با نامزد دموکرات‌ها سوال شد، وی برای چندمین بار چنین نتیجه‌ای را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را غلط خواند و گفت: از شما می خواهم تا فعلا منتظر بمانید.

با توجه به بررسی انجام شده توسط روییترز، بر اساس نتایجی که روز جمعه گذشته منتشر شد، تنها نیمی از جمهوری خواهان، حضور کلینتون در کاخ سفید را قبول می‌کنند و حدود 70درصد می‌گویند که اگر هیلاری کلینتون پیروز شود با رای غیرقانونی و تقلبی انتخاب شده است.

در سوی مقابل از هر 10 دموکرات، هفت نفر پیروزی ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواهند پذیرفت و حداقل 50 درصد از آنان پیروزی وی را در انتخابات غیرقانونی و تقلبی عنوان خواهند کردند.

*ترفند ترامپ برای روز انتخابات!

نتایج نظرسنجی‌ها بعد از اظهارت چندین باره نامزد جمهوری خواه آمریکایی مطرح می‌شود. وی معتقد است که رسانه‌ها و موسسات سیاسی در تقلب انتخاباتی علیه وی مشارکت دارند.
هم‌چنین ترامپ در اظهاراتش تاکید کرد که هوادارانش در روز انتخابات در محل‌های رای گیری مستقر می شوند تا از رای گیری افراد فاقد شرایط لازم جلوگیری به عمل آورند.  

* آمریکا در برابر یک دره هولناک سیاسی قرار دارد

«حسن هانی زاده» کارشناس مسائل سیاست خارجی درخصوص آینده پس از انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا بیان داشت: انتخابات آمریکا در دوره آینده که کمتر از یک ماه به آن باقی مانده است، یکی از پرچالش ترین دوره انتخابات در طول تاریخ ایالات متحده است.

وی با اشاره به این که زمینه وجود تقلب در انتخابات آمریکا کاملا فراهم است، گفت: افرادی که دارای کارت الکترال و لابی‌های صهیونیستی هستند، می‌توانند در مسیر این انتخابات تغییراتی ایجاد کرده و  موجب پیروزی یکی از نامزدها بر دیگری شوند.

این کارشناس مسائل سیاست خارجی با بیان این که رقابت تنگاتنگی میان دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون وجود دارد، افزود: بعد از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری، طبیعی است که یک بن بست سیاسی شدید در این کشور به وجود می آید.

وی در ادامه ضمن حساس توصیف کردن انتخابات آینده آمریکا تصریح کرد: ممکن است نتایج رای گیری در ایالات متحده به دادگاه عالی فدرال رفته و پس از سپری شدن یک دوره زمانی برای صدور نتیجه نهایی، درگیری‌هایی میان دو نامزد و طرفدارانشان به وجود بیاید.

هانی زاده گفت: اکنون آمریکا در برابر یک دره هولناک سیاسی قرار دارد و حساسیت انتخابات آتی ممکن است منجر به درگیری‌های خیابانی در این کشور شود.

وی با اشاره به این که شاید شخصیت های موجود در دو حزب، واکنش ها را سریعا مهار کرده و به سرانجام بکشند، اظهار داشت: ممکن است به دلیل افشاگری‌های علیه کلینتون، ترامپ و طرفدارانش را به حضور در خیابان‌ها بکشد.   

اکنون باید دید که سرانجام صندوق های انتخاب ریاست کاخ سفید، به کدامیک از دو نامزد جمهوری خواه یا دموکرات چراغ سبز نشان می‎دهد. پایانی بر پرسر و صداترین انتخابات تاریخ آمریکا، که در صورت برتری کلینتون، آغاز یک چالش جدی‎تر با عنوان تقلب از سوی ترامپ مطرح خواهد شد.  

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=208318
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

برنامه‌های امروز (9 اردیبهشت) نامزدهای ریاست جمهوری در صداوسیما

به گزارش آسمونی:اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، مصطفی هاشمی طبا، سید مصطفی میرسلیم چهار نامزد دوازدهمین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی