تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سیاسی > نظر شورای نگهبان درباره نتیجه انتخابات اصفهان
تبلیغات اینترنتی

نظر شورای نگهبان درباره نتیجه انتخابات اصفهان

95/01/22

Comment the Guardian Council about the results of the election Isfahan Iran نظر شورای نگهبان درباره نتیجه انتخابات اصفهان

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: هیچ توافقی میان شورای نگهبان و وزارت کشور برای حضور نفر ششم انتخابات اصفهان در میان نیست و تصمیم آخر و نهایی “برگزاری انتخابات میان دوره‌ای” است.

 

به گزارش آسمونی مرتضی طبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با بیان اینکه براساس تصمیم نهایی شورای نگهبان نفر سوم انتخابات اصفهان حذف و نفر جایگزین در انتخابات میان دوره ای مشخص خواهد شد، اظهار داشت: تمامی اخبار منتشر شده که این مورد در آن ذکر نشده، کذب است و از سوی شورای نگهبان تکذیب می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تصمیم نهایی شورای نگهبان انتخابات نفر باقی مانده انتخابات اصفهان در انتخابات میان دوره‌ای است، گفت: این براین اساس انتخابات در خرداد‌ماه 96 و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: همه چیز در مورد انتخابات اصفهان از ابتدا قطعی بوده و هیچ توافقی میان شورای نگهبان و وزارت کشور مبنی بر انتخاب نفر ششم انتخابات اصفهان در میان نیست.

 

وی با بیان اینکه امروز از سوی شورای نگهبان وظیفه اطلاع‌رسانی نهایی در این باره به بنده واگذار شد، خاطرنشان کرد: در تماسی که امروز با شورای نگهبان داشتم، عنوان کردم که این موضوع باید به‌صورت رسمی عنوان شود که شورای نگهبان این وظیفه را به بنده محول کرد، بر همین اساس به‌صورت رسمی عنوان می‌کنم که نفر باقی مانده انتخابات اصفهان در انتخابات میان دوره‌ای برگزار می‌شود و هیچ تصمیم دیگری در این باره از سوی شورای نگهبان اتخاذ نشده است.

 

طبیبی افزود:  براین اساس نفر سوم انتخابات اصفهان حذف شده و نفر جایگزین در انتخابات میان دوره‌ای سال 96 انتخاب می‌شود و هیچ تصمیم دیگری مبنی بر این موضوع گرفته نخواهد شد و این به معنای تعیین تکلیف انتخابات اصفهان است.

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=140220
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

seventh-ceremony-of-hashemi-rafsanjaniin-the-shrine-of-imam

مراسم هفتم هاشمی رفسنجانی در حرم امام

به گزارش آسمونی: عصر دیروز یکشنبه ۲۶ دی ماه مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی