اخبار فیلم، سینما، تلویزیون، تئاتر

«هزارپا» پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد

به گزارش آسمونی:آمار فروش هفتگی «هزارپا» تازه ترین ساخته ابوالحسن داودی نشان از خیز بلند این فیلم برای ثبت رکوردی دست نیافتنی در سینماهای کشور دارد.

Centipede became the best selling film in the history of Iranian cinema «هزارپا» پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد

فیلم سینمایی «تگزاس» که تا قبل از آغاز نمایش «هزارپا» صدر پرفروش‌های هفتگی را قرق کرده بود حالا پس از کاهش تعداد سالن‌های نمایش دهنده آن این هفته با افت فروش زیادی مواجه شد و در مکان پنجم پُرفروش‌ قرار گرفت.

«خاله قورباغه» که از هفته سوم اکران رشد خوبی در فروش پیدا کرده بود نیز همچنان با همان شیب ملایم افزایش فروش در حال نمایش است و این هفته بالاتر از «تگزاس» در مکان چهارم قرار گرفته است.

«دم سرخ ها» تازه‌ترین ساخته آرش معیریان نیز در نخستین هفته فروش با استقبال مواجه شد و پس از «هزارپا» و « کاتیوشا» در مکان سوم پُرفروش های هفتگی قرار گرفته است.

در بررسی تازه ترین آمار فروش هفتگی فیلم های در حال اکران مانند چهارهفته گذشته «هزارپا» با چهار میلیارد و 272 میلیون تومان در صدر پُرفروش‌ها قرار گرفته است.
فیلم سینمایی «هزارپا» حالا پس از 5 هفته نمایش در 155 سالن سینما، 21 میلیارد و 88 میلیون تومان فروخته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دزدی، اتفاقی متوجه راز یک دختر می‌شود و سعی می‌کند از این موقعیت سوء استفاده کند.»

در «هزارپا» هنرمندانی چون رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی، لاله اسکندری، امید روحانی، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، نعیمه نظام دوست، سینا رازانی، محمد نادری، حسین سلیمانی و شهین تسلیمی ایفای نقش می کنند.

منبع: ایرنا

Related posts

آغاز جشنواره جهانی فیلم فجر

آسمونی

واکنش صدا و سیما به فضاسازی ها برای پخش اعترافات نوجوان 17 ساله»

آخرین مهلت ارسال آراء جوایز اسکار اعلام شد

آسمونی

Leave a Comment