تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار سلامت و پزشکی > وزیر بهداشت نگران استرس‌های روحانی شد!
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • وزیر بهداشت نگران استرس‌های روحانی شد!

  Untitled-1

  1394/11/21

  به گزارش آسمونی سیدحسن هاشمی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که هم اکنون در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است، با تاکید بر اینکه هنوز هم روحیات دانشجویی در ما وجود دارد، گفت: دوست دارم در مورد دلیل اینکه انقلاب کرده ایم و اینکه چه بخشی از انتظارات ما محقق شد و چه بخشی از آن محقق نشد صحبت کنم اما فرصت نیست.

  وی با تاکید بر ایمان قلبی انسان ها به پروردگار، اظهار کرد: بسیار دیده ام انسان هایی که دست شان از زمین و زمان کوتاه است و در لحظه آخر مشخص می شود که هنوز به خداوند وصل هستند.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه نمی توان از ظاهر انسان ها درون آنها را قضاوت کرد، افزود: زیاده طلبی و نفاق آفت جدی انقلاب ما است.

  وی با بیان اینکه چه افتخاری بالاتر از باور به خدا و نوکری مردم وجود دارد، گفت: دانشجویان علوم پزشکی باید به رشته های تحصیلی خود که در آن می توانند به خلق خدا خدمت کنند افتخار کنند.

  هاشمی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی، اظهار کرد: خوشحالم که چنین جشنواره ای برگزار می شود و از برگزارکنندگان و داوران ارزشمند آن تشکر می کنم. امیدوارم همت معاونت فرهنگی وزارتخانه در سال های آینده نمود بیشتری پیدا کند و دوستانی که در حوزه های علوم پزشکی فعالیت می کنند به حوزه هایی بپردازند که باعث آرامش آنها می شود.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه گفت: من اهل تملق نیستم اما دلم برای دکتر روحانی می سوزد. من و ایشان سال هاست در موضوعات پزشکی با یکدیگر صحبت می کنیم و من شاهد مرارت ها، مشکلات، بی خوابی ها و استرس های ایشان هستم. دکتر روحانی واقعا مظلوم واقع شده اند.

  وی گفت: دکتر روحانی با حمایت مقام معظم رهبری، حمایت مردم، هدایت خداوند، تیم همراه و سربازان گمنام کار بزرگی انجام دادند اما دکتر روحانی واقعا مظلوم واقع شده اند.

  هاشمی در پایان اظهار کرد: برخی به اقدامات دکتر روحانی اعتراض می کنند. باید گفت اعتراض های وارده به شخص ایشان نیست بلکه به تقدیر است که چرا این کارهای بزرگ توسط خودشان انجام نشده است.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=133290
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  مصرف بستنی کیلویی و پنیرتبریزی ناقل بیماری تب مالت

  آسمونی : محمد حسین عزیزی رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران در خصوص هشدارنسبت …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.