تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار سلامت و پزشکی > افزایش 750 تخت بیمارستانی، با افتتاح 5 بیمارستان دانشگاه آزاد
تبلیغات اینترنتی

افزایش 750 تخت بیمارستانی، با افتتاح 5 بیمارستان دانشگاه آزاد

increase of 750 beds with the opening 5 free university hospital افزایش 750 تخت بیمارستانی، با افتتاح 5 بیمارستان دانشگاه آزاد

1393/11/26

مدیر کل امور ساختمان های بهداشت و درمان معاونت عمران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با افتتاح 5 بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی، 750 تخت خواب به تخت خواب های بیمارستانی کشور اضافه شده است.

به گزارش آسمونی به نقل از  ایسنا، مهندس شهسواری صبح امروز در همایش معاونان عمرانی واحدهای این دانشگاه به تشریح برنامه های این حوزه پرداخت و گفت: هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی 250 تخت در بیمارستان های نیمه تمام دارد که این تعداد در حال طراحی و بعضا تجدید نظر است که با بهره‌ برداری 5 بیمارستان در سال گذشته 750 تخت به بیمارستان های کشور اضافه شده است.

وی افزود: طرح تجمیع دانشکده های علوم پزشکی یکی دیگر از پروژه های دانشگاه آزاد اسلامی است که در اراضی واحد علوم تحقیقات اجرا خواهد شد.

شهسواری با اشاره به تاکید بر ارتقای دفاتر فنی پیمانکاران، گفت: متاسفانه در زمینه معماری کارهای بزرگی در سالهای گذشته در کشور انجام شده است و تلاش ما در ساخت بیمارستان های جدید توجه به الگوهای معماری ایرانی اسلامی است.

وی ادامه داد: امیدواریم با اجرای طرح تجمیع چندین نماد مناسب معماری ایرانی و اسلامی داشته باشیم و دانشگاه آزاد اسلامی به پیش قراول چنین معماری که برگرفته از هویت فرهنگی کشور است، تبدیل شود.

مدیر کل امور ساختمان های بهداشت و درمان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ضوابط مناسب برای احداث ساختمان های جدید ، گفت: باید در زمینه استفاده از مصالح به تولیدات باکیفیت و مناسب توجه و دقت کنیم زیرا بخشی از کیفیت خدمات بیمارستان های دانشگاه به کیفیت ساختمان های آن مربوط می شود و این امر میسر نخواهد شد مگر با رعایت استانداردها و تکنولوژی به روز که در کشور موجود است.

وی ادامه داد: جلب مشارکت های بخش خصوصی در ساخت بیمارستان و درمانگاه و همچنین استفاده از تسهیلات مالی و بانکی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شهسواری در پایان به موضوع تعمیر و نگهداری اشاره کرد و گفت: بحث تعمیر و نگهداری ساختمان ها نیز موضوع مهمی است که تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن عمر ساختمان ها دارد، موضوعی که اگر به موقع مورد توجه قرار گیرد موجب کاهش بخشی از هزینه ها در زمینه نگهداری و تعمیر خواهد شد.

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=87065
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

high-prevalence-of-osteoporosis-are-20-years

شیوع قابل توجه بیماری پوکی استخوان تا 20 سال آینده/ در هر ساعت شاهد 6 مورد شکستگی ناشی از این بیماری هستیم

به گزارش آسمونی: وزیر بهداشت وضعیت شیوع بیماری پوکی استخوان تا 20 سال آینده را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی