تبلیغات اینترنتی

18 شمش طلا در شکم

18 bars of gold in the abdomen 18 شمش طلا در شکم

1393/02/03

هنگامی که تیمی از جراحان هندی معده بیماری را که از درد شکمی شکایت داشتند، باز کردند، به فکرشان هم نمی‌رسید که چه گنجی را از درون آن بیرون می‌کشند.

به گزارش آسمونی به نقل از سی ان ان این بیمار که نامش اعلام نشده است، ۱۸ شمش طلا را درون شکمش داشت. به گفته پلیس و پزشکان این مرد ظاهرا قصد داشت این طلاها را به طور قاچاق بدون پرداخت عوارض ورودی به کشور وارد کند.به گفته دکتر سی اس راماچاندران که این جراحی را در بیمارستانی در در دهلی نو انجام داد، هر کدام از این شمش‌ها ۳۳ گرم وزن داشتتند.

بیماری ۶۳ ساله که شهروند هند است یک روز پیش با درد شدید معده و تهوع به بیمارستان مراجعه کرده بود.به گفته راماچاندران بیمار گفته بود که تصادفا سر یک بطری پلاستیکی را بلعیده است.

راماچاندران گفت: «ما پیش از عمل نمی‌توانستیم بفهمیم که با شمش‌های طلا سروکار داریم. البته رادیوگرافی نشان داده بود که انسداد روده‌ای وجود دارد که نیاز به جراحی دارد.»

جراحان مبهوت‌شده در روز جراحی شمش‌های طلا را از معده بیمار بیرون کشیدند.

بیمارستان این محموله گران‌قیمت را به پلیس محلی تسلیم کرد. به گفته سخنگوی پلیس شمش‌های طلا به اداره گمرک فرستاده شدند تا مورد بررسی قرار گیرند. پلیس نام بیمار و نام کشوری را که او طلاها را از آن به هند قاچاق می‌کرده است را افشا نکرده است.

میزان سرمایه‌گذاری بر روی شمش‌ها طلا در هند در سال ۲۰۱۳ شانزده درصد افزایش یافت. بر روی واردات طلا به هند ۱۰ درصد عوارض بسته شده است.

- همین حالا عضو کانال تلگرام آسمونی شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=58056
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

new-details-of-the-cause-of-death-of-ayatollah-hashemi-rafsanjani

جزییات جدید از علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی/ ایشان تنها در سفرها تیم پزشکی را می‌پذیرفت

به گزارش آسمونی: معاون درمان وزیر بهداشت گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پزشکان مورد اعتماد خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی