تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار حوادث > خشم داماد ها در تهران و شیراز
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  خشم داماد ها در تهران و شیراز

  Knife خشم داماد ها در تهران و شیراز

  به گزارش آسمونی ، اختلافات خانوادگی باعث شد ۲ داماد جوان در شیراز و تهران دست به ۲ جنایت کاملا مشابه بزنند. آنها همسر و مادرزن خود را به قتل رساندند و پدر همسرشان را تا یک قدمی مرگ بردند اما این جنایت‌ها چطور رخ داد؟

  ساعت ۹صبح دیروز شنبه ، مأموران کلانتری ۱۳پایتخت در جریان جنایتی هولناک در منطقه شهر زیبا قرار گرفتند. آنها پس از حضور در محل حادثه با پیکر غرق در خون مردی ۶۵ساله که درکوچه افتاده بود رو به‌ رو شدند. آنطور که مشخص بود او پس از آنکه چاقو خورده بود به کوچه فرار کرده تا مردم را خبر کند اما از شدت خون ریزی بیهوش شده بود.
  ماموران وقتی خود را به مقابل خانه قدیمی ۳ طبقه که انتهای یک کوچه بن‌ بست بود رساندند متوجه شدند که قاتل هنوز داخل ساختمان  است. همسایه‌ ها می‌گفتند هرچه در می‌زنند کسی در را باز نمی‌کند و چند دقیقه قبل‌ تر صدای جیغ و فریاد زنی را از داخل ساختمان شنیده‌اند. همزمان اورژانس رسید و مرد مجروح که سر کوچه افتاده بود به بیمارستان منتقل شد. هنوز معلوم نبود ماجرا از چه قرار است و مأموران چندین بار زنگ در را زدند تا اینکه مردی جوان درحالی‌که چاقو به‌ دست داشت و لباس‌ هایش غرق در خون بود در را باز کرد.
  او گفت : «من قاتلم ، زنم ، مادرزنم و پدرزنم را کشته‌ام ، دستگیرم کنید.» همزمان با دستگیری مرد جوان ، کار آگاهان وارد ساختمان شدند. در راه‌ پله‌ ها جسد زن جوان را دیدند که قاتل می‌گفت همسرش است. در آپارتمان طبقه همکف که جنایت در آنجا رخ داده بود جسد زنی ۶۵ساله پیدا شد.
  قاتل می‌گفت که او مادرهمسرش بوده است. هردو جان باخته بودند و در چنین شرایطی گزارش این جنایت هولناک به قاضی دشتبان ، بازپرس ویژه قتل تهران مخابره و او به همراه اکیپی از کارآگاهان جنایی راهی محل حادثه شد. با دستور وی اجساد قربانیان که زن ۶۵ ساله و دختر ۳۹ ساله او بود و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بودند به پزشکی قانونی منتقل شد.
  متهم ۴۰ ساله که کسی جز داماد خانواده نبود برای تحقیق به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و در بازجویی‌ها به جنایت اقرار کرد. او گفت : جمعه‌ شب همسرم به همراه خانواده‌اش به جشن عروسی یکی از بستگان خود رفت اما من نرفتم. در تمام این مدت با همسرم در تماس بودم و منتظر بازگشتش بودم اما همسرم به خانه نیامد.
  وی ادامه داد : آن شب همسرم پس از پایان مراسم عروسی به خانه پدرش رفت و به من زنگ زد که آنجا می‌ماند. از این موضوع خیلی ناراحت شدم. من از مدتی قبل با خانواده همسرم دچار اختلاف شده بودم. احساس می‌کردم که همسرم هم تحت‌ تأثیر آنهاست.
  درحالی‌ که به‌شدت عصبی بودم ساعت ۷:۳۰صبح شنبه به خانه پدرزنم رفتم. در آنجا با هم صبحانه خوردیم اما بعد درگیر شدیم. درواقع رفته بودم تا اختلافاتمان را حل کنیم اما درگیر شدیم. برای همین با پسر ۵ ساله‌ام آنجا را ترک کردیم و به خانه پدری‌ ام رفتم. پسرم را آنجا گذاشتم و یک چاقو برداشتم و مجددا به خانه پدرزنم بازگشتم.
  در آنجا همسرم ، ‌مادرزنم و پدرزنم را با ضربات چاقو زدم و پس از آن منتظر مأموران نشستم تا برسند و دستگیرم کنند. در همین حال سرهنگ حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیز گفت : متهم با قرار بازداشت موقت برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

  محله در شوک :

  این جنایت هولناک روز گذشته مردم محله را شوکه کرد. هیچ یک از همسایه‌ها تا قبل از رسیدن پلیس تصور نمی‌کرد که جنایتی هولناک در خانه همسایه قدیمی‌ شان رخ داده است.

  یکی از آنها لحظاتی پس از حادثه گفت : وقتی پلیس رسید و در باز شد با دیدن راه‌ پله‌ای که پر از خون بود وحشت زده شدم. خانواده قربانیان ۳۰سالی می‌شد که در این محل زندگی می‌کردند و همسایه‌ مان بودند. آنها در طبقه همکف ساختمان ۳ طبقه زندگی می‌کردند و خانواده بسیار خوبی بودند. ۳دختر داشتند که همه آنها ازدواج کرده بودند و ما هیچ وقت از آنها بدی ندیده بودیم.
  وی ادامه داد : روز حادثه صدای جیغ و فریاد از داخل خانه‌شان شنیدم. وقتی از خانه‌مان بیرون آمدم و خودم را مقابل در رساندم ، دیدم در بسته است. به غیر از این خانواده در ساختمان یک پیرزن و یک خانواده دیگر هم زندگی می‌کردند. هرچه در زدم کسی باز نکرد ، ناگهان چشمم به لکه‌های خون افتاد ، ‌رد آن را دنبال کردم و وقتی به سرکوچه بن‌بست رسیدم دیدم، ‌پدرزن قاتل (همسایه قدیمی‌مان) روی زمین افتاده و مردم جمع شده‌اند. خون زیادی از شکمش و دستش می‌رفت. این صحنه را که دیدم به پلیس زنگ زدم. وقتی مأموران رسیدند قاتل در را باز کرد و خیلی راحت تسلیم شد.
  فرار ناکام :
  داخل خانه قربانیان و روی دیوارها لکه‌ های خون دیده می‌شود. رد آنها را دنبال کنی به اتاق خواب می‌رسی. از داخل اتاق خواب به حیاط خلوت راه دارد که در آنجا رد پای خونی دیده می‌شد. یکی از بستگان نزدیک مقتولان می‌گوید : اینها ردپای همسر قاتل است. گویا او پس از آنکه ضربه خورده به حیاط خلوت آمده تا در زیرزمین مخفی شود اما از بخت بدش در قفل بوده و او دوباره به خانه برگشته تا از در آپارتمان فرار کند اما در آنجا شوهرش او را گیر انداخته و دوباره به او ضرباتی زده است.
  پس از آن هم وی خودش را به زیر راه پله رسانده اما در آنجا جان باخته است. مادر او اما به‌دلیل سن بالایش داخل خانه گرفتار شده و به قتل رسیده است.به گفته وی ، قاتل مردی آرام بود اما می‌دانستیم با همسرش و خانواده همسرش اختلاف دارد. اما از این‌گونه اختلاف‌ها در همه خانواده‌ها وجود دارد و آنقدر جدی نبود که کسی حدس بزند به جنایت ختم می‌شود. درواقع همه ما شوکه شده‌ایم. خانواده مقتول خانواده‌ای آرام و محترم بودند.
  او می‌گوید : پدر خانواده اما نخستین نفری بود که هدف ضربات چاقوی دامادش قرار گرفت و پس از آن از خانه فرار کرد تا کمک بیاورد. او هم‌اکنون در اتاق عمل است و امیدواریم خطری تهدیدش نکند. وی ادامه داد: قاتل ۱۰سال پیش با دختر این خانواده ازدواج کرد. هر دو شاغل بودند و کسی باورش نمی‌شود چنین اتفاقی برای آنها رخ داده است.
  جنایت خانوادگی مشابه در شیراز :
  جنایت داماد کینه‌ جو در پایتخت در حالی رخ داد که صبح دیروز جنایتی مشابه نیز در شهر شیراز رخ داد. مأموران کلانتری ۲۳ گلدشت شیراز وقتی درجریان این حادثه هولناک قرار گرفتند در محل حاضر و با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شدند. ۳عضو یک خانواده هدف ضربات چاقو قرار گرفته بودند که پدر خانواده زنده مانده بود اما همسر و دختر او جان باخته بودند.
  در بررسی‌ ها مشخص شد که جنایت از سوی داماد خانواده صورت گرفته است. او که از محل گریخته بود در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد. مرد جوان در بازجویی‌ ها به جنایت اقرار کرد و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی دانست. او اقرار کرد که با ضربات چاقو به سمت همسر و خانواده او حمله کرده تا آنها را به قتل برساند اما پدرزنش زنده مانده و تحت درمان است. این متهم با قرار قانونی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز قرار گرفته است.

  منبع : خبرگزاری رکنا

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  زلزله ۵.۹ ریشتری تازه آباد را لرزاند / آماده باش کامل نیرو‌های امدادی/مصدومیت ۲۵ نفر بر اثر زلزله

  به گزارش آسمونی:زلزله ۵.۹ ریشتری تازه آباد در استان کرمانشاه را لرزاند. بر اساس اعلام …

  نظرات

  1. چه خبره تو این مملکت. هر روز کشتن و قتل و تیراندازی در خیابانها و پادگانها. وا مصیبتا از این روزگار و این مردم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.