تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار حوادث > یکی از زنان آسیب دیده ایرانشهری به پزشکی قانونی رفت
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • یکی از زنان آسیب دیده ایرانشهری به پزشکی قانونی رفت

  به گزارش آسمونی:رضا عبدی روز دوشنبه افزود: فرد ۲۴ ساله‌ای که دیروز (دوشنبه) به پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان مراجعه کرد، مورد اذیت، آزار، تجاوز به عنف و آدم ربایی قرار گرفته بود.

  One of the injured women went to Medical jurisprudence یکی از زنان آسیب دیده ایرانشهری به پزشکی قانونی رفت

  مدیرکل پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون یک نفر از زنانی که در حادثه ایرانشهر مورد تجاوز قرار گرفته اند، به پزشکی قانونی این استان مراجعه کرده است.

  رضا عبدی روز دوشنبه افزود: فرد ۲۴ ساله‌ای که دیروز (دوشنبه) به پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان مراجعه کرد، مورد اذیت، آزار، تجاوز به عنف و آدم ربایی قرار گرفته بود.

  وی خاطرنشان کرد: علائمی از تجاوز و آزار در وی مشهود بود که نتیجه بررسی‌های انجام شده به مراجع قضایی اعلام و از طریق آن‌ها اعلام نظر خواهد شد.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان سیستان و بلوچستان گفت: وی در ادعای خود گفته که از سوی چهار نفر مورد تجاوز و آزار قرار گرفته است، اما ما نمی‌توانیم تعداد متجاوزان را اثبات کنیم.

  وی ادامه داد: همچنین در معاینه این فرد آثاری از ضرب و جرح نیز مشاهده شده است.

  محمدهادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به دستور وزیر کشور برای پیگیری حادثه ایرانشهر گفته بود: نشست شورای تامین استان برای بررسی ابعاد موضوع برگزار شده است و نتیجه اقدامات انجام شده اعلام خواهد شد.

  وی همچنین در حاشیه نشست شورای تامین سیستان و بلوچستان اعلام کرده بود: در پی تجاوز به عنف که از سوی بزهکاران ایرانشهر اتفاق افتاده یک نفر شاکی به دادسرا مراجعه و بلافاصله پس از تشکیل پرونده در مدت چهار تا پنج ساعت نفر اول دستگیر و به جرم خود اعتراف کرده است.

  مرعشی ادامه داد: پس از شاکی اول، ۲ نفر دیگر به دستگاه قضایی شکایت کردند که می‌توان گفت: این سه نفر با یکدیگر آشنا بودند.

  معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این موضوع چهار مجرم دارد، تصریح کرد: از چهار مجرم یک نفر دستگیر و سه نفر متواری هستند که برای دستگیری سه نفر دیگر اقدامات و پیگیری‌های لازم در دست اجراست.

  وی گفت: تاکنون ۲ نشست برای بررسی این اتفاق در شورای تامین شهرستان ایرانشهر برگزار شده است.
  مرعشی افزود: مولوی طیب در نماز عید فطر با اطلاعات کمی که داشت صحبت‌هایی در این خصوص مطرح کرد که در نتیجه به این موضوع در فضای مجازی دامن زده شد و جو شهرستان را ملتهب کرد.

  معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در پی این جوسازی‌ها تجمعی در مقابل فرمانداری توسط شماری از مردم ایرانشهر برگزار شد که فرماندار در میان آنان حضور یافته و توانست مردم را توجیه کند.
  وی تصریح کرد: تمام اقدامات انجام شده به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

  مرعشی افزود: با وقوع این حوادث، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دستور داد تا استاندار سیستان و بلوچستان این موضوع را به جد پیگیری کند؛ در نتیجه صبح دیروز دوشنبه /۲۸ خردادماه/ نشست شورای تامین استان برگزار و ابعاد موضوع بررسی شد.

  وی اظهار داشت: سه نفر دیگر شناسایی شده اند که به زودی پس از دستگیری به سزای اعمال خود خواهند رسید.

  منبع: فردانیوز

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • طراحی 
سایت
 • ویزای کانادا
 • اینم جالبه !

  طوفان با سرعت ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت زابل را در نوردید

  به گزارش آسمونی:رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته سرعت …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.