آسمونی
اخبار حوادث

انفجار در بزرگراه آیت الله سعیدی

ثبت نام لاتاری

a1dbf014f1a32f7925ea996d8effa7f5 انفجار در بزرگراه آیت الله سعیدی

به گزارش آسمونی:اسلامشهر- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از انفجار و آتش سوزی در بزرگراه آیت الله سعیدی خبر داد.

سید جلال ملکی از وقوع انفجار و آتش سوزی در بزرگراه آیت الله سعیدی خبر داد و افزود: ساعت ۵:۲۲ صبح امروز صدای انفجار شدید آرامش و آسایش همشهریان در خیابان آیت الله سعیدی، خیابان هاشمی در محدوده جنوب غرب تهران برهم زد که بلافاصله ایستگاه شماره ۳۳ با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد.

وی با تشریح محل حادثه گفت: این محل یک ساختمان مسکونی ۳ طبقه بود، که در هر طبقه یک واحد حدودا ۵۰ متری وجود داشت، که انفجار شدیدی در طبقه دوم رخ داده بود و شدت انفجار به حدی بود، که تمام شیشه ها و پنجره های ساختمان را تخریب کرده بود و حتی درب های واحد های بالایی و پایینی آسیب وارد شده و دیوارهای خرپشته نیز خساراتی واردآمده بود، البته منجر به تخریب نشده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این که در واحد دوم بر اثر انفجار آتش سوزی رخ داده بود، گفت: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند، بخش های زیادی از آن کاملا شعله ور شده و دود نیز در فضا منتشر بود، آقا و خانم جوانی که در آن واحد حضور داشتند، از بخش های مختلف بدن دچار سوختگی های نسبتا شدید و موفق به خروج از واحد شده بودند، که آتش نشانان در ابتدا این ۲ مصدوم را از ساختمان خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی افزود: چند نفر نیز در طبقه های بالایی و پایینی حضور داشتند، که خوشبختانه مشکلی نداشته و از ساختمان خارج شده بودند.

وی گفت: آتش نشانان بلافاصله عملیات اطفا حریق را آغاز کرده و به سرعت آتش را تحت کنترل خود در آوردند و از سرایت آن به واحدهای دیگر و گسترش آتش جلوگیری شد و آتش خاموش، دود حاصل تخلیه و محل ایمن سازی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: بررسی های لازم توسط کارشناس آتش نشانی نشان داد که نشت گاز از آبگرمکن و رسیدن آن به شعله سبب انفجار شدید شده بود.

وی افزود: ساعت ۶:۴۶ عملیات به پایان رسیده و محل تحویل عوامل انتظامی شد.

منبع: برنا

تازه های مرتبط

مرگ بر اثر مشروب تقلبی به اتباع خارجی‌ ساکن تهران هم رسید

تیراندازی به استاد دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تیراندازی در پارک کودک سنندج

انگیزه عامل خونگیری مدرسه تاکستان “عاشقانه” بود

طاهره رضایی

دو کشته و 30 مصدوم در تصادف اتوبوس‌ دانش‌آموزان دختر / اتوبوس مربوط به کاروان راهیان نور بود

طاهره رضایی

مرگ ۳۰۸ نفر بر اثر مسمومیت با قرص برنج/ ​افزایش 30 درصدی

درج نظر