آسمونی
اخبار حوادث

ریزش بهمن در سردشت و بانه قربانی گرفت

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

avalanche Kills people In Sardasht Baneh ریزش بهمن در سردشت و بانه قربانی گرفتبه گزارش آسمونی:

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 23 استان کشور گفت: بیش از 6 هزار خودروی گرفتار در برف طی چند روز گذشته توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر رهاسازی شده است.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور؛ اظهار داشت: 23 استان آذربایجان شرقی و غربی،‌ اصفهان، ایلام، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌شمالی و رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قم، قزوین، لرستان، گلستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، کرمانشاه، مرکزی و همدان طی چند روز گذشته متأثر از برف و کولاک شده است.

وی با اشاره به امدادرسانی در 202 شهر و روستا و محور مواصلاتی گفت: بیش از 23 هزار نفر طی چند روز اخیر امدادرسانی شده و یک هزار و 390 نفر نیز اسکان اضطراری یافته‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات از نجات 12 حادثه دیده در ریزش بهمن سردشت خبر داد و اعلام کرد: 3 نفر نیز در اثر سقوط بهمن در روستاهای بیوران سردشت و قلقله شهرستان بانه جان خود را از دست دادند.

سلیمی با اشاره به رهاسازی 6 هزار و 260 خودروی گرفتار در برف گفت: 330 تیم امدادی در ارتباط با عملیات برف و کولاک در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های مرتبط

تقی نوربخش و معاونش در تصادف کشته شدند

حمله یک مهاجم با چاقو به دفتر سونی در لندن / ۲ نفر زخمی شدند

طاهره رضایی

واژگونی اتوبوس مشهد – ساری ۳۲ مصدوم برجای گذاشت

واکنش پلیس پایتخت به تیراندازی و متواری شدن زندانی

فراری دادن زندانی در بیمارستان امام تهران

طاهره رضایی

۱۱ زائر ایرانی در تصادف اتوبوس کشته شدند

درج نظر