در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار حوادث > ماجرای نبش قبر دختر 5 ماهه در مشهد
محل تبلیغات شما

ماجرای نبش قبر دختر 5 ماهه در مشهد

5 month old story of girl exhumed in mashhad ماجراي نبش قبر دختر 5 ماهه در مشهد

1393/01/17 

معتاد شیشه ای که پس از مرگ مشکوک دختر ۵ ماهه اش جسد او را به طور غیرقانونی با همدستی یک زن در مشهد دفن کرده بود دستگیر شد و با دستور مقام قضایی جسد کودک نیز پس از نبش قبر به پزشکی قانونی انتقال یافت.

به گزارش آسمونی به نقل از خراسان، صبح روز گذشته یکی از شهروندان با پلیس تماس گرفت و ادعا کرد زن و شوهر معتادی فرزند ۵ ماهه خود را از ۳ روز قبل در اطراف کوه های خلج دفن کرده اند.

در پی دریافت این خبر کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات غیرمحسوس خود را آغاز کردند و پس از جمع آوری یک سری اطلاعات پلیسی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

به دستور «قاضی موحدی راد» زن و مرد مذکور در منطقه سیدی دستگیر و از آنان بازجویی شد. مرد ۳۲ ساله وقتی متوجه شد که پلیس از ماجرای دفن غیرقانونی دختربچه اطلاع دارد گفت: این زن همسر من نیست. من مدتی قبل با دختری ازدواج کردم و صاحب یک فرزند دختر شدم. حدود ۲ ماه قبل همسرم به خاطر اعتیاد شدیدی که به کریستال و شیشه داشتم مرا با فرزندم رها کرد و به مکان نامعلومی رفت. آن روز من به اداره آگاهی رفتم و پلیس را در جریان گم شدن همسرم قرار دادم ولی به خاطر اعتیادی که داشتم نمی توانستم از دخترم نگهداری کنم به ناچار او را به منزل این زن بردم تا از او نگهداری کند. او تنها بود و گاهی برای استعمال کریستال یا شیشه به منزل او که «پاتوق» شده بود می رفتم.

مرد ۳۲ ساله ادامه داد: چند روز قبل دخترم به شدت گریه می کرد و هر کاری می کردم ساکت نمی شد تا این که این زن، دخترم را از من گرفت و زیر دوش آب سرد برد ولی ناگهان دیدیم که او مرده است. هر دو نفر به شدت ترسیده بودیم و نمی دانستیم چکار بکنیم تا این که تصمیم گرفتیم بدون آن که کسی متوجه شود او را دفن کنیم به همین خاطر هم جسد او را به گورستانی در اطراف کوه های خلج بردیم و با کندن یک گودال جسدش را دفن کردیم.

گزارش آسمونی حاکی است: در پی اعترافات این مرد با توجه به مرگ مشکوک کودک ۵ ماهه، مقام قضایی دستور نبش قبر را صادر کرد و جسد دختربچه برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد حمل شد.

تحقیقات بیشتر از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره چگونگی مرگ این دختر با صدور دستوراتی از سوی قاضی ویژه قتل عمد ادامه دارد.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=56076
loading...
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

۵ زخمی درپی ورود خودرو به میان جمعیت در تل‌آویو

به گزارش آسمونی:به نقل از راشاتودی، ورود یک دستگاه خوردو به میان جمعیت حاضر در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی