تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اقتصادی > قبض انبار الکترونیکی در گمرک بوشهر صادر می‌شود
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • قبض انبار الکترونیکی در گمرک بوشهر صادر می‌شود

  gomrok

  1394/9/7

  به گزارش آسمونی مدیرکل گمرکات استان بوشهر گفت: برای جلوگیری از تخلف ، در آینده نزدیک در گمرک بوشهر قبض انبار به صورت الکترونیکی صادر می‌شود.
  به گزارش شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا) ، احمد پورحیدر در بررسی روند ترخیص کالا در گمرک دلوار با بیان اینکه زیرساخت‌های توسعه در گمرک دلوار فراهم می‌شود ، اظهار داشت: با فراهم شدن امکانات و تجهیزات لازم گمرک دلوار از ملوانی به تجاری تبدیل می‌شود.
  وی با اشاره به اینکه صادرات و واردات کالا در گمرک‌های 13 گانه استان بوشهر افزایش یافته است ، گفت: در هفت ماه امسال صادرات از گمرکات 13 گانه استان بوشهر از مرزهشت میلیارد و 330 میلیون دلار گذشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد افزایش دارد.
  وی از رشد 13 درصدی صادرات کالاهای غیر نفتی به انضمام میعانات گازی از گمرکات استان بوشهر خبرداد و افزود: با افزایش 13 درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی گمرکات این استان در کشور با رتبه نخست روبرو کرد.
  مدیر کل گمرک بوشهر با بیان اینکه 10 میلیون و 120 هزار تن کالا بدون احتساب میعانات گازی صادر شده است ، بیان کرد: محمولات صادر شده در این مدت به ارزش پنج میلیارد و 446 میلیون دلار از گمرکات استان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر وزن 34 درصد و از نظر ارزش 12 درصد رشد داشته است.
  پورحیدر با بیان اینکه مقصد کالاهای صادراتی گمرک بوشهر، کشورهای امارات متحده عربی‌، هند‌، قطر، کویت، ویتنام واروپاست ، تصریح کرد: کالاهای صادراتی یادشده را روغن پایه تصفیه اول، نرمال پارافین، الکیل بنزن خطی، انواع ماهی، سیمان ودیگر محصولات تشکیل می دهد.
  مدیر کل گمرک بوشهر به واردات کالا دراین هفت ماه اشاره کرد و گفت : در این مدت حدود 937 هزار تن کالا به ارزش افزون بریک میلیارد و 819 میلیون دلار از طریق گمرک‌های استان بوشهر وارد کشور شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر وزنی هفت درصد و از لحاظ ارزش دلاری 23 درصد کاهش داشته است.
  وی با اشاره به درآمد یک‌هزار و 278 میلیارد تومانی گمرکات استان بوشهر طی هفت ماه نخست سال جاری گفت: درآمد گمرکات استان بوشهر در مقایسه با همین مدت در سال گذشته 15درصد کاهش نشان می‌دهد.
  پورحیدر با بیان اینکه سامانه جامع گمرکی دست‌سوء استفاده کنندگان و سودجویان در تجارت با ردیابی را کوتاه می‌کند ، تصریح کرد : پنج گمرک به این سامانه مجهز
  است که گمرکات کنگان، دیر، بوالخیر تنگستان و بندر ریگ به سامانه جامع یکپارچه مجهز می‌شود.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=123878
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  علت کسادی بازار طلا

  به گزارش آسمونی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با وجود آنکه قیمت طلا …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.