آسمونی
اخبار اقتصادی

فروش بلیت چارتری برای تعطیلات پایان هفته ممنوع شد

جایزه ملی یادگیری الکترونیکی

به گزارش آسمونی:مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت فروش بلیت چارتری فاقد شرایط ابطال و تغییر برای تعطیلات پایان هفته خبر داد.

رضا جعفرزاده اظهار کرد: با توجه به افزایش تقاضای سفر در ایام پایانی هفته جارب به مشهد مقدس و احتمال بروز سوء استفاده در نحوه توزیع و فروش بلیت، شرکت‌های هواپیمایی موظفند نسبت به نظارت بر توزیع بلیت های خود در خصوص نرخ و شرایط فروش بلیت داشته باشند.

وی افزود: با توجه به اینکه آزادسازی نرخ بلیت برای پروازهای برنامه و سیستمی شرکت های هواپیمایی صورت پذیرفته و لذا هرگونه فروش به صورت چارتری که فاقد شرایط ابطال و تغییر باشد ممنوع بوده و قابل پیگیری است.

وی بیان کرد: ضمن این‌که حداکثر نرخ بلیت باید براساس نرخ اعلامی توسط ایرلاین ها باشد و توزیع کنندگان بلیت حق هیچ گونه افزایش نرخ خارج از نرخ هایی اعلامی شرکت های هواپیمایی را ندارند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: مسافران می توانند اعتراض و شکایت خود را از طریق سامانه حقوق مسافر به آدرس www.cao.ir اعلام کنند.

منبع: تسنیم

تازه های مرتبط

نوبخت: کارکنان دولت امسال افزایش حقوق ندارند

طاهره رضایی

افت کیفیت کالاها در ۶ ماه گذشته

سازمان خصوصی سازی : آغاز واریز ۱۷۵ هزار تومان سود سهام عدالت به حساب مشمولان از فردا

حساب‌های فاقد اطلاعات کامل در بانک ملی ایران مسدود شد

به طور شبانه روزی در تلاش برای جمع آوری ادله کافی و لازم برای محکم شدن شکایت از وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه طلا و جواهر در پرونده سکه ثامن هستیم

حقوق کارمندان سال آینده چقدر افزایش می‌یابد؟

درج نظر