تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اقتصادی > اوضاع اجاره‌بهای مسکن
تور اروپا - سرزمین میترا
ثبت نام لاتاری
املاک کوهک

اوضاع اجاره‌بهای مسکن

۹۵/۰۲/۱۲

بانک مرکزی در تازه‌ترین گزارش خود از تازه‌ترین وضعیت اجاره‌بهای مسکن، درصد آخرین تغییر شاخص بهای مسکن اجاره‌ای در مناطق شهری ایران را منتشر کرد.

Untitled-1

  به گزارش آسمونی به نقل از شهرخبر؛ درصد تغییر شاخص اجاره‌بها در کل مناطق شهری طی  سه  ماه سوم سال قبل – پاییز ۹۴- نسبت به سه ماه مشابه سال قبل  – پاییز ۹۳ –  معادل ۹/ ۱۱ درصد ذکر شده است. این در حالی است که شاخص اجاره‌بها طی تابستان سال گذشته در مقایسه با تابستان ۹۳ هم معادل ۹/ ۱۲ درصد اعلام شده است.

 بر مبنای اطلاعات منتشر شده در این گزارش، شاخص بهای مسکن اجاری در شهرهای بزرگ در سه ماه سوم سال ۹۴ به عدد ۱/ ۱۸۰ رسید که نسبت به سه ماه مشابه سال قبل ۱۲درصد افزایش نشان می‌دهد. این گزارش می‌افزاید: شاخص بهای مسکن اجاره‌ای در شهرهای متوسط در سه ماه سوم سال گذشته، به عدد ۴/ ۱۷۵ رسید که نسبت به سه ماه قبل به میزان ۲/ ۳ درصد و نسبت به سه ماه مشابه سال قبل – پاییز ۹۳- معادل ۱/ ۱۱ درصد افزایش داشته است.

 همچنین شاخص بهای مسکن اجاره‌ای در شهرهای کوچک در سه ماه سوم سال ۹۴ به عدد ۱۹۵ رسید که نسبت به سه ماه قبل معادل ۹/ ۳ درصد و نسبت به سه ماه مشابه سال قبل ۲/ ۱۳ درصد افزایش یافته است.همچنین در شهر تهران درصد تغییر شاخص اجاره‌بها در سه ماه سوم سال ۹۴ در مقایسه با سه ماه مشابه سال قبل – ۹۳ – معادل ۸/ ۱۱ درصد افزایش یافته است.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=143951
 • کانال تلگرام آسمونی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  نان از اول آذر ماه گران می‌شود

  به گزارش آسمونی:با توجه به اینکه سه سال است قیمت نان تغییر نکرده است، افزایش …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.