تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اقتصادی > سود و اقساط وام 160 میلیون تومانی اعلام شد
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • سود و اقساط وام 160 میلیون تومانی اعلام شد

  the-interest-of-the-1600000000-rial-loan-announced

  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: براساس مصوبه شب گذشته شورای پول و اعتبار درباره تسهیلات خرید مسکن، زوجین در تهران می توانند حداکثر یک میلیارد و 600 میلیون ریال، شهرهای بزرگ و مراکز استان یک میلیارد و 200 میلیون ریال و در سایر مناطق 800 میلیون ریال با نرخ 14 درصد دریافت کنند.

  به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیوز”، «علی اصغر میرمحمدصادقی» افزود: پیش از این، تسهیلات خرید مسکن برای خانه اولی ها و صندوق پس انداز یکم در تهران 800 میلیون ریال، در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها 600 میلیون ریال و در سایر نقاط 400 میلیون ریال بود که شورای پول و اعتبار تصویب کرد از ابتدای سال 95 هر دو زوج می توانند نسبت به سرمایه گذاری در بانک مسکن اقدام و در مجموع دو نفر برای یک پلاک ثبتی تسهیلات مسکن دریافت کنند.

  وی اظهارداشت: اقساط این تسهیلات در تهران برای هر زوج حدود 11میلیون و 500هزار ریال، 23میلیون ریال، در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها برای زوجین حدود 17میلیون ریال است.

  «میز محمد صادقی» افزود: براساس مصوبه دیگر شورای پول و اعتبار، زوجین بدون داشتن شرط خانه اولی می توانند با خرید اوراق حق تقدم مسکن نسبت به اخذ تسهیلات از بانک مسکن با نرخ 18.5 درصد اقدام کنند.سقف این تسهیلات برای زوجین در تهران یک میلیارد ریال، شهرهای بزرگ و مراکز استان 800 میلیون ریال و در سایر نقاط کشور 600 میلیون ریال خواهد بود.

  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی افزود: اقساط این تسهیلات در تهران حدود 17میلیون ریال، در شهرهای بزرگ و مراکز استان 14میلیون ریال و در سایر نقاط کشور 10 میلیون و 500 هزار ریال است.بر اساس مصوبه دیگر، سقف تسهیلات پس انداز مسکن جوانان برای کسانی که از سال 79 تا 81 حساب افتتاح کرده اند در تهران به 600میلیون ریال، در شهرهای بزرگ و مراکز استان 500 میلیون و در سایر نقاط به 400 میلیون ریال افزایش یافت.

  میرمحمدصادقی افزود: تسهیلات بدون سپرده را برای بانک های تجاری از جمله بانک مسکن آزاد کردیم تا به این ترتیب مردم بتوانند بدون سپرده گذاری به بانک مسکن مراجعه کنند و برای خرید مسکن در تهران تا 600 میلیون ریال، در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها 500 میلیون ریال و در سایر شهرها 400 میلیون ریال تسهیلات بگیرند.بر اساس مصوبه دیگر شورای پول و اعتبار اگر کسی در بافت فرسوده منزل خریداری کند از شرط خانه اولی و شرایط زوجین مبری می شود و می تواند در تهران تا 800 میلیون ریال، در شهرها و مراکز استان 600 میلیون و در سایر نقاط کشور 400 میلیون ریال تسهیلات برای ساخت و ساز در بافت های فرسوده دریافت کنند.

  میرمحمدصادقی افزود: مشارکت بانک ها در ساخت و سازهای انبوه با انبوه سازان را تا 80 درصد افزایش دادیم تا ساخت و ساز رونق بگیرد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=136100
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  وام ۱۰۰ میلیونی با قسط ۹۰۰ هزار تومانی در راه است

  به گزارش آسمونی:وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری دولت در مسکن …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.