تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اقتصادی > تازه ترین اخبار از ترمینال نوروزی فرودگاه مهرآباد
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

تازه ترین اخبار از ترمینال نوروزی فرودگاه مهرآباد

recent news from mehrabad airport new terminal تازه ترین اخبار از ترمینال نوروزی فرودگاه مهرآباد

1393/11/26

مدیرکل فرودگاه مهر‌آباد از تکمیل بخش پروازهای ورودی ترمینال نوروزی این فرودگاه خبر داد و گفت:‌ تلاش ها برای تکمیل بخش پروازهای خروجی تا پایان سال جاری ادامه دارد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا علی رستمی با اشاره به تلاش‌ها برای آماده سازی ترمینال یک فرودگاه مهر‌آباد برای سفرهای نوروزی تصریح کرد: با توجه به افزایش قابل توجه تعداد پروازهای فرودگاه در این ایام طرح آماده سازی یک ترمینال مخصوص مسافران نوروزی از چند ماه قبل آغاز شد که خوشبختانه تاکنون بخش عمده ای از آن آماده سازی شده است.

وی ادامه داد: درحال حاضر کار اجرایی در بخش پروازهای ورودی فرودگاه به پایان رسیده و بخش خروجی فرودگاه نیز که کار بیشتری دارد در حال پیگیری است که امیدواریم تا پایان سال برای خدمت رسانی به مسافران انبوه فرودگاه مهر‌آباد آماده شود.

مدیر کل فرودگاه مهر‌آباد با اشاره به استفاده از ایر بریج (پل هوایی) به جای اتوبوس در ترمینال یک فرودگاه مهر‌آباد تصریح کرد: با توجه به این که تعداد سفرها و هواپیماهایی که در طول سفرهای نوروزی پرواز می‌کنند زیاد است برای راحتی حال مسافران و کاهش زمان نقل و انتقال آن‌ها به جای اتوبوس در این ترمینال از سه ایر بریج یا پل هوایی استفاده خواهد شد.

رستمی ادامه داد: با استفاده از این سه پل هوایی مسافران بدون نیاز به استفاده از اتوبوس وارد هواپیما می‌شوند و به این طریق سرعت جابه‌جایی در ترمینال نوروزی فرودگاه مهر‌آباد افزایش خواهد یافت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از پل هوایی در دیگر ترمینال‌های فرودگاه مهر‌آباد نیز اجرایی خواهد شد؟ اظهار کرد: در حال حاضر تنها سه پل هوایی در فرودگاه مهرآباد مورد استفاده قرار می گیرد که برای استفاده در دیگر ترمینال‌های مسافرتی قطعا نیاز به تعداد بیشتری از این پل های هوایی خواهد بود.

مدیر کل فرودگاه مهر‌آباد خاطرنشان کرد: در طرح توسعه‌ای کلان فرودگاه مهر‌آباد که در آن یک ترمینال مسافرتی 40 هزار متر مربعی ساخته خواهد شد قطعا استفاده از پل های هوایی به جای اتوبوس مورد استفاده قرار می گیرد و می توان با استفاده از توان بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری آن‌ها بخش عمده‌ای از عملیات پروازی در این حوزه را با استفاده از فناوری‌های نوین روز اجرایی کرد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=87061
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  ضرر 700 میلیون دلاری صنایع آمریکا در پی خورشیدگرفتگی

  به گزارش آسمونی:با وقوع خورشیدگرفتگی کامل در آمریکا بسیاری از کارگران صنایع به مشاهده این …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی