در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اقتصادی > نماینده مجلس : آژیر قرمز جیب مردم به صدا درآمده است
کانال تلگرام کوروش

نماینده مجلس : آژیر قرمز جیب مردم به صدا درآمده است

 

parliament the red siren sound is the peoples pockets نماینده مجلس : آژیر قرمز جیب مردم به صدا درآمده است

1394/3/27

به گزارش آسمونی ، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی علیرضا سلیمی در نطق میان دستور با اشاره به تشییع پیکر شهدای غواص از میدان بهارستان اظهار داشت: امروز روز بدرقه پیکر این شهداست آنها درس مقاومت، ایستادگی و نترسیدن از دشمن را به ما دادند آنها به ما یاد دادند چطور از جان شیرینمان بگذریم.
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چه خسران زده هستند افرادی که دم از شهید و شهادت زدند اما مقاومت در برابر ادبیات سلطه زده در بین آنها جایی ندارد؛ چه خسران زده هستند لیبرال های داخلی که اسلام را از روزنه تنگ آموزه های غربی نگاه می کنند و تلاش دارند ما را با کدخدای روستای خود آشنا کنند.وی افزود: چه مسیر باطلی است مسیر دلباختگی به تبعیت از نظام استکبار؛ شهدای غواص درس مبارزه بی امان و همیشگی با سلطه گران بین المللی را به ما داده اند.
این نماینده در ادامه نطق خود گفت: چه شده است که برخی ولایت فقیهی را قبول دارند اما از ولایت پذیری مطلق و واقعی هراسان هستند و سعی دارند از هزار مسیر تو در تو از این مسیر خارج شوند.
سلیمی در ادامه به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: مذاکرات هسته ای نشان داد نظام سلطه همواره به دنبال زیاده خواهی بوده و هست و همیشه به دنبال تحقیر غیرت ملی ما است. ما در حالی که با تمام قوا از تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم اما اعلام می کنیم که به نظام سلطه هیچ اعتمادی نداریم و اگر بخواهند عزت ما را هدف بگیرند ما بی محابا به آنها یورش می آوریم.
وی توصیه کرد: در مسیر مذاکرات برخی با سخنان نامناسب، کد غلط مخابره می کنند؛ این سخنان نه تدبیر است و نه باعث طراوت درخت امید می شود. خوش باوری و فریب لبخند تلخ دشمن را خوردن نه دلیل ذکاوت است نه منشأ برکت؛ بنابراین مبادا با طرح مسائل فرعی ملت را به حاشیه برده و به انسجام ملی ضربه وارد شود.
نماینده مردم محلات به پروتکل الحاقی اشاره کرد و گفت: پروتکل الحاقی اگر داروی شفابخش است چرا خود آمریکایی ها با قیود فراوان آن را پذیرفتند و اجازه هیچگونه خللی به دایره امنیتی خود نداده اند. چرا کشورهای صاحب نام هسته ای از امضای آن طفره می روند؟ و چرا کشورهایی که هیچ نقشی در فناوری هسته ای ندارند این پروتکل را امضا کرده اند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بخش دیگری از نطق خود گفت: مجلس باید مذاکرات هسته ای را به طور دقیق رصد و اشتباهات مذاکره کننده را به موقع گوشزد کند تا تیم ما تضعیف نشود و یا تنها نماند.
وی با یادآوری سخنان رئیس جمهور مبنی بر اینکه تورم را باید با جیب مردم اندازه گیری کرد گفت: امروز آژیر قرمز جیب مردم به صدا درآمده است که نشان از تورم بی حد و حساب است. پس چرا کسی به فکر مردم و توده های ضعیف جنوب شهر نیست.

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=95756
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

بورس تهران ۳۰ اسفند ۹۵ تعطیل شد

مدیر عامل بورس اوراق بهادار با بیان اینکه روز شنبه 28 اسفند ماه 95 آخرین …

% دیدگاه، نظر شما چیست؟

  1. من که هروز برای ظهور اقا امام زمان دعا می کنم می گن ذر زمان امام زمان هیچ فقری وجود ندارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی