در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اقتصادی > کف حقوق بازنشستگان 700 هزار تومان شد
کانال تلگرام کوروش

کف حقوق بازنشستگان 700 هزار تومان شد

minimum pensions were 700 dollars کف حقوق بازنشستگان 700 هزار تومان شد

 

تاریخ خبر: 1392/02/14

اسدالله عباسی، در پاسخ به این پرسش که اعمال افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از چه زمانی صورت می‌گیرد؟ به خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، گفت: این افزایش از ابتدای فروردین‌ماه اعمال شده و احکام آن نیز زده شده است که با توجه به ابلاغ مصوبه، امسال کف حقوق همه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که تمام وقت بوده اند، 700 هزار تومان خواهد بود.

وی همچنین از بررسی برنامه ملی کار شایسته در جلسه شورای عالی کار خبر داد و گفت: با تشکیل جلسات شورای عالی کار موضوع برنامه ملی کار شایسته را بررسی می‌کنیم و نظرات شرکای اجتماعی را که از اهمیت بسیاری برای ما برخوردار است مد نظر قرار می‌دهیم.

عباسی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر رقم بیکاری در کشور چه میزان است؟ گفت: بر اساس اعلام رسمی مرکز آمار ایران آخرین نرخ بیکاری در کشور 12.2 درصد بوده که امیدواریم در سال حماسه اقتصادی با عزم همه دستگاههای اجرایی و اتخاذ برنامه‌های راهبردی و عملیاتی بتوانیم این رقم را کاهش دهیم.

سرپرست وزارت کار در ادامه گفت‌وگو با ایسنا حمایت خود را از طرح‌های اشتغالزای تعاونی و مشاغل خانگی اعلام کرد و گفت که از تمام ظرفیت بانکهای رفاه کارگران و توسعه تعاون در این زمینه استفاده خواهد کرد.

وی همچنین به افتتاح پروژه‌های متعدد استانی در هفته کارگر اشاره کرد و افزود: تامین امکانات رفاهی و ورزشی یکی از اولویتهای وزارت کار در جهت افزایش رفاه حال کارگران بوده که راه‌اندازی فدراسیون کارگری از جمله این اقدامات به شمار می رود.

عباسی در پایان گفت: تلاش ما این است که در سال 92 که به عنوان سال حماسه اقتصادی و سیاسی نامگذاری شده است از همه توانمندیها و ظرفیتهای وزارتخانه و سازمانهای وابسته برای تحقق اهداف پیش بینی شده استفاده کنیم.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=32071
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

مهدکودک متخلف به کودک آزاری پسر سه ساله تعطیل شد

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران از رای کمیسیون نظارت بر مراکز غیر دولتی بهزیستی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی