تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اقتصادی > حقوق معلمان با اساتید دانشگاه ها هم ردیف می شود
تبلیغات اینترنتی

حقوق معلمان با اساتید دانشگاه ها هم ردیف می شود

1395/02/15

equal rights for teachers with teachers of the university حقوق معلمان با اساتید دانشگاه ها هم ردیف می شود

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان کشور از لحاظ حقوق و مزایا هم ردیف دانشگاهیان می شوند.

به گزارش آسمونی به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان، حمیدرضا کفاش گفت: یکی از دغدغه های وزیرآموزش و پرورش ارتقای شغلی فرهنگیان و معلمان است و یکی از برنامه های این وزارتخانه، هم ردیفی شغل معلمان آموزش و پرورش با اساتید دانشگاهی است که امیدواریم با شروع مجلس جدید این خواسته فرهنگیان ما در خصوص برداشته شدن فاصله هم ردیفی با دانشگاهیان محقق شود.

وی با اشاره به وضعیت پیش دبستانی درآموزش و پرورش گفت: پیش دبستانی به لحاظ قانون به آموزش وپرورش واگذار گردید ودیگر سازمان بهزیستی مسؤل نیست ودفتر آموزش پیش دبستانی درمعاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش تشکیل شده ودرحال برنامه ریزی است، البته هنوز الزامی نیست ولی از سوی این دفتر مفاهیم برنامه ریزی وآموزش، گروه هایی تشکیل داده اند تا به توانند متون آموزش یک نواختی منطق با تربیت اسلامی برای نوآموزان آماده بکنند که این کار بصورت منسجم درحال انجام است که امیدواریم حاصل این تلاش برای مهرماه اجرایی شود.

معاون پرورشی وزیر درخصوص هدایت تحصیلی دانش آموزان گفت: اولیاء ومعلمان عزیز دانش آموزان ما را به سمتی هدایت کنند که علاقه مندند، امروزه بیشتر دانش آموزان ما به دنیای کسب و کار بیشتر علاقه مندند تا به پزشکی ویا … بنابراین دانش آموزان را به سمت رشته های فنی وصنایع بومی ومحلی تشویق کنید که بهتر وزودتر به خواسته های خود می رسند چرا که یاد گیری یک مهارت کاری آنان را زودتر به سرمایه ومعیشت خوب می رساند تا تحصیلات دانشگاهی.

کفاش درادامه افزود: بزرگترین کار تربیتی این است که به فرزندان خود سپاسگزاری را یاد بدهیم و از آن ها بخواهیم و اگر ما زبان سپاسگزاری نداشته باشیم وزبان ما طلبکارانه باشد در برابر پروردگار عالم پیشانی برخاک نخواهیم گذاشت. درتعالیم دینی ما هست که بوسه بر دست پدر، مادر، کارگر ومعلم از بوسه های تأکید شده ایست که خداوند آن را دوست دارد.

.معاون وزیر درخصوص محور توسعه یک کشور گفت: محور توسعه یک جامعه وکشور نیروی انسانی است، نیروی انسانی را آموزش وپرورش تربیت می کند. اگر امروز بزرگانی در جامعه داریم دست پرورده آموزش وپرورش اند. یک میلیون ویکصد هزار فرهنگی بیش از 13 میلیون دانش آموز را زیر پوشش تربیتی خود دارد که به فرموده مقام معظم رهبری که اگر خانواده آن ها را هم به آن اضافه کنیم جامعه بزرگی هستیم که هیچ جامعه ای با آن برابری نمی کند. ما فرهنگیان تأثیر گذاریم. اگر می بینید در وقت انتخابات به سراغ ما می آیند می دانند سخن ما، گفتار ما تأثیر گذار است. و اگر نسبت به رئیس اداره ومدیر یک مدرسه در آموزش وپرورش حساس اند می دانند که آموزش وپرورش نقش موثر را در جامعه دارد.

- اخبار حادثه ریزش ساختمان پلاسکو: کلیک نمایید

- همین حالا عضو کانال تلگرام شوید: کلیک نمایید

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=144520
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

a-new-round-of-subsidy-cuts-began

دور جدید حذف یارانه‌ها آغاز شد

به گزارش آسمونی: دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی