تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اقتصادی > حقوق معلمان با اساتید دانشگاه ها هم ردیف می شود
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  حقوق معلمان با اساتید دانشگاه ها هم ردیف می شود

  1395/02/15

  equal-rights-for-teachers-with-teachers-of-the-university

  معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان کشور از لحاظ حقوق و مزایا هم ردیف دانشگاهیان می شوند.

  به گزارش آسمونی به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان، حمیدرضا کفاش گفت: یکی از دغدغه های وزیرآموزش و پرورش ارتقای شغلی فرهنگیان و معلمان است و یکی از برنامه های این وزارتخانه، هم ردیفی شغل معلمان آموزش و پرورش با اساتید دانشگاهی است که امیدواریم با شروع مجلس جدید این خواسته فرهنگیان ما در خصوص برداشته شدن فاصله هم ردیفی با دانشگاهیان محقق شود.

  وی با اشاره به وضعیت پیش دبستانی درآموزش و پرورش گفت: پیش دبستانی به لحاظ قانون به آموزش وپرورش واگذار گردید ودیگر سازمان بهزیستی مسؤل نیست ودفتر آموزش پیش دبستانی درمعاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش تشکیل شده ودرحال برنامه ریزی است، البته هنوز الزامی نیست ولی از سوی این دفتر مفاهیم برنامه ریزی وآموزش، گروه هایی تشکیل داده اند تا به توانند متون آموزش یک نواختی منطق با تربیت اسلامی برای نوآموزان آماده بکنند که این کار بصورت منسجم درحال انجام است که امیدواریم حاصل این تلاش برای مهرماه اجرایی شود.

  معاون پرورشی وزیر درخصوص هدایت تحصیلی دانش آموزان گفت: اولیاء ومعلمان عزیز دانش آموزان ما را به سمتی هدایت کنند که علاقه مندند، امروزه بیشتر دانش آموزان ما به دنیای کسب و کار بیشتر علاقه مندند تا به پزشکی ویا … بنابراین دانش آموزان را به سمت رشته های فنی وصنایع بومی ومحلی تشویق کنید که بهتر وزودتر به خواسته های خود می رسند چرا که یاد گیری یک مهارت کاری آنان را زودتر به سرمایه ومعیشت خوب می رساند تا تحصیلات دانشگاهی.

  کفاش درادامه افزود: بزرگترین کار تربیتی این است که به فرزندان خود سپاسگزاری را یاد بدهیم و از آن ها بخواهیم و اگر ما زبان سپاسگزاری نداشته باشیم وزبان ما طلبکارانه باشد در برابر پروردگار عالم پیشانی برخاک نخواهیم گذاشت. درتعالیم دینی ما هست که بوسه بر دست پدر، مادر، کارگر ومعلم از بوسه های تأکید شده ایست که خداوند آن را دوست دارد.

  .معاون وزیر درخصوص محور توسعه یک کشور گفت: محور توسعه یک جامعه وکشور نیروی انسانی است، نیروی انسانی را آموزش وپرورش تربیت می کند. اگر امروز بزرگانی در جامعه داریم دست پرورده آموزش وپرورش اند. یک میلیون ویکصد هزار فرهنگی بیش از 13 میلیون دانش آموز را زیر پوشش تربیتی خود دارد که به فرموده مقام معظم رهبری که اگر خانواده آن ها را هم به آن اضافه کنیم جامعه بزرگی هستیم که هیچ جامعه ای با آن برابری نمی کند. ما فرهنگیان تأثیر گذاریم. اگر می بینید در وقت انتخابات به سراغ ما می آیند می دانند سخن ما، گفتار ما تأثیر گذار است. و اگر نسبت به رئیس اداره ومدیر یک مدرسه در آموزش وپرورش حساس اند می دانند که آموزش وپرورش نقش موثر را در جامعه دارد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=144520
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  هیس! پرونده احتکار خودروسازان رسیدگی نشد!/ چرا وزارت صمت گزارش نمی دهد؟

  به گزارش آسمونی:سکوت مجلس شورای اسلامی و وزارت صمت در داستان احتکار خودرو توسط خودروسازان …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.