تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار اقتصادی > صنعت هوایی کشور در راه جهانی شدن/ رشد 22 درصدی مسافر داخلی

صنعت هوایی کشور در راه جهانی شدن/ رشد 22 درصدی مسافر داخلی

abbass

95/06/28

ویژه نامه بزرگداشت 7 آبان، حتماً ببینید: همه چیز درباره کوروش بزرگ

به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی  در اجلاس بین‌المللی سرمایه‌گذاری هوانوردی کاتا در خصوص وضعیت فعلی صنعت هوانوردی کشور و فعالیت‌های انجام شده  این حوزه  اظهار داشت: امروز صنعت هوانوردی فراتر از یک حمل و نقل بوده و به یک سبک زندگی وسیله‌ای برای ارتباط ملت‌ها تبدیل شده است، بنابراین این صنعت پیچیده، در رشد و توسعه ملی بسیار اثرگذار خواهد بود.
 
وی ادامه داد: در همین راستا ما تمامی تعهدات خود را نسبت به قوانین و مقررات بین‌المللی اجرا و سعی کرده‌ایم با بهبود خدمات صنعت هوانوردی کشور، سهم خود را از این بازار به طور چشمگیری گسترش دهیم.
 
آخوندی با بیان اینکه اولین گام برای توسعه صنعت هوانوردی، حرکت به سمت آسمان آزاد و ایمن و پس از آن آزادسازی نظام قیمت‌گذاری در این صنعت است تصریح کرد: در حال حاضر بدون دخالت دولت   قیمت گذاری، شرکت های هواپیمایی  با قیمت های متفاوت مبادرت به حمل و نقل مسافران می کنند.  
 
وزیر راه و شهرسازی در خصوص تغییرات بازار مصرف این صنعت اظهار داشت: میزان رشد مسافر داخلی در پنج ماه ابتدایی سال‌جاری نسبت به سال گذشته 22 درصد رشد داشته که این امر نشان‌دهنده ظرفیت توسعه هوانوردی کشور و تأثیرپذیری آن از رقابت در این بازار است.

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی 👇🏼

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=200557
کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

birds-skin-exports

صادرات پوست پرندگان به آلمان و ایتالیا

به گزارش آسمونی: طبق آمار گمرک در 6 ماه منتهی به شهریور ماه سال جاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.