تازه های آسمونی
خانه > اخبار > اخبار اقتصادی > اعتراف سنگین بی بی سی در آستانه انتخابات
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  اعتراف سنگین بی بی سی در آستانه انتخابات

  اکنون دشمنان خارجی و رسانه های تبلیغاتی شان نیز ناگزیر به اعتراف دیرهنگام این حقیقت شده اند که انتخابات در ایران کاملا مردمی و با حضور میلیونی ملت و بدون هیچگونه شائبه تقلب و تخلف است.

  admitted-on-the-eve-of-the-election-the-bbcs-heavy

   به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری میزان-گروه سیاسی: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم بیان کردند: « انتخابات درواقع یک نفس تازه دادن به ملّت ایران است؛ [ملّت ایران] یک نفس تازهای پیدا میکند، طبیعت انتخابات این است. اینکه ملّت ایران بیایند تکتک وارد میدان بشوند و رأی بدهند [که] آقا عقیدهی من این است، فلانی باید مسئول باشد -حالا چه در ریاست جمهوری، چه در مجلس شورای اسلامی، چه مجلس خبرگان؛ هر کدام از اینها جداگانه در جای خود اهمّیّت فراوانی دارد- هر فردی از آحاد ملّت که این احساس مسئولیّت را بکند، خودش یکی از آن عناصر حفظکنندهی انقلاب است. حضور مردم یکی از آن عناصری است که دشمن را ناکام میکند.

  اینکه ما تکیه میکنیم، تأکید میکنیم، اصرار میورزیم بر اینکه مردم همه شرکت کنند در انتخابات و من بارها این را قبلاً گفتهام -حالا چندبار یادم نیست- که حتّی آن کسانی که نظام را قبول ندارند، برای حفظ کشور، برای اعتبار کشور بیایند در انتخابات شرکت کنند. ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، عیبی ندارد امّا انتخابات مال رهبری نیست، مال ایران اسلامی است، مال نظام جمهوری اسلامی است.

  همه باید بیایند در انتخابات شرکت کنند؛ این موجب میشود که نظام جمهوری اسلامی تقویت بشود، پایداری آن و ماندگاری آن تأمین بشود، کشور در حصار امنیّت کامل باقی بماند -که خب بحمدالله امروز هست- این موجب میشود که ملّت ایران در چشم ملّتهای دیگر آبرو پیدا کند و اعتبارش بالا برود؛ در چشم دشمنانش ابّهت پیدا کند ملّت ایران؛ انتخابات این است.

  بنابراین اصل انتخابات حضور مردم در پای صندوقهای رأی و رأی دادن آنها است. همه باید شرکت کنند؛ شرکت در انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی است، آبروی اسلام است، آبروی ملّت ایران است، آبروی کشور است».

  با نزدیک شدن به روز جمعه 7 اسفند ، که انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود شور و نشاط انتخاباتی اوج گرفته است و هم نامزدها و هم طرفدارانشان با استفاده از امکانات تبلیغی مختلف خود را به جامعه و رای دهندگان معرفی می کنند.

  در نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول 37 سال گذشته تقریبا به طور متوسط هر سال یک انتخابات برگزار شده و مردم سالاری دینی در کشور نهادینه شده است.

  انتخابات امسال با درایت و تدبیر رهبر انقلاب به گونه ای با نشاط و پر تحرک در اقصی نقاط کشور برگزار می شود و اعضای همه گروهها و اقشار داخل کشور بدون استثنا اعلام کرده اند که در تعیین سرنوشت کشور مشارکت می کنند و هیچگونه ندای تحریم به گوش نمی رسد، به حدی که حتی رسانه های استکباری از جمله بی بی سی که همیشه کوچکترین نقاط ضعف را نیز بزرگنمایی می کردند همگان از آمادگی همه ایرانیان برای رای دادی گزارش می دهند و اذعان می کنند که مردم به نهاد های اجرایی و ناظر انتخابات اعتماد دارند و امکان کوچکترین تقلبی در مراحل مختلف انتخابات در ایران وجود ندارد  امروز حتی بی بی سی هم به سالم بودن انتخابات ایران اطمینان دارد که برای رای نیاوردن برخی از کاندیدا تبلیغات گسترده ای را آغاز کرده است و همچنین به نفع یک لیست انتخاباتی تبلیغات می کند.

  اکنون که تمامی خاورمیانه و شمال و افریقا در بی ثباتی و جنگ های داخلی درگیر خشونت و خونریزی و ویرانی است، تک تک شهروندان ایران با جان و دل به این یقین رسیده اند که مدیریت و هوشیاری کشتیبان جمهوری اسلامی ایران، کشورمان را چون جزیره ثبات، آرام و در امنیت کامل نگهداشته است.

  این ثبات و امنیت، در کنار قوه بازدارندگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پشتوانه مردمی نظام و مشارکت تمامی ملت در انتخابات  و تعیین سرنوشت خود است.

  گرچه ممکن است برخی اقشار از برخی نارساییها از جمله گرانی و بیکاری رنج می برند ولی به درستی تشخیص داده اند که ثبات و امنیت ایران در گرو مشارکت گسترده در تعیین سرنوشت است و با درایت رهبری حرکت نظام در مسیر درستی قرار دارد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134269
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  هیس! پرونده احتکار خودروسازان رسیدگی نشد!/ چرا وزارت صمت گزارش نمی دهد؟

  به گزارش آسمونی:سکوت مجلس شورای اسلامی و وزارت صمت در داستان احتکار خودرو توسط خودروسازان …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.