تازه های آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار فرهنگی و هنری > میریا لالاگونا رویو دختر شایسته سال ۲۰۱۵ دنیا

میریا لالاگونا رویو دختر شایسته سال ۲۰۱۵ دنیا

miss-world

به گزارش آسمونی رقابت دختر شایسته سال هر ساله برگزار میشود که از دختران شایسته کشورهای متفاوت با هم برای رسیدن به مقام دختر شایسته سال رقابت میکنند .
در سال ۲۰۱۵ نیز رقابت دوشیزه سال ۲۰۱۵ در چین برگزار شد که از میان ۱۱۴ دختر از کشورهای متفاوت دختر اسپانیایی به عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۵ معرفی شد .
این اولین بار است که یک دختر اسپانیایی به عنوان دوشیزه سال ۲۰۱۵ معرفی میگردد .
Mireia Lalaguna Royo میریا لالاگونا رویو دختر ۲۳ ساله اهل بارسلونا که در رشته فارماکولوژی تحصیل کرده و قصد دارد در رشته تغذیه کارشناسی ارشد خود را بگذراند .
در این رقابت سنگین Sofia Nikitchuk صوفیا نیکیچوک از کشور روسیه به عنوان نفر دوم و Maria Harfanti ماریا هرفانتی از کشور مالزی به مقام سوم رسید .
میریا میگوید : این رقابت خوب است چون به روح دختران توجه میشود نه جسم و بدن آنها و این مهم است که آنها به دنبال دیدن بدن ما نیستند و به دنبال نکات اخلاقی هستند .
از نکات جالب توجه در مورد این حرف میریا باید به آن اشاره کرد که در قسمتی از این رقابت دختران باید کامل برهنه شده و به بدن نمایی و عرض اندام بپردازند که با گفته های دختر شایسته جهان تناقض دارد .
از حواشی این رقابت میتوان به شرکت نکردن دختر شایسته کانادا در این رقابت به دلیل ویزا ندادن چین به وی اشاره نمود .
چین برای هفتمین بار پس از آغاز رقابت های دوشیزه جهان میزبان این رقابت بوده است که البته با توجه به دخالت دادن مسائل خارجی و ویزا ندادن به دختر شایسته کانادا شاید از این به بعد دچار مشکل شود.
البته در گذشته در رقابت دختر شایسته در لندن انگلیس دوشیزه شایسته هندورای و خواهرش کشته شدند که این رقابت ها را خدشه دار کرده بود .
اولین دوره رقایت دختر شایسته جهان در ۶۴ سال قبل در انگلیس برگزار شد .

 

 

gfbsdb(1)

gfd(1)

miss-2015-3(1)

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی 👇🏼

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=127092
کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

festival

دو خبر از جشنواره فیلم کوتاه تهران/ راهیابی 5 فیلم ایرانی به بخش بین الملل

به گزارش آسمونی: به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، پنج فیلم ایرانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.