آسمونی
اخبار فرهنگی و هنری

همه چیز درباره متن و حاشیه پایتخت 4

ثبت نام لاتاری

everything about the margin paytakht 4 همه چیز درباره متن و حاشیه پایتخت 4

1394/01/19

به گزارش آسمونی مجموعه «پایتخت 4 » به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری که پیش تولید خود را از اوایل سال آغاز کرده است، به زودی مرحله تست گریم را به پایان می رساند و از اوایل اردیبهشت ماه برای ضبط مقابل دوربین خواهد رفت.

این اولین بار است که یک مجموعه تلویزیونی در کشور به فصل چهارم می رسد. قبل از «پایتخت» مجموعه هایی تلویزیونی همچون «زیر آسمان شهر» در سه فصل ساخته شده بودند و معمولا هم نتوانستند محبوبیت فصل های اول خود را حفط می کنند. همین امر کنجکاوی برای این سریال را بیشتر می کند . مجموعه ای که در فصل های قبلی خود توانسته است محبوبیتش را حفط و بیشتر بکند و حالا به فصل چهارم رسیده است.

در فصل چهارم این مجموعه نیز، با تیم بازیگران گذشته جلو دوربین خواهد رفت. محسن تنابنده، علیرضا خمسه، احمد مهران فر و ریما رامین فر بازیگران «پایتخت 4» هستند اما در مجموعه جدید مهران احمدی حضور ندارد و پایتخت امسال بدون شخصیت بهبود پخش خواهد شد.

فیلمبرداری «پایتخت 4» مانند مجموعه های گذشته در شیرگاه مازندران خواهد بود و قصه نیز در خانواده نقی معمولی می گذرد. خشایار الوند نویسنده «پایتخت» در باره داستان مجموعه جدید به ایسنا گفت: «در داستان «پایتخت 4» سعی می‌کنیم همه شخصیت‌ها حفظ شوند و حضور داشته باشند؛ ضمن اینکه امیدواریم سری چهارم از این مجموعه آبروی قسمت‌های سابق را حفظ کند. به نظرم بدست آوردن موفقیت ساده‌تر از نگه‌داشتنش است، بنابراین ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا «پایتخت 4» همچنان در میان مردم محبوب باشد.»

از آن جایی که مجموعه های گذشته «پایتخت» در روزهای نوروز پخش می شدند و در حال و هوای نوروزی توانستند توجه مخاطبان را جلب کنند باید دید «پایتخت» جدید در رمضان چطور خواهد بود. خشایار الوند در مورد این تغییر زمان پخش، ابراز نگرانی کرده و گفته: «سریال «پایتخت» که در سه سری به روی آنتن رفت در ایام نوروز پخش شد و حال و هوای عید را به همراه داشت اما در سری چهارم که قرار است در ماه مبارک رمضان به روی آنتن برود، کمی کارمان تغییر کرده است و نگرانیم که اتفاق بدی نیفتد و بتوانیم همچنان «پایتخت» را موفق نگه داریم. »

«پایتخت 4» علاوه بر حال و هوای متفاوتش در 26 قسمت پخش خواهد شد که در مقایسه با مجموعه های قبلی طولانی تر خواهد بود حال با این تغییرات باید بیینیم پایتخت همچنان محبوب می ماند.

هرچند برخی از مخالفان و مازنی ها معتقدند پایتخت زبان و فرهنگ مازنی ها را به تمسخر گرفته اما واقعیت اینست در صورت نظارت بر ساخت و داستان پایتخت 4 ، می توان نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری و برخی فرهنگهای خاص منطقه مازندران را در قالب این سریال به کشور و یا سایر کشورها از طریق شبکه هایی مانند آی فیلم معرفی نمود .

حال باید دید مخالفان ساخت پایتخت 4 په موضعی اتخاذ خواهند نمود و این در حالی است که صدا و سیما بعلت پخش سریال در حاشیه از سوی جامعه پزشکی تحت فشار می باشد.

تازه های مرتبط

۷ هنرمند بنام که از بیماری های روانی رنج می بردند

طاهره رضایی

طنین زنگ علم آموزی در بهار دانش

طاهره رضایی

امروز،آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد آزاد

طاهره رضایی

قرار بود مدرسه غرب تهران منحل شود اما نام و تابلویش تغییر کرد

تعطیلی نمایشگاه مطبوعات گمانی زنی رسانه ای است

طاهره رضایی

فرهاد رهبر از دانشگاه آزاد رفت/ طهرانچی سرپرست شد

درج نظر