آسمونی
اخبار فرهنگی و هنری

دانش آموزان ابتدایی درصورت پایان فعالیت آموزشی تعطیل می شوند

ثبت نام لاتاری

Elementary students are closed when the training is terminated دانش آموزان ابتدایی درصورت پایان فعالیت آموزشی تعطیل می شوند

به گزارش آسمونی:معاون رسانه روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، چنانچه دانش آموزان مدارس ابتدایی، ارزشیابی و سایر فعالیت های آموزشی را به اتمام رسانده باشند، می توانند با صلاحدید مسئولان واحد آموزشی در مدرسه حضور نداشته باشند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، نجات بهرامی اظهار داشت: اصل بر برگزاری تمامی جلسات آموزشی بر اساس مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش است و در صورتی که برنامه های درسی اجرا شده و به پایان رسیده باشد، مدیران مدارس می توانند در خصوص حضور دانش آموزان با انعطاف تصمیم گیری کنند.
وی تصریح کرد: البته امتحانات در برخی پایه های ابتدایی مانند پایه ششم به خرداد ماه کشیده می شود که بدیهی است دانش آموزان این پایه ها باید برای انجام امتحانات در مدرسه حضور یابند.
معاون رسانه روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش یادآورشد: در سایر مقاطع تحصیلی غیر از دوره ابتدایی، دانش آموزان تا پایان امتحانات و اتمام برنامه های آموزشی در مدرسه حضور خواهند داشت.
وزیر آموزش و پرورش نیز پیش از این اعلام کرده بود با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در دوره ابتدایی اگر تدریس کتاب ها و ارزشیابی تا پایان اردیبهشت ماه به پایان برسد، نیازی نیست دانش آموزان در خرداد ماه در مدرسه حضور پیدا کنند.منبع: ایرنا

تازه های مرتبط

امیررضا یاراحمدی، پیشکسوت مطرح مجسمه‌ سازی ایران بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت

طاهره رضایی

مدرسه پادگان نیست / تکالیف در روزهای تعطیل و جمعه‌ها، ممنوع

طاهره رضایی

۷ هنرمند بنام که از بیماری های روانی رنج می بردند

طاهره رضایی

طنین زنگ علم آموزی در بهار دانش

طاهره رضایی

امروز،آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد آزاد

طاهره رضایی

قرار بود مدرسه غرب تهران منحل شود اما نام و تابلویش تغییر کرد

درج نظر