در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
صفحه اصلی > اخبار > اخبار فرهنگی و هنری > مخاطب کنسرت «هوسباز» نیست
کانال تلگرام کوروش

مخاطب کنسرت «هوسباز» نیست

concert audience is not capricious مخاطب کنسرت «هوسباز» نیست

به گزارش آسمونی ،عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس معتقد است جامعه به تمام ابعاد فرهنگی و هنری موجود نیاز دارد و حاکمیت باید برای تمامی این ابعاد برنامه ریزی داشته باشد زیرا در غیر این صورت، مردم به سمت برنامه هایی می روند که از سوی رسانه ها و کشورهای دیگر طراحی شده و این مورد نیز مطلوب نظام نیست.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه جامعه به شادابی و نشاط نیاز دارد، گفت: لازم است برای تمام برنامه های فرهنگی و هنری موجود برنامه ریزی شود یعنی در کنار آموزش قرآن، احکام و مسائل دینی باید کارهای فرهنگی و هنری دیگر که شاد هم هست پیش بینی کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر قرار باشد برنامه های شاد زیر نظر نظارت حاکمیت وجود نداشته نباشد، مردم به سمت برنامه هایی می روند که نظام طراحی نکرده و از سوی رسانه ها و کشورهای دیگر طراحی شده است که این مورد نیز مطلوب ما نیست.

وی افزود: مردم باید بتوانند خودشان برنامه مورد دلخواه خود را انتخاب کنند یعنی برنامه ها در سطح جامعه باید آنچنان گسترده باشد که مردم بتوانند بین گزینه های موجود موارد مورد نظر خود را انتخاب کرده و از فرصت های مدیریت شده استفاده کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه با تأکید بر اینکه نمی توان عنوان “هوسباز” را برای مخاطبان کنسرت و موسیقی به کار برد، عنوان کرد: به کار بردن این الفاظ برای مردمی که مخاطب و علاقمند به موسیقی هستند، صحیح نیست؛ باید اینگونه تحلیل کرد هر کسی در زندگی خود به برخی برنامه های فوق برنامه نیاز دارد که بتواند خلاء های خود را پر کند لذا این برنامه ها باید به صورت مدیریت شده و خارج از لهو، لعب و فساد برگزار شود.

عضو فراکسیون هنر و رسانه مجلس شورای اسلامی در پایان برخوردهای نامناسب با عرصه موسیقی را آسیب زا توصیف و خاطرنشان کرد: امروز موسیقی ایرانی در خارج از کشور با اقبال روبرو شده است لذا اگر اجازه برگزاری کنسرتی که فارغ از فضای لهو و لعب است داده نشده و سخت گیری شود برای آنها سوال پیش خواهد آمد و ایران را با فضایی بسته خواهند شناخت و هنرمندان این هنر نیز دلزده می شوند

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=99350
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

هفته پرچالش احسان علیخانی و متلک‌هایش

 عروسک‌های جدید خندوانه و ماجرای بچه‌دارشدن رامبد!/ تحقق پیشنهاد مجری هفت در برکناری یک مدیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی