تلگرام آسمونی
ورود به کانال
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سینما و موسیقی > اخبار سینما، تلویزیون، تئاتر > در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

short film festival در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟به گزارش آسمونی:

همایش بین المللی فیلم کوتاه، نشست زیبایی شناسی صدا، مرور آثار مریم بوبانی، نشست مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان و شب کتابخوانی از مهمترین برنامه های روز دوم سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، در دومین روز جشنواره سی و سوم همایش بین المللی «فیلم کوتاه؛ گذشته، حال، آینده» با ارائه مقالات پذیرفته شده به کار خود پایان می دهد. این برنامه از ساعت ۹ تا ۱۳ در سالن ۲ برگزار می شود.

از ساعت ۱۵:۳۰ نشست تخصصی «زیبایی شناسی صدا» توسط بهروز شهامت و با اجرای امیر سحرخیز در سالن ۲ برگزار می شود.

از ساعت ۱۷:۳۰ نشست بررسی آثار مسابقه ملی (داستانی و تجربی) در سالن ۲ برگزار می شود. در همین سالن از ساعت ۱۹:۳۰ «یوتا ویله» مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان به گفت وگو با مخاطبان می پردازد و سپس از ساعت ۲۱:۳۰ نشست بررسی آثار مسابقه ملی (مستند) با موضوع نشست «راهکارهای امکان حضور فیلم مستند در فستیوال های بین المللی» با حضور آرش لاهوتی، مستندساز برگزار می شود.

در سالن ۳ از ساعت ۱۹:۳۰ شب کتاب و کتابخوانی با حضور جواد مجابی، کامبیز روشن روان، مجید قیصری، محمدرضا زمانی و … برگزار می شود. در این مراسم بخش هایی از مستند «پسرک چشم آبی» محصول مشترک خانه کتاب و انجمن سینمای جوانان ایران به نمایش در می آید و بسته فرهنگی شامل کتاب و فیلم مستند «پسرک چشم آبی» به شرکت کنندگان اهدا می شود.

در سالن ۴ از ساعت ۱۷:۳۰ آثار مریم بوبانی مرور می شود. در این برنامه فیلم های «امضا»، «پوتین»، «طبق عادت همیشگی» و «گناه آخر» به نمایش در می آید.

برنامه روز دوم سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر است:

سالن یک

ساعت ۱۳:۳۰ – مسابقه سینمای ایران / مستند:

ده، چهار و نیم، سه و نیم/ مهدی حیدری / ۳۰ دقیقه / آمل

مریم، فصل آخر / طیبه بابایی / ۳۰ دقیقه / کرمانشاه

چغامیش / آریان عطارپور / ۲۷ دقیقه / تهران

مامان فریده و باباحسین / شیرین قره داغی / ۶ دقیقه / تهران

ساعت ۱۵:۳۰ – مسابقه بین الملل

پرنده پسر / سرژ فننکو / داستانی / ۴ دقیقه / هلند

سرنوشت ماری / استیو کاتیو / داستانی / ۱۸ دقیقه / فرانسه

میهمان ناخوانده / دلفینِ پری – ما / انیمیشن / ۱۱ دقیقه / فرانسه

بعدی / اودی زامبرانو ترانکاسو / تجربی، داستانی / ۵ دقیقه / اسپانیا

خواننده مراسم تشیع جنازه / تان هوانگ / مستند / ۱۴ دقیقه / ویتنام

شکننده / آرس سیلان / داستانی / ۱۸ دقیقه / سوئیس

کت جادویی / جک اوشئا / انیمیشن، داستانی / ۸ دقیقه / ایرلند

ساعت ۱۹:۳۰ – مسابقه سینمای ایران/ داستانی

دشمنِ درون / امبر- ایندیا بوردن /  داستانی / ۱۵ دقیقه / ایالات متحده

دریایی که باید دوستش بدارید / پاتریک والی / مستند / ۲۸ دقیقه / اتریش

سکوت بخاطر پیت! / کای پانن / انیمیشن / ۸ دقیقه / آلمان

جلوه های درختان / اندرو دنتون  / تجربی، مستند / ۱۶ دقیقه / نیوزلند

دهانه جهنم / سمیر مهانوویچ / داستانی / ۱۵ دقیقه / انگلستان

گلوله ای در سر/ اُرور پُفیه / انیمیشن / ۸ دقیقه / فرانسه

ساعت ۲۱:۴۵ – مسابقه سینمای ایران/ داستانی

ماه در خانه / امیرعباس ربیعی / ۱۵ دقیقه / تهران   

مثل باران / زهره شیرازی / ۳ دقیقه / تهران   

بوم سفید / سیف الله یزدانی / ۱۹ دقیقه / قم   

یک روز بعد / احسان همتی / ۲۰ دقیقه / تهران   

آرداک / اسماعیل منصف / ۱۸ دقیقه / اردبیل   

هومائیتا / فریبا نجفی / ۱۳ دقیقه / شیراز  

سالن دو

ساعت ۹- همایش بین‌المللی فیلم کوتاه (گذشته، حال، آینده)

ساعت ۱۵:۳۰- نشست «زیبایی شناسی صدا» با حضور بهروز شهامت و اجرای امیر سحرخیز

ساعت ۱۷:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی (داستانی و تجربی)

ساعت ۱۹:۳۰- نشست «یوتا ویله» مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی (مستند)

سالن سه

ساعت ۱۳:۳۰- بخش مسابقه کتاب و سینما

نارگل / زهره معتمدی / داستانی / ۱۹ دقیقه / تهران

سلطان محمد نقاش / سید وحید حسینی نامی / مستند / ۲۶ دقیقه / تهران

یک قوری چای / حامد پری زاده، سید میثم حسنی ،امیر رضا رشتی / داستانی / ۸ دقیقه / همدان

از برای آزادی / احمد خوش نیت / پویانمایی / ۴ دقیقه / تهران

حساسیت فصلی / سعید وکیلی / داستانی / ۲۲ دقیقه / تهران

کورسو / حامد اصلانی / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

ساعت ۱۵:۳۰-  بخش مسابقه کتاب و سینما

آسمان را رها کن / محمد هادی هنرپیشه / داستانی / ۱۴ دقیقه / شیراز

آثار عجم / حسن نقاشی / مستند / ۳۰ دقیقه / تهران

خرگوش دهمی / ریحانه کاوش / پویانمایی /  ۸ دقیقه / اصفهان

ریشه در خاک / محمد راهبریان یزدی / مستند / ۱۰ دقیقه / تهران

چهره غمگین من / شیوا غلامیان/ داستانی / ۱۰ دقیقه / تهران

نیستان / ابراهیم ایرج زاد / داستانی / ۱۳ دقیقه / تهران

اکسیدان / عباس نظام دوست / داستانی / ۱۴ دقیقه / تهران

ساعت ۱۷:۳۰-  بخش مسابقه کتاب و سینما

گلدسته / محمد ثریا / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

چشم آبی / امیرمسعود سهیلی / داستانی / ۱۸ دقیقه / مشهد

دمام  / رحیم مرتضی وند / داستانی / ۳۰ دقیقه / تهران

به آینه نگاه نکن / فرهاد غلامیان / داستانی / ۱۰ دقیقه / تهران

حفره مشترک / اسما ابراهیم زادگان / داستانی / ۱۷ دقیقه / تهران

پیشخدمت / فرنوش عابدی / پویانمایی/ ۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۹:۳۰- شب کتاب و کتابخوانی

سالن چهار

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل

سرانگشتان / بزیل وویمن / داستانی / ۱۷ دقیقه / بلژیک

تمرین / لیلو مانگلزدورف / تجربی / ۲ دقیقه / آلمان

سِمِلی/ میرسینی آریستیدو / داستانی / ۱۳ دقیقه / قبرس

ایوانوویچ / سرگئی بروفکف / مستند، داستانی / ۱۸ دقیقه / روسیه

نام روز / مارچلو کینتلا ای بوینارد / داستانی / ۱۸ دقیقه / برزیل

ضایعات آهن / والتر تورنیه / انیمیشن / ۵ دقیقه / اروگوئه

آواره/ مری- لین چمبرز / داستانی/ ۱۵ دقیقه / ایالات متحده

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران / پویانمایی

رویاها در یکروز / صادق جوادی / ۱۱ دقیقه / تهران

ساسیسم / محبوبه کریمی نژاد / ۵ دقیقه / تهران

ماهی قرمز / کاوه سیستانی/ ۵ دقیقه / شیراز

از سرزمین های شرقی / سارا طبیب زاده ادیبی / ۵ دقیقه / تهران ( خارج از مسابقه )

لایت سایت / سیدمسلم طباطبایی / ۷ دقیقه / تهران

پروانگی / علی عزیزی / ۷ دقیقه / گرمسار

بزار و بردار / مرتضی بهرامی / ۲ دقیقه / تهران

زمین روباه / مقداد اخوان / ۲ دقیقه / تهران

تابلوهای نقاشی / باران محمدریحانی / ۷ دقیقه / مهاباد

فرق من با بچه قورباغه چیه؟ / احسان نصری / ۶ دقیقه / کرج

شهر من، هزار و چهارصد و… / رامین بهادری / ۲ دقیقه / تهران

ایشالا / اشکان رهگذر / ۴ دقیقه / تهران ( خارج از مسابقه )

پیشخدمت / فرنوش عابدی / ۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۷:۳۰- مرور آثار مریم بوبانی

امضا / محمد ثریا / داستانی / ۱۶ دقیقه / تهران

پوتین / بابک نبی زاده / داستانی/ ۱۴ دقیقه / تهران

طبق عادت همیشگی / محمد حمزه ای / داستانی / ۲۵ دقیقه / تهران

گناه آخر / الهام آقالری و مهدی جوزائی / داستانی / ۲۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۹:۳۰-  سینمای بین الملل / بخش غیر رقابتی ویدئو آرت

به کجا می تونی پناه ببری؟/ جولیان سمیلیان / ۹ دقیقه / ایالات متحده

فروریخته / آرتو نیه مینِن / ۶ دقیقه / فنلاند

بال های مرغ مگس خوار / داستین گرلا / ۲ دقیقه / ایالات متحده

جلوه های نور / اینیگو سالابریا / ۱۸ دقیقه / اسپانیا

من اصلا متوجه نمی شوم، این روح روسی من است/ والتر آنگرر /۸ دقیقه / ایالات متحده

درخت من / سالا میلیلا / ۱ دقیقه / فنلاند

پاریس از روی زمین / آرنود کِهان / ۱۰ دقیقه / فرانسه

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه بین الملل

نجوای سکوت / والنه دُ والک/ داستانی / ۱۸ دقیقه / بلژیک

جایی برای مبارزه / ماتیاس لوتزکی / مستند / ۱۴ دقیقه / اندونزی

صید شبانه/ آنا آلتبرگ / تجربی / ۷ دقیقه / برزیل

هدیه کریسمس/ امانوئل کو / داستانی / ۱۲ دقیقه / فرانسه

شکوفایی/ پائول شینول / مستند / ۱۴ دقیقه / ایالات متحده

ثمره / گرهارد فونک / انیمیشن / ۷ دقیقه / آلمان

بازگشت / الکسی پالویان / داستانی / ۱۰ دقیقه / آلمان

هستی / کمال پرناک / داستانی / ۱۰ دقیقه / ایران

سالن پنچ

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل / اسلام و صلح جهانی

گذشته / وثاب الصگر  / داستانی / ۱۴ دقیقه / عراق    

ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ! / ﻣﺮﯾﻢ ﮐﺸﮑﻮﻟﯽ ﻧﻴﺎ / انیمیشن / ۶ دقیقه / ایران

مرگ معصومیت / یونس نماز / داستانی / ۶ دقیقه / ترکیه

ﻋﺮﺍﻕ ؛ ﺳﺎﻝ ﻫﺎی ﺑﻴﻢ ﻭ ﺍﻣﻴﺪ / فرشاد اکتسابی / تجربی / ۳ دقیقه / ایران

سرزمین گمشده / هوارز محمد / داستانی / ۹دقیقه / عراق

حریم امن / لوکا اینوسنتی / مستند / ۴ دقیقه / ایتالیا

عکس / باقر الربیعی / داستانی / ۶ دقیقه / عراق

رقاصک / امیر هنرمند / داستانی / ۲۵ دقیقه / ایران

سلام / تارک رفول / مستند / ۲۳ دقیقه / بلژیک

قضاوت / ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺳﻔﻨﺪﯾﺎﺭی / داستانی / ۱۴ دقیقه / ایران

فروشنده بخور / سعد العصامی / داستانی / ۱۴ دقیقه / عراق

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران  / داستانی

لام تا کام / محسن بانصیری / ۲۳ دقیقه / تهران       

رقاصک / امیر هنرمند / ۲۵ دقیقه / تهران   

ضد آب / داود رضائی / ۱۵ دقیقه / تهران    

هبوط / مصطفی سیاری / ۱۰ دقیقه / تهران    

رو به رو / امیر باشتی / ۲۰ دقیقه / کرج  

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران / داستانی

مات / محمد داودی / ۲۸ دقیقه / مشهد    

درپیکر / مهدی آقاجانی / ۲۴ دقیقه / تهران    

تناوب / علی خوشدونی فراهانی / ۱۰ دقیقه / تهران     

کچ / مهرداد حسنی / ۱۴ دقیقه / رفسنجان

آز / محمد مجلل نجار / ۱۴ دقیقه / یزد    

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران / مستند

مردم خیال / جواد تقوی / ۳۰ دقیقه / مشهد

گروگر / مصطفی آل احمد / ۲۳ دقیقه / تهران

گذر از غبار / فرشاد اکتسابی / ۱۱ دقیقه / تهران

قلمرو سلطان / روح الله مولوی / ۱۳ دقیقه / قم

تور / مسعود میرزایی و اصغر بشارتی / ۱۵ دقیقه / قشم

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران / تجربی

۲۱ و ۲۱ / صادق سامریی / ۱۴ دقیقه / کرمانشاه

خودم را می کشم و تو مقصری / علی اکبر محمدخانی / ۷ دقیقه / تهران

عراق؛ سال های بیم و امید / فرشاد اکتسابی / ۳ دقیقه / تهران

پارکینگ / میلاد عباسی / ۱۰ دقیقه / تبریز

من از زمین آمده ام / پوریا مرادی / ۵ دقیقه / تهران

مسیر خاکستری / امیر خان پور / ۵ دقیقه / تهران

۹۹۹۹۹۹۹۹۹   / کریم عظیمی / ۱۰ دقیقه / اردبیل

ارثیه / میسا مولوی / ۸ دقیقه / تهران

مردی که اینجا نبود / عطا مجابی / ۱۸ دقیقه / قزوین

Cymatic / تی یام یابنده / ۱۱ دقیقه / تهران

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان به دبیری فرید فرخنده کیش در پردیس چارسو برگزار می شود.

منبع: http://www.tisff.ir

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=212642
loading...
  • افزایش فالوراینستاگرام
  • تبلیغات اینترنتی
  • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
  • کانال تلگرام آسمونی
  • محصولات ارگانیک
  • اینم جالبه !

    بازی ترانه علیدوستی در «فروشنده» جزو ده بازی برتر ۲۰۱۷

    به گزارش آسمونی: سایت جشنواره ترایبکا، ده نقش‌آفرینی برتر بازیگران زن در میان محصولات سال ۲۰۱۷ …

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تبلیغات اینترنتی