تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سینما و موسیقی > اخبار سینما، تلویزیون، تئاتر > در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟
تبلیغات اینترنتی

در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟

short film festival در روز دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد؟به گزارش آسمونی:

همایش بین المللی فیلم کوتاه، نشست زیبایی شناسی صدا، مرور آثار مریم بوبانی، نشست مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان و شب کتابخوانی از مهمترین برنامه های روز دوم سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، در دومین روز جشنواره سی و سوم همایش بین المللی «فیلم کوتاه؛ گذشته، حال، آینده» با ارائه مقالات پذیرفته شده به کار خود پایان می دهد. این برنامه از ساعت ۹ تا ۱۳ در سالن ۲ برگزار می شود.

از ساعت ۱۵:۳۰ نشست تخصصی «زیبایی شناسی صدا» توسط بهروز شهامت و با اجرای امیر سحرخیز در سالن ۲ برگزار می شود.

از ساعت ۱۷:۳۰ نشست بررسی آثار مسابقه ملی (داستانی و تجربی) در سالن ۲ برگزار می شود. در همین سالن از ساعت ۱۹:۳۰ «یوتا ویله» مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان به گفت وگو با مخاطبان می پردازد و سپس از ساعت ۲۱:۳۰ نشست بررسی آثار مسابقه ملی (مستند) با موضوع نشست «راهکارهای امکان حضور فیلم مستند در فستیوال های بین المللی» با حضور آرش لاهوتی، مستندساز برگزار می شود.

در سالن ۳ از ساعت ۱۹:۳۰ شب کتاب و کتابخوانی با حضور جواد مجابی، کامبیز روشن روان، مجید قیصری، محمدرضا زمانی و … برگزار می شود. در این مراسم بخش هایی از مستند «پسرک چشم آبی» محصول مشترک خانه کتاب و انجمن سینمای جوانان ایران به نمایش در می آید و بسته فرهنگی شامل کتاب و فیلم مستند «پسرک چشم آبی» به شرکت کنندگان اهدا می شود.

در سالن ۴ از ساعت ۱۷:۳۰ آثار مریم بوبانی مرور می شود. در این برنامه فیلم های «امضا»، «پوتین»، «طبق عادت همیشگی» و «گناه آخر» به نمایش در می آید.

برنامه روز دوم سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر است:

سالن یک

ساعت ۱۳:۳۰ – مسابقه سینمای ایران / مستند:

ده، چهار و نیم، سه و نیم/ مهدی حیدری / ۳۰ دقیقه / آمل

مریم، فصل آخر / طیبه بابایی / ۳۰ دقیقه / کرمانشاه

چغامیش / آریان عطارپور / ۲۷ دقیقه / تهران

مامان فریده و باباحسین / شیرین قره داغی / ۶ دقیقه / تهران

ساعت ۱۵:۳۰ – مسابقه بین الملل

پرنده پسر / سرژ فننکو / داستانی / ۴ دقیقه / هلند

سرنوشت ماری / استیو کاتیو / داستانی / ۱۸ دقیقه / فرانسه

میهمان ناخوانده / دلفینِ پری – ما / انیمیشن / ۱۱ دقیقه / فرانسه

بعدی / اودی زامبرانو ترانکاسو / تجربی، داستانی / ۵ دقیقه / اسپانیا

خواننده مراسم تشیع جنازه / تان هوانگ / مستند / ۱۴ دقیقه / ویتنام

شکننده / آرس سیلان / داستانی / ۱۸ دقیقه / سوئیس

کت جادویی / جک اوشئا / انیمیشن، داستانی / ۸ دقیقه / ایرلند

ساعت ۱۹:۳۰ – مسابقه سینمای ایران/ داستانی

دشمنِ درون / امبر- ایندیا بوردن /  داستانی / ۱۵ دقیقه / ایالات متحده

دریایی که باید دوستش بدارید / پاتریک والی / مستند / ۲۸ دقیقه / اتریش

سکوت بخاطر پیت! / کای پانن / انیمیشن / ۸ دقیقه / آلمان

جلوه های درختان / اندرو دنتون  / تجربی، مستند / ۱۶ دقیقه / نیوزلند

دهانه جهنم / سمیر مهانوویچ / داستانی / ۱۵ دقیقه / انگلستان

گلوله ای در سر/ اُرور پُفیه / انیمیشن / ۸ دقیقه / فرانسه

ساعت ۲۱:۴۵ – مسابقه سینمای ایران/ داستانی

ماه در خانه / امیرعباس ربیعی / ۱۵ دقیقه / تهران   

مثل باران / زهره شیرازی / ۳ دقیقه / تهران   

بوم سفید / سیف الله یزدانی / ۱۹ دقیقه / قم   

یک روز بعد / احسان همتی / ۲۰ دقیقه / تهران   

آرداک / اسماعیل منصف / ۱۸ دقیقه / اردبیل   

هومائیتا / فریبا نجفی / ۱۳ دقیقه / شیراز  

سالن دو

ساعت ۹- همایش بین‌المللی فیلم کوتاه (گذشته، حال، آینده)

ساعت ۱۵:۳۰- نشست «زیبایی شناسی صدا» با حضور بهروز شهامت و اجرای امیر سحرخیز

ساعت ۱۷:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی (داستانی و تجربی)

ساعت ۱۹:۳۰- نشست «یوتا ویله» مسئول بخش فیلم کوتاه آلمان

ساعت ۲۱:۳۰- بررسی آثار مسابقه ملی (مستند)

سالن سه

ساعت ۱۳:۳۰- بخش مسابقه کتاب و سینما

نارگل / زهره معتمدی / داستانی / ۱۹ دقیقه / تهران

سلطان محمد نقاش / سید وحید حسینی نامی / مستند / ۲۶ دقیقه / تهران

یک قوری چای / حامد پری زاده، سید میثم حسنی ،امیر رضا رشتی / داستانی / ۸ دقیقه / همدان

از برای آزادی / احمد خوش نیت / پویانمایی / ۴ دقیقه / تهران

حساسیت فصلی / سعید وکیلی / داستانی / ۲۲ دقیقه / تهران

کورسو / حامد اصلانی / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

ساعت ۱۵:۳۰-  بخش مسابقه کتاب و سینما

آسمان را رها کن / محمد هادی هنرپیشه / داستانی / ۱۴ دقیقه / شیراز

آثار عجم / حسن نقاشی / مستند / ۳۰ دقیقه / تهران

خرگوش دهمی / ریحانه کاوش / پویانمایی /  ۸ دقیقه / اصفهان

ریشه در خاک / محمد راهبریان یزدی / مستند / ۱۰ دقیقه / تهران

چهره غمگین من / شیوا غلامیان/ داستانی / ۱۰ دقیقه / تهران

نیستان / ابراهیم ایرج زاد / داستانی / ۱۳ دقیقه / تهران

اکسیدان / عباس نظام دوست / داستانی / ۱۴ دقیقه / تهران

ساعت ۱۷:۳۰-  بخش مسابقه کتاب و سینما

گلدسته / محمد ثریا / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

چشم آبی / امیرمسعود سهیلی / داستانی / ۱۸ دقیقه / مشهد

دمام  / رحیم مرتضی وند / داستانی / ۳۰ دقیقه / تهران

به آینه نگاه نکن / فرهاد غلامیان / داستانی / ۱۰ دقیقه / تهران

حفره مشترک / اسما ابراهیم زادگان / داستانی / ۱۷ دقیقه / تهران

پیشخدمت / فرنوش عابدی / پویانمایی/ ۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۹:۳۰- شب کتاب و کتابخوانی

سالن چهار

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل

سرانگشتان / بزیل وویمن / داستانی / ۱۷ دقیقه / بلژیک

تمرین / لیلو مانگلزدورف / تجربی / ۲ دقیقه / آلمان

سِمِلی/ میرسینی آریستیدو / داستانی / ۱۳ دقیقه / قبرس

ایوانوویچ / سرگئی بروفکف / مستند، داستانی / ۱۸ دقیقه / روسیه

نام روز / مارچلو کینتلا ای بوینارد / داستانی / ۱۸ دقیقه / برزیل

ضایعات آهن / والتر تورنیه / انیمیشن / ۵ دقیقه / اروگوئه

آواره/ مری- لین چمبرز / داستانی/ ۱۵ دقیقه / ایالات متحده

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران / پویانمایی

رویاها در یکروز / صادق جوادی / ۱۱ دقیقه / تهران

ساسیسم / محبوبه کریمی نژاد / ۵ دقیقه / تهران

ماهی قرمز / کاوه سیستانی/ ۵ دقیقه / شیراز

از سرزمین های شرقی / سارا طبیب زاده ادیبی / ۵ دقیقه / تهران ( خارج از مسابقه )

لایت سایت / سیدمسلم طباطبایی / ۷ دقیقه / تهران

پروانگی / علی عزیزی / ۷ دقیقه / گرمسار

بزار و بردار / مرتضی بهرامی / ۲ دقیقه / تهران

زمین روباه / مقداد اخوان / ۲ دقیقه / تهران

تابلوهای نقاشی / باران محمدریحانی / ۷ دقیقه / مهاباد

فرق من با بچه قورباغه چیه؟ / احسان نصری / ۶ دقیقه / کرج

شهر من، هزار و چهارصد و… / رامین بهادری / ۲ دقیقه / تهران

ایشالا / اشکان رهگذر / ۴ دقیقه / تهران ( خارج از مسابقه )

پیشخدمت / فرنوش عابدی / ۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۷:۳۰- مرور آثار مریم بوبانی

امضا / محمد ثریا / داستانی / ۱۶ دقیقه / تهران

پوتین / بابک نبی زاده / داستانی/ ۱۴ دقیقه / تهران

طبق عادت همیشگی / محمد حمزه ای / داستانی / ۲۵ دقیقه / تهران

گناه آخر / الهام آقالری و مهدی جوزائی / داستانی / ۲۹ دقیقه / تهران

ساعت ۱۹:۳۰-  سینمای بین الملل / بخش غیر رقابتی ویدئو آرت

به کجا می تونی پناه ببری؟/ جولیان سمیلیان / ۹ دقیقه / ایالات متحده

فروریخته / آرتو نیه مینِن / ۶ دقیقه / فنلاند

بال های مرغ مگس خوار / داستین گرلا / ۲ دقیقه / ایالات متحده

جلوه های نور / اینیگو سالابریا / ۱۸ دقیقه / اسپانیا

من اصلا متوجه نمی شوم، این روح روسی من است/ والتر آنگرر /۸ دقیقه / ایالات متحده

درخت من / سالا میلیلا / ۱ دقیقه / فنلاند

پاریس از روی زمین / آرنود کِهان / ۱۰ دقیقه / فرانسه

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه بین الملل

نجوای سکوت / والنه دُ والک/ داستانی / ۱۸ دقیقه / بلژیک

جایی برای مبارزه / ماتیاس لوتزکی / مستند / ۱۴ دقیقه / اندونزی

صید شبانه/ آنا آلتبرگ / تجربی / ۷ دقیقه / برزیل

هدیه کریسمس/ امانوئل کو / داستانی / ۱۲ دقیقه / فرانسه

شکوفایی/ پائول شینول / مستند / ۱۴ دقیقه / ایالات متحده

ثمره / گرهارد فونک / انیمیشن / ۷ دقیقه / آلمان

بازگشت / الکسی پالویان / داستانی / ۱۰ دقیقه / آلمان

هستی / کمال پرناک / داستانی / ۱۰ دقیقه / ایران

سالن پنچ

ساعت ۱۳:۳۰- مسابقه بین الملل / اسلام و صلح جهانی

گذشته / وثاب الصگر  / داستانی / ۱۴ دقیقه / عراق    

ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ! / ﻣﺮﯾﻢ ﮐﺸﮑﻮﻟﯽ ﻧﻴﺎ / انیمیشن / ۶ دقیقه / ایران

مرگ معصومیت / یونس نماز / داستانی / ۶ دقیقه / ترکیه

ﻋﺮﺍﻕ ؛ ﺳﺎﻝ ﻫﺎی ﺑﻴﻢ ﻭ ﺍﻣﻴﺪ / فرشاد اکتسابی / تجربی / ۳ دقیقه / ایران

سرزمین گمشده / هوارز محمد / داستانی / ۹دقیقه / عراق

حریم امن / لوکا اینوسنتی / مستند / ۴ دقیقه / ایتالیا

عکس / باقر الربیعی / داستانی / ۶ دقیقه / عراق

رقاصک / امیر هنرمند / داستانی / ۲۵ دقیقه / ایران

سلام / تارک رفول / مستند / ۲۳ دقیقه / بلژیک

قضاوت / ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺳﻔﻨﺪﯾﺎﺭی / داستانی / ۱۴ دقیقه / ایران

فروشنده بخور / سعد العصامی / داستانی / ۱۴ دقیقه / عراق

ساعت ۱۵:۳۰- مسابقه سینمای ایران  / داستانی

لام تا کام / محسن بانصیری / ۲۳ دقیقه / تهران       

رقاصک / امیر هنرمند / ۲۵ دقیقه / تهران   

ضد آب / داود رضائی / ۱۵ دقیقه / تهران    

هبوط / مصطفی سیاری / ۱۰ دقیقه / تهران    

رو به رو / امیر باشتی / ۲۰ دقیقه / کرج  

ساعت ۱۷:۳۰- مسابقه سینمای ایران / داستانی

مات / محمد داودی / ۲۸ دقیقه / مشهد    

درپیکر / مهدی آقاجانی / ۲۴ دقیقه / تهران    

تناوب / علی خوشدونی فراهانی / ۱۰ دقیقه / تهران     

کچ / مهرداد حسنی / ۱۴ دقیقه / رفسنجان

آز / محمد مجلل نجار / ۱۴ دقیقه / یزد    

ساعت ۱۹:۳۰- مسابقه سینمای ایران / مستند

مردم خیال / جواد تقوی / ۳۰ دقیقه / مشهد

گروگر / مصطفی آل احمد / ۲۳ دقیقه / تهران

گذر از غبار / فرشاد اکتسابی / ۱۱ دقیقه / تهران

قلمرو سلطان / روح الله مولوی / ۱۳ دقیقه / قم

تور / مسعود میرزایی و اصغر بشارتی / ۱۵ دقیقه / قشم

ساعت ۲۱:۳۰- مسابقه سینمای ایران / تجربی

۲۱ و ۲۱ / صادق سامریی / ۱۴ دقیقه / کرمانشاه

خودم را می کشم و تو مقصری / علی اکبر محمدخانی / ۷ دقیقه / تهران

عراق؛ سال های بیم و امید / فرشاد اکتسابی / ۳ دقیقه / تهران

پارکینگ / میلاد عباسی / ۱۰ دقیقه / تبریز

من از زمین آمده ام / پوریا مرادی / ۵ دقیقه / تهران

مسیر خاکستری / امیر خان پور / ۵ دقیقه / تهران

۹۹۹۹۹۹۹۹۹   / کریم عظیمی / ۱۰ دقیقه / اردبیل

ارثیه / میسا مولوی / ۸ دقیقه / تهران

مردی که اینجا نبود / عطا مجابی / ۱۸ دقیقه / قزوین

Cymatic / تی یام یابنده / ۱۱ دقیقه / تهران

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۱۸ تا ۲۴ آبان به دبیری فرید فرخنده کیش در پردیس چارسو برگزار می شود.

منبع: http://www.tisff.ir

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=212642
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

sales-tickets-300-thousand-tomans-for-a-private-screening-of-salaam-bombay

فروش بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی «سلام بمبئی»/ اجرای زنده خواننده هندی در ایران

به گزارش آسمونی: اکران خصوصی فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد با فروش بلیت 300 …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.