خانه > سبک زندگی > همسرداری > چرا برخی متأهل ها به همسر خود خیانت می کنند؟!
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  چرا برخی متأهل ها به همسر خود خیانت می کنند؟!

  why-are-married-to-your-wife-betrayed

  در اکثر پرونده‌های بزهکاری و جنایی و حتی جرایم یقه‌سفیدها مشاهده می‌شود که مجرمین روابط جنسی بی‌قاعده را تجربه می‌کرده‌اند و در صورت تأهل روابط عاطفی مستحکمی بین زن و شوهر حاکم نبوده است.

  تنها علل همزیستی احتمالی هم “نیاز مالی به هم” و” نداشتن سرپناه مستقل” و یا “بی‌سرپرست شدن فرزندان” و “فرار از حرف مردم” بوده است. 

  زندگی بدین شکل انسان را در یک سه راهی قرار می‌دهد که یا باید” بسوزد و بسازد” و یا “طلاق و رهایی” را با تمام هزینه هایش برگزیند و یا خدای ناکرده در ظاهر نمایش ساختن بدهد و در باطن “خیانت” پیشه کند. 

  بحث امروز ما آسیب شناسی طلاق یا سوختن و ساختن نیست بلکه می‌خواهیم به‌صورت گذرا به مقوله “خیانت” از باب خاستگاه آن بپردازیم.

  برای این منظور باید ازدواج سالم را به دو برهه زمانی تقسیم کرد. مرحله اول در انتخاب همسر است که بسیار گفته شده و شنیده‌ام و احادیث و روایات زنان جلوه‌گر آلوده را به “گلی در میان گنداب “تشبیه کرده‌اند که طالب چیدن آن در کثافات غرق خواهد شد. 

  قرآن کریم نیز به صراحت مؤمنان را از ازدواج با زنان مشرک زناکار بعد از فتح مکه منع کرد (مگر آن‌که توبه واقعی آنان پذیرفته شود.) البته انتخاب همسر مناسب، خود یک باب مفصل است که مورد نظر این یادداشت نمی‌باشد. 

  اما سؤال اصلی این است که روابط زناشویی بعد از تشکیل خانواده چرا به سمت فساد میل می‌کند؟

  این سؤال را باید از دو منظر متفاوت پاسخ داد. جمع بندی پاسخ این سؤال‌ها از یک خانم، برابر سوابق و تجربیات به احتمال قوی این‌گونه خواهد بود: 

  «همسرم به احساسات من توجه نداشت. او به بهانه مشکلات اقتصادی همواره سه کلمه را تکرار می‌کرد خسته ام، حوصله ندارم و اعصابم خرد است و من مجبور شدم به منظور خروج از تنهایی به دوستانی که شرایط بدتری از من را تجربه کرده بودند پناه ببرم. 

  بی‌تفاوتی شوهر و اتلاف وقت من در خانه دوستان، آرایشگاه‌ها و پای برنامه‌های ماهواره‌ای به تدریج قبح بسیاری از مسائل را برایم ریخت تا بالاخره جوانی که به‌واسطه یکی از دوستانم با من آشنا شده بود و خود را بر خلاف شوهرم ستایشگر و فدایی من نشان می‌داد در شرایط غیرعادی مرا تسلیم امیال خود کرد و بعد هم زیر تمام قول هایش زد. 
  ابتدا افسرده شده بودم ولی حالا قربانی دیروز، خود تبدیل به شکارچی دیگران شده است.» 

  البته می‌توان این داستان را بسته به موقعیت‌های مختلف مقداری هم تغییر داد. حال اگر این سؤال را از یک مرد متأهل که مرتکب خیانت به همسرش می‌شود بپرسید احتمالاً چنین پاسخی را خواهید شنید:

  «همسرم به هیچ عنوان شرایط مرا درک نمی‌کرد. هرگاه بر اساس نیازهای جنسی سعی می‌کردم به او نزدیک شوم تازه عقده‌های او فوران می‌کرد و غر زدن و تحقیر و لجاجت‌ها شروع می‌شد و من که به اندازه کافی مشکلات بیرون را تحمل کرده بودم برای فرار از این‌ همه فشار روحی ابتدا به انزوا و قهر کردن روی می‌آوردم تا این‌که یک روز یکی از دوستانم که در ظاهر روابط خوبی با همسرش داشت و با زنان دیگر هم سر و سری داشت به من گفت که اینقدر حرص و جوش نخور، اگر نمی‌خواهی زندگی‌ات از هم بپاشد او را تحمل کن و هرچه می‌گوید بگو چشم یا بر عکس بایکوتش کن و چیزی که زیاده زن! فقط باید حواست جمع باشد! » 

  البته این داستان را هم می‌توانید بر اساس مشاهدات خود مقداری تغییر دهید. اما به راستی برای حل این مسئله چه می‌توان کرد؟ 

  روانشناسان معتقدند که خیانت از چهار مرحله عبور می‌کند:

  1- ذهنی

  2- قلبی

  3- کلامی

  4- عملی

  حال باید ببینیم خیانت طرف یا طرفین در کدام مرحله است تا از پیشرفت آن جلوگیری و نسبت به درمان آن که توبه و استعانت از عقل و توکل به خداست اقدام نماییم. 

  قرآن کریم مردان را تکیه گاه زنان نامیده است و زنان را به مثابه لباس مردان دانسته است. در آیه 5 سوره مؤمنون می‌فرماید« مؤمنان موحد آنانی‌اند که دامان خویش را از بی‌عفتی و اعمال حرام پاکیزه نگه می‌دارند.»

  به این کلید واژه‌ها توجه کنید: آیا زنانی که مرتکب خیانت شده‌اند واقعاً شوهرانشان «قوامون علی النساء» بوده‌اند و وظیفه استواری و تکیه گاهی را در خانواده خود ایفا کرده‌اند؟

  امروز متأسفانه با طرح مباحث به اصطلاح مدرن، غیرت سنتی در بخشی از طبقات اجتماعی به مدد سریال‌های چندش آور ماهواره‌ای در حال رخت بربستن است و به بهانه حریم شخصی تعدادی جرأت کوچکترین سؤال از اهل و عیال و اظهار نظر را از دست داده‌اند و نقش همسری و پدری به انجام امور رفاهی خانواده محدود شده است. 

  آیا مردانی که دچار خیانت شده‌اند همسرانشان نقش لباس آنها مثلاً برای پوشش نیازهای شرعی‌شان را به نحو شایسته انجام داده‌اند یا همسر گرسنه خود را در میان فست فود‌های(!) اجتماع رها کرده‌اند.

  آیه‌ای که بدان اشاره شد مؤمنان را افرادی دانسته که فروج خود را از گناه باز می‌دارند و این یعنی این‌که لازمه خیانت ابتدا کم رنگ شدن ایمان به آخرت و نظارت الهی است هرچند برای مدتی باشد! و باید به خاطر سپرد که راه بازگشت از هر خطایی از در توبه بی‌بازگشت می‌گذرد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=17256
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آیا راز یک رابطه خوب زناشویی را می دانید

  به نام یگانه عالم راز یک رابطه خوب این است که بدانید ( هردو طرف …

  59 دیدگاه

  1. سلام تو این وضعیت بیکاری گرونی و….اکثر پسذا ازدواج نمیکنن نرخ ازدواج ک پایینه.از اون طرف ازدواج هایی هم ک ازقبل بوده بخاطر خیلی مسملات ک مهمترینس خیانته ب جدایی وقتل و…داره میکشه جامعمون داره نابود میسه راه حلشم باید ریشه ای حل بشه.اگ مسایل اقتصادی وبیکاری حل بشه خیلی از مجردا میتونن ازدواج کنن حالا میرسیم ب این قسمت اگ ازدواج کنن و خیانت و اعتیاد وفقرفرهنگی باسه ک بازم کار ب ژلاق چ رسمی چ عاطفی میکشه باید همه این چنتا معضل مهم یعنی بیکاری ومسایل اقتصادی وام ازدواج و….برای تسویق ب ازدواج ومسایل اجتماعی مربوط ب خانواده مث خیانت مساوره ها و آموزسهای حل مسیله بعد ازدواج و…برای تحکیم خانواده وجلوگیری از طلاقهای عاطفی ن صرفا رسمی باید حل بشه.ما نیاز ب ی همت ببزرگ داریم تا از نمایندگان مجلس بخایم قانونی باشرایط وتبصره های درست وباضمانت اجرای بالا بذای ازدواج دوم مردان تصویب بشه و بجا اون هرکی بیراهه رفت مجازات بشه ذات انسان حریصه و وقتی ایمان نیست انسان تا ناکجاآباد میبره پس باید بوسیله قانون مث مهریه محدود بسه تا افراد زیادخواه پایبند خانوادشون بمونن .چون بعضیا ک ن خدا ن ابرو ن دین ن اخلاق براشون مهم نیست شاید بشه بخاطر جریمه ندادن و محرومیت های اجتماعی نشدن دست از بوالهوسی بردارن.

  2. من با خیانت کاملا مخالفم چون پس از مدتی که سن و سال آقایون بالا رفت تیپ وقیافه همسرشون براشون مهم میشه ولی فراموش می کنن که چقدرخودشون چاق و شکم گنده وکچل شدن و…….اگر سن وسال زن بالا میره و دراثر مشکلات وزایمان وهزاران چیز دیگه تیپش بهم می خوره .باید یادمون باشه مردها هم همین طور میشن .اما زنها بیشتر وفادار می مونن ودرصد کمی دنبال خیانت میرن .اما امان از مردهای خیانتکار

   • با نظرت کاملا موافقم چون شوهرمن یک مرد چاق وکچل و….ولی توقع داره من تمام طول زندگی شاد و زیبا و سالم باشم یادش رفته که من علاوه برکارخونه وبچه داری بیرون از منزل هم کار میکنم ودقیقه ای وقت استراحت ندارم ولی وقتی شوهرم از سرکار میاد خونه یا پای تلویزیون نشسته یا کامپیوتر .درحالی که من تازه کارهای داخل منزل شروع میشه .هیج کمکی نمیکه ودست به سیاه وسفید نمیزنه .بعضی وقتها میگم کاش من هم مرد بودم لااقل داخل خونه استراحت میکردم البته این اخلاقش باعث شده که من دیگه اصلا دوستش ندارم .اگه اون هم منو دوست داشت وهمراهیم می کرد زندگیمون شیرین تر و بهتر میشد اما الان بدتروبدتر میشه .

  3. نگاردلشکسته

   خیانت هیچ دلیلی نداره جز بی ایمانی .همسر من بعد ازشانزده سال زندگی که من واقعا عاشقش بودم عاشق یک زن هرزه شد .او سالیان سال مرا دوست داشت من هم عاشقش بودم اما ناگهان فهمیدم عاشق یک زن مطلقه شده .اگرمرا دوست داشت پس چرا عاشق دیگری شد .فکرمی کنم تمام این سالها تظاهر به دوست داشتن می کرده چون من با فقیری مستاجری زندگی درروستا با همه چیز ساختم تا وقتی که زندگیمان روبراه شد بچه ها بزرگتر شدن ودرست در زمانی که فکر می کردم به اسایش رسیده ام پیامهای شوهرم را درواتساب دیدم که به یک زن هرزه که اورا می شناختم وطلاق گرفته بود فرستاده .به یکباره تمام عشق وعلاقه ام شد نفرت .واز اینکه این همه سال اینقدراحمق بودم واو را عاشقانه وصادقانه دوست داشتم پشیمان شدم .کاش به جای انهمه تلاش وفداکاری که فکر میکردم زندگیم را از فقر وبی پولی نجات می دهد بیشتر استراحت کرده وپولم وحاصل زحماتم را برای خودم خرج کرده بودم .من به خاطر بچه هایم در این زندگی ماندم اما الان یک زن بی روح وبی احساس هستم .زمانی با دیدن شوهرم خوشحال می شدم من او را خیلی خیلی دوست داشتم .ولی یک زن که نتوانسته بود همسر ان قبلی خودش را نگه دارد وارد زندگیم شد وتمام زحمات علاقه واحساس مرا برباد داد .شوهر احمق من مرا به یک هرزه فروخت که کارش ازدواج وطلاقه .االان ان زن همسردوم مردی شده وخانه یکی دیگررا خراب کرده .افسوس

  4. پژوهشگر

   با سلام
   من دانشجوی دکترای مطالعات زنان و خانواده هستم و در حال کار کردن روی مسأله روابط فرا زناشویی و ارتباطات خارج از چارچوب خانواده. می خواستم از دوستانی که به نوعی با این مسئله درگیر بوده اند و حاضر هستند که در این پژوهش علمی و دانشگاهی جهت شناخت عوامل پدید آورنده این معضل شرکت کنند، خواهش کنم که یک ایمیل با ذکر شماره تماس و یا بدون آن به آدرس زیر ارسال کنند تا با آنها ارتباط برقرار شود. ضمنا هیچگونه اطلاعات شخصی از قبیل اسم و فامیل و … در مصاحبه خواسته نمی شود و به هر طریقی که فرد تمایل داشته باشد، مصاحبه انجام خواهد شد. مثلا مصاحبه حضوری یا تماس تلفنی، ایمیل و یا از طریق شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و … . با تشکر فراوان Bahmani.66@yahoo.com

  5. ده ساله ازدواج کردم هیچ مشکلی با شوهرم نداشتم و عاشق هم بودیم اما تازه فهمیدم چند ماهه با دوست دختر سابقش رابطه تلفنی داشته دارم خفه میشم نمیدونم باید با وجود یه بچه چه کار کنم با این که گریه کرد و قسم خورد تموم شده ولی نمیتونم بهش اعتماد کنم همش گریه میکنم،،،دوستش دارم وگرنه نابودش میکردم،،به نظرتونمیشه دوباره بهش اعتماد کنم،،،از خودم تعجبم که چرا این همه مدت نفهمیدم داره بهم خیانت میکنه،،

  6. سلام
   همگی خسته نباشین بانوان گرامی
   تمامی هر انچه که بعنوان نظرات ودر دل های که از زندگی داشتین رو در دو روز خواندم من یه مردم ومجرد تا حالا با هیچ کس هم رابطه ای نداشتم چون بخدایم ایمان دارم ،،
   ،اول اینکه جای تاسف ،
   ولی شماها اینو بدونین در این سایت یه مرد نظر نداده چرا؟چون مردی که بفهمه همسرش خیانت کرده هیچگاه خودش رو نمیبخشه از درون روزی هزار بارمیسوزد ومیمیرد وزنده میشود ،اما اینو بدونین حاضرم قسم بخورم ۹۰%اختلافات وخیانت ها از طرف زن شروع میشه درسته مرد شماها ودیگر مردان خیانت میکنن اما یه زن از هم نوع خودتان انان رو اغفال کرده ،پس موقعی که میگن خانم عزیز حجابت رو رعایت کنه به اینخاطره ،نمیگم تمام محجبا ادمای فهیمن محجبه داریم با ده تا مرد در ارتباط نباشه سیر نمیشه وبالعکس
   اما شماهای که بعنوان مادران یه سرزمین زندگی میکنین به فرزندانتان بیاموزین که ای دلبرم اینطور باش محجبه باش ارایش نکن جز برای همسرت عشوه گری نکن ووو
   اون مرد ببین دیگه غلط میکنه متلک به یکی بگه ،اخه زنی که تمام قد لباس شهوتی در بدن داره وساپورت وحتی ببخشین شرمگاهش نقش بسته ان مرد اگر هم مومن باشه باز شیطان در جلدش فرو میره واخرش این خیانتا میشه که میبینیم ،
   ما مادران وپدرانمان در زمان بچگی حتی رابطه زناشویی بما نمی اموزن میگیم مامان این نی نی کوچولو چطور به دنیا اومده دروغش جای خود میگم از اسمونا اومده وووو
   پس تمام ریشه بدبختی وخیانت ها از خانواده سرچشمه میگیره ودوم از نوع تربیت وطرز نشست برخواست واداب لباس پوشیدن ها ،
   دیگر مسائل هم زیاده اما لطفا همتون رو به این کانال دعوت میدم شاید توانستیم همدرد خوبی باشیم واینکه در این کانال مطالب های زیاد متوجه شدیم وکمک حالمان باشد ومشاور زندگیمان خودمان باشیم چون بعضی مواقع انسان نمیتونه هر انچه در زندگیشه برای مشاور توضیح بده وووو
   کانال زیباترین احساس

   @zibatrin_ehsas

  7. سلام . خدا لعنت کنه تمام مردای خائن رو . شوهر من تو این 4 سالی ک زنشم ماهی با یکی بوده ب خاطر ابروی خانوادم واس حرف مردم و الانم ب خاطر دخترم دارم میسازم دیگ گریه ها والتماسام فایده ای نداره خودمو زدم ب بیخیالی و داره ب هرزگی ادامه میده ایشالا خدا جوابشو بده .

   • مردها کلا ذاتشون خاینه،،،همه به سر شوهر من توی فامیلقسم میخورن که خانواده دوسته و عاشق زن و زندگیش،،،خاک برسر همه شون اگه دستت رو عسل کنی بزاری دهنشون اخر سر گاز میگیرن،،،یکی زرنگه خودش رو لو نمیده یکی هم مثل شوهر تویه گلم که لو میره

  8. سلام آسمونی.
   من 35 سالمه.15 ساله ازدواج کردم.یک دختر 13 ساله دارم و الان هم 6 ماهه پسرم رو باردارم.
   همسرم قبلا بهم خیانت کرده دوبار متوجه شدم.بار دوم تا حکم عدم سازش گرفتم اما باز به خاطر دخترم برگشتم.
   الان دوباره متوجه شدم دارم بهم خیانت میکنه.هر سه بار هم افراد بسیار پایین اجتماعی.
   برای بار اول تو زندگیم نمیدونم باید چکار کنم.به خاطر بچه دلم نمیاد خودکشی کنم.از طرفی تا بچه به دنیا نیاد نمیتونم طلاق بگیرم.تحملش هم برام سخته.نمیدونم باید به روش بیارم یا نه ؟
   لطفا یه مشاور خوب بهم معرفی کنید.ترجیحا مرد باشه.
   چون فکر میکنم همسرم بیماره.چون خیلی به من ابراز عشق میکنه و در عین حال مشغول اغفال همکارش هم هست در صورتیکه اون دختر دایم عقب میکشه.
   لطفا زود جوابم رو بدین تا اتفاق بدی نیوفتاده.
   ممنونم و التماس دعا

  9. سلام5سال است ازدواج کردم .وازموقعه ای که ازدواج کردم تاالان شوهرم واسه گوشیش رمز گذاشته واصلن اجازه دست زدن به گوشیشو ندارم وچندمورد خیانت توواتساپ وپیام دیدم البته خودمو زده بودم به خواب وپیغام های که میفرستادو میدیدم.دلم همون لحظه خاست بمیرم واینو باچشمام نبینم بخدا هیچ کم وکسری واسش نذاشتم ویه دخترم دارم اخه چرااااااا …

  10. سلام
   من با مردی در ارتباطم که زن داره .
   خیلی دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم بهم میگه دوسم داره و با زنش به اجبار زندگی میکنم.
   ولی من پیاماشو خوندم باهم پیام های عاشقونه دارن.
   به نظرتون منو دوست داره یا اونو؟
   به من میگه تو با همه زن ها فرق داری

   • اسمش چیه اهل کجاست کارش چیه لطفا بگید بگم

   • ی دختر بچه

    اولییو گداشته کنار تورو ک ب لجن میکشه

   • آزی بیشعور دست از سر زندگی مرد متأهل بردار خیلی بیرحمی که زندگی یک زن رو بپاشی،خدا بهت رحم کنه

   • آنهایی که زندگیشان را بر روی زندگی یک نفر دیگه می سازن خیر نمی بینن درهرجایی وبه هر صورتی که باشه تاوان پس میدن و هزار بار از طرف زمین وآسمان لعنت میشن .من عاشق ترین زن روی زمین بودم وشوهرم را خیلی دوست داشتم اما بعد از 14سال زندگی یکباره دیدم که شوهرم عاشق یک هرزه شده .در زندگی که به خاطرش تمام حقوقم را قسط خونه وماشین داده بودم ماندم ولی تبدیل به یک زن بی احساس شدم .یک زن با قلب یخی .که هیچ عشقی دیگه توش نیست .تو وامثال تو زندگی وزحمات وعشق یکی مثل من رو به باد میدید .به خداوند واگذارشون کردم ومنتظرم ببینم کی تاوان پس میدن.

  11. من زنى استم که هیچ کسى را ندارم نه مامان نه بابا وشوهرم هم به من میگه تو بى آبرو هستى تو سر راه بودى من با تو عروسى کردم وگرنه نمیکردم دو پسر دارم و هیچ جایی برأى رفتن ندارم و میگه پسر هامو نمیده لطفأ من را راهنمایى کنید خیلى خسته ام همیشه به من میگه تو خوشگل بودى من از تو میخواستم بچه داشته باشم و دو پسر دارم و میخواهم برم با دیگه زن ها باشم تو را نمىخواهم

  12. با سلام به نظر من هم زنی که مردها رو از را به در میکنه هم اون آقای که به این راحتی دلش میره مقصره اگر همه ما حضور خدارو حس کنیم این اتفاقات استرس زا وخانمان سوز نمیفته من در مکانی کار میکنم که این اتفاق بد رو میبینم چون یه خانمی که خودشو مثل عروسک خوشگل میکنه و اصلا قیافه واقعیشو من ندیدم به راحتی دل آقای که اونجاست رو برده ومتاسفانه در ارتباط هستند با این که خانم این آقا بسیار زیبا حتی دکتر هم هست

   • خیانت شوهرم در حالی که من دیوانه وار عاشقش بودم من را تا مرز جنون بردالان یک زن بی احساس خسته و ناامیدم اما به خاطر بچه هایم در زندگی ماندم و طلاق نگرفتم اما روزی هزار بار می میرم و زنده می شوم و با خود می گویم مگر من بد بودم ؟ مگر عاشقش نبودم ؟ نه ولخرج بودم نه هرزه نه نامهربان ؟ گناهم عشقم بو داما انگار بعد از ده سال نفهمیده بودم این عشق یکطرفه است افسوس و هزاران افسوس جوانیم رفت و باقی عمرم در حسرت خواهد گذشت

   • دلشکسته

    هرکدام از طرفین به هر دلیلی خیانت کند دیگری برای همیشه می سوزد ومیمیرد

  13. با سلام از شما کمک.میخواهم که راهنمایم.کنید با شوهرم.چگونه بر خورد کنم الان ده ساله دارم باهاش زندگی میکنم سه بار بهم خیانت کرده .برای بار سوم با چند تا زن متاهل ارتباط داره .موبایلشو چک کردم همش به اون زنا پیامهای عاشقانه.میده از من پیششون بد گوی میکنه .همیشه از رابطه جنسی با هاشون صحبت میکنه .الانم متوجه شده که فهمیدم با زنای دیگه رابطه داره .چیکار کنم نمیدونم راهنمای میخوام

   • --> آسمونی

    سلام،
    لطفا مطالب زیر رو بخونید
    http://www.asemooni.com/lifestyle/married/method-of-dealing-with-marital-infidelity

   • سلام لیلا جون.منم که یه ماهه عقد بستم و شوهرم با شیش نفر همزمان رابطه داره رو چی بابدبگم!؟کاش یه ماه پیش دستش رو شدع بود واسم.حالا دارم دق میکنم

  14. شوهر من بعد از شانزده سال زندگی مشترک و باعشق ووفاداری وفداکاری فراوان از سوی من -عاشق زنی شد که دوبار از شوهران قبلی خود طلاق گرفته بود نمیدانم رابطه شون در چه حدی بود اما خیلی خیلی به یکدیگر پیغام نگاری کرده بودند و توی واتساب حرفهای عاشقانه زیادی برای هم فرستاده بودند ،میدانم غریزه مردان تنواع طلب است اما نمیدانم چطور یک زن راضی می شود کانون یک خانواده را از هم بپاشد ایا خوشبخت می شود؟آنهم برای بار سوم-تا اخر عمر این خیانت همسرم را فراموش نمیکنم چون همیشه طوری رفتار کردم که اون دوست داشت خیلی خیلی غمگینم وامیدوارم خدا سزای عملشوم را بدهد در ضمن ان خانم خیلی پررو وقیح است و در تمامی مجالس عروسی در حال رقص و پاکوبی است انگار نه انگار که داشت یک خانواده را نابود میکرد ؟البته کرد این دیگر هیچوقت برای من زندگی نمیشود و شوهرم در پیش چشمم همیشه یک خیانتکار است تا ابد

   • این اتفاق برای من هم افتاد انهم بعد از 20 سال زندگی که فکرش را هم نمی کردم همسرم که همیشه ادعا می کرد عاشق من هست وهیچ دعوا ومشکلی هم نداشتیم عاشق یک زن هرزه شد من طلاق نگرفتم وسرخانه وبچه هایم ماندم اما همسرم با اون زن رفت منتظرم ببینم کی از هم سیر میشن وکی با التماس بر میگرده

  15. سلام خوبین میشه بگین چرا نظر منو حذف کردین من دقیقا 93/7/22 ساعت 3 و نیم شب نظرمو نوشته بودم تا یکی دو روز هم نظرم بود ولی بعد دیگه هر موقع اومدم نیست لطفا حتما بگین من که حرف بیجایی نزده بودم سرگذشت و نظرمو نوشته بودم مرسی ج بدین

  16. گل اركيده

   سلام آسمونی عزیز،من وشوهرم با عشق زندگیمونو شروع کردیم الان بعد گذشت دوسال بهش شدیدا شک کردم البته الکی شکاک نشدم اولش تو گوشیش یه آقایی از دوستاش حرفای بوداری براش اس م اس کرده بود که بهم گفت باهم شوخی داریم و همینطور با بقیه دوستاش.. همش میگه شوخیه.آخه آدم تو حرفاش این همه شوخی داره حتی یه بار رو یقه پیرهنش جای روژ دیدم که گفت تو عروسی شده امکانش هست؟الان یه روز میخوام ظاهراتو خونه تنهاش بذارم ولی درواقع از خونه نرم جایی توکمدی زیر تختی پنهون شم تا شاید یا دستش برام رو شه یا بهش ایمان بیارم کارم درسته با جواب دادن به سوالام راهنماییم کنید بخدا شبا خواب ندارم فکر داغونم کرده ولی به رو خودم نمیارم اگه دستش برام رو شد چه رفتاری باهاش کنم؟

   • --> آسمونی

    مسلما باید بیشتر تحقیق کنید، دلیل نمیشود اگر کسی را منزل نیاورند شما ایمان بیاورید!

   • گل اركيده

    مرسی که پاسخگو بودید خوب شما بگید که چطوری تحقیق کنم؟راهش چیه؟من خیلی تنهام نمیتونم به آشنایانم هم کمک بخوام شاید اشتباه فکر کنم آبرو هر دومون بره جلو بقیه خواهش میکنم راهنماییم کنید

    • عزیزم . این کار بچه گانس. امیدوارم همسرت خیانت نکرده باشه . ولی پنهان شدن تو خونه که نشد کار.. شاید اگه خیانتی هم باشه . به مرحله عشق بازی و خونه نرسیده باشه. فکرتو درگیر نکن.به هرچی فکر کنی. اونو جذب میکنی/سعی کن ب جای افکار منفی که فقط خودتو مریض میکنه .خودتو بولد کنی . دوباره باهاش طوری رفتار کن که انگار تازه آشنا شدین . قرار عاشقانه شام . گل و هدیه کوچیک. شیک بودن و اهمیت دادن ب خودت . اس ام اس های عاشقانه .
     اینکا رها را بکن . که حتی اگه فکرشم رفته سمت منفی. برگرده. این جواب میده . منم زنم و متاهل . ولی باید همیشه از نگاه دو نفر ب این مسله توجه کرد. مطمن باش تو با رفتارات میتونی اونو شرمنده کنی و برش گردونی

  17. وای خدا خسته ام از این همه نامردی و خیانت خسته ام خسته …..مرگم را برسان خدا کی میرسه لحظه دیدار؟؟؟

   • گل اركيده

    منم خیلی خسته ام همیشه سهم آدمای صادق و وفادار تنهایی و خیانته

    • خب ازدواج نمیکردی اونی که میگی عشق عشق نبوده شهوت بوده!مجبورین مگه آخه؟آخ اینقدر بدم میاد ازدواج میکنن بعد هی میگن مرگمو برسون:|خب طلاق بگیر زندگیتو بکن توام.والا

     • عزیزم تو چه میدونی چه موانعی سر راه طلاق این افراد زخم خورده است؟پس زود قضاوت نکن و از دردو دلای اینها بدت نیاد….خدا نکنه سرت بیاد…..

     • دلشکسته

      ادم ازدواج میکنه چون سنت پیامبرخداست وهم اینکه انسان نیازه داره تنها نباشه ویک همدم داشته باشه وعلاوه بران از کجا میشه فهمید اونی که خودشو خوب نشون میده واومده خواستگاری چه جور ادمیه ؟ اینجوری ادم مجبورمیشه به خاطر نداشتن وضعیت مالی مناسب تو اون زندگی بمونه بسوزه بسازه -حالا فهمیدی چرا ازدواج میکنیم چون گرگها در لباس گوسفند می ایند ولی ما متوجه نمیشیم فال گیر که نیستیم تا بدونیم در اینده چی میشه .

     • آنها ازدواج کرده اند چون نمی دانستند روزی مردی که قرار است به آن تکیه کنند خیانتکار می شود .مردها موقع ازدواج چندبار به خواستگاری می آیند و یک زن برای یک زندگی همیشگی و با عشق ومحبت ازدواج می کند نه طلاق !!!اما وقتی سن زن بالاتر می رود ودخترها وزن های به روز تری وارد جامعه می شوند وبعضی ها هم بی ایمانند مردها خیانت می کنند وزن به خاطر آبرو وبچه ها ونداشتن کار یا سرپناه نمی تواند طلاق بگیرد .پس کتی خانم قضاوت نابجا نکن چون نمیدانی وقتی قلبی ازروی خیانت می شکند چه دردی دارد .دردی تا اعماق وجود وهمیشگی

   • سلام بعدا سی سال ز ندگی میشه نتیجه گرفت همه مردها مثل همندومهمترین چیز براشون زناشویی و هیچوقت ازشون ازاین لحاظ فاصله نگیرین ش ..

  18. باسلام خانمی20ساله هستم تعریف ازخودنباشه خیلیم خشکل من دوسال ک ازدواج کردم اززمانی ک عقدبودم تاالان ب شوهرم شک داشتم چون رفتارش طوری هست ک هرجاباهاش میرم نگاه ب دختراوزن هاداره.خلاصه مدتی هست رفتارش تغییرکرده بداخلاق بددهن خسته عصبانی شده حتی ب خاطراین کارش ومشکلاتی ک مادرش ب وجوداورده بودپای طلاقم رفتیم اماجدانشدیم.من واقعادوستش دارم اونم همبشه مبگه توعشقمی من فقط تورودوستدارم بچه ندارم والان مشکوکم حسابی بهش ومطمینم داره بهم خیانت میکنه طوری ک یادش ب من نیست دوشوغله هست ارصبح تاظهرعصرتاشب ی مدتی هست شوعل دوم انتخاب کرده چندین باریه شماره بهش زنگ زدواون قطع میکردوپرسیدم کیه گفت همکارم خلاصه یه شب ک چندبارتماس گرفت گوشی شوهرم گرفتم وبهش گفتم اگه زندگیمون دوستداری زنگ میرنی ک من باهاش صحبت کنم وگفت ک همکارمه واین کارونمیکنم وخودم شمارشوبرداشتم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده امامطمینم شوهرم باکسی هست من تواین مدت ازعشق محبت هیچی براش کم نزوشتم امانمیدونم چراداره باهام این کارو مبکنه خسته شدم همیشه گوشیش ومیزاره روبی صدا رمز داره البته قبل از ک بامن باشه ی دوست دخترداشت ک میگفت عاشقش بودم وزمان عقدچندباراسمش اوردک میخواستم شوهرکرده وفراموشش فرام سخته.خلاصه بعدازمدتی گفت فراموش کردم الان عشق واقعیم توهستی.الان دارم دیوانه میشم ب خاطرخیانتش روز ب روز دارم ازش متنفرمیشم البته خونوادشم خیلی اذیتم کردم.الان واقعاازازدواجم پشیمونم اگرم طلاق بگیرم بعدش چطور زندگی کنم.من ب خاطرخوشکلیم خیلی خواستگارداشتم ونزوشتن ب درسم ادامه بدم الانم ایندم سیاه شده.توروخدا ی راهنمای بکنید.ممنونم

   • سلام.دوست عزیز.نیماهستم.
    درجواب شماچندشماچندظ نظردارم که واقعا میتونه کارسازباشه وبه قول معروف همسرتون روسرعقل بیاره وبه زندگی برگردونه.
    ۱_شمامیتونیدبایکی ازدوستای صمیمیتون که ترجیحاهمجنس خودتون هم باشه،همکاری کنید..
    ۲-تک زنگ زدن به شمادرمواقعی که همسرتون دراطراف شما هست ومطمئن باشید که متوجه میشه….

    ۳-دریافت اس ام اس های عاشقانه وتحریک کننده ازسوی دوست ذکرشده…

    ۴-تلفن همراهتونومهم ترازهمسرتون قلمدادکنید(طوری که حتی موقع زدن حرف های جدی باشما)تمرکزتون به گوشیتون باشه…

    ۵-عدم جدی گرفتن ایشون تاحدی که باعث نشه ازکوره دربره و….

    ۶-سعی کنیدحداقل هفته ای سه باربادوستتون برای خرید های خانه(هرچندکه تایمش کوتاه باشه)برید وخوش بگذرونید..

    خب فکرکنم تا اینجامتوجه شده باشید که تا اینجای کار شمابایدخوب حس حسادت همسرتونونسبت به رفتار،،تفریح،،گوشی،،ودوستتون،، روحسابی تحریک کرده باشید..
    فراموش نشه.بایدکل این اتفاقات تقریباباآگاهی همسرتون باشه که جواب بده..

    اینجاست که کم کم همسرتون احساس میکنه داره شماروازدست میده وشمانصبت به ایشون تقریبابی تفاوت شدید…

    پس کم کم وخودبه خود‌توجهش نصبت به شماجلب میشه واحساس میکنه که داره شماروازدست میده.!!
    اینجاست که اگه از۱۰۰٪حس حسادتش نصبت به شما۵۰٪ش روهم تونسته باشید تحریک کنید خودتون معجزه عشق رومیبینیدو مطمئن باشیدکه کم کم زنگ تلفن همسرتونوکمترمیشنوید،،smsهاکمرنگتر,,ورابطه عاطفی ایشون نصبت به شماهر روزبیشتر وبیشتر…
    امیدوارم مفیدواقع شده باشم,

    • نه این کار به شدت اشتباهه
     چون با خودش میگه پس اون که خیانت میکنه منم خیانت کنم و خودشو بهتر توجیح میکنه

   • خودتو خلاص کن واقعا از الان خیانت کنه چن سال دیگه پرتت میکنه ولش کن وبروووو شاید اینده ای واست باشه ولی اینجوری مث شمع اب میشی باید بدونید مرد باید,زنو بخوادددز

  19. سلام.
   من ٢۴ سالمه و ۵ ساله که ازدواج کردم. تو این ۵سال همسرم سه بار بهم خیانت کرده دفعه ی سوم نمیخواستم که ببخشم ولی به خاطر اینکه دوسش داشتم بخشیدمش
   ,ولی حالا پشیمونم هرچی بیشتر داره میگزره من بیشتر ازش نفرت پیدا میکنم دارم کارهاییو میکنم که میدونم به ضرره هر دومونه و همین طور زندگیمون.همسرم کارمنده و از ۶ صبح از خونه میزنه بیرون و ٧ شب میاد خونه و محل کارشم خیلی از خونه دوره حدود ٢ یاعت.
   چند بار خواستم ازش جدا شم ولی خانوادم نمیزارن که این کارو بکنم.
   اون خانومی هم که باهاش دوست بود همکارشه .
   میشه یه کم منو راهنمایی کنید

  20. آسمونی عزیز سلام . مدتی بود ازتون دور بودم . مشکل منو یادتون میاد ؟ کماکان پابرجاس. دیگه نمیدونم چکار کنم . چند ماه پیش که موبایلشو نگاه میکردم دیدم که کاملا” عاشقانه به خانم ابراز عشق و علاقه کرده . و اونو با اسم کوچیکش خطاب کرده و بهش گفته دوستت دارم . منم بعد از یه درگیری قرص خوردم و قصد خودکشی داشتم که بردنم بیمارستان . و قول داد دیگه باهاش تماس نداشته باشه . بعد از مدتی لابلای مدارش لای یه دستمال مقداری از موهای خانمو پیدا کردم و وقتی به شوهرم گفتم اول تکذیب کرد و بعد گفت خودش واسه یادگاری بهم داده . الان که گاها” ازش میپرسم میگه باهاش ارتباط نداره ولی جدیدا” به شوهرم اس ام اس خالی میده و نمیدونم جریان چیه . حالا شوهرم میخواد بره مکه . جالبیش اینجاس که هر وقت میگفتم برو مکه میگفت دوست نداره و مکه دل آدمه ولی حالا میخواد بره و من احتمال %95 درصد میدم دوتایی میخوان برن . ترو به خدا کمکم کنین . اعصابم داغونه . ممنون .

   • سلام، امیدواریم که حالتون خوب باشه بله خاطرمون هست، ابتدا باید مطمئن بشید که هنوز باهاش رابطه دارن یا خیر، که میتونید با بررسی رفتارها و رفت و آمد متوجه این قضیه بشید، اگر مطمئن شدین که هنوز رابطه وجود داره، باید فکری جدی بکنید، چرا که یکبار به شما قول داده و شما ایشون رو بخشیدید، البته بهتره فانتزی ذهنی ایجاد نکنید و واقعیت رو ببینید، چرا که ممکنه رفتن به سفر زیارتی ایشون برای خودسازیشون باشه

    • سلام ممنونم . بله مطمئنم که ارتباط دارن . میگم که اس ام اس خالی میده و احتمال قریب به یقین یه رمزه بینشون . دلم میخواد برم پیشش و باهاش صحبت کنم ولی از جانب شوهرم خیالم نا امنه . فقط آرزو دارم خدا رسواشون کنه . نمیدونم چجوری ولی این تنها آرزومه . مکه رو اگه برای خودسازی میره چرا تا چند وقت پیش نمیرفت ؟؟؟
     به نظر شما چکار کنم ؟ از بس فکرم درگیر و داغونه دائما” مریض میشم و قلبم درد میگیره . میتونین مرکزی رو به من معرفی کنین که با مراجعه به اونجا به من راهنمایی بدن ؟ شما رئ به خدا تو این ماجرا منو تنها نذارین . ممنونم .

     • --> آسمونی

      بله براتون ارسال میشه

      • صبح به خیر . آسمونی عزیز مثل اینکه سرت خیلی شلوغه که فراموش کردی برام آدرس بفرستی . ضمنا” ما کرج زندگی میکنیم . چون خیلی مستاسل هستم بهتون یاداوری کردم . ممنون .

      • --> آسمونی

       براتون ایمیل شد

  21. کسی نیست مراکمک کنه. ❓

  22. نامردی و زیادهخواهی .آ 😳 سمونی خیلی ازت گله دارم حتی حاضر نشدی مرا دلداری دهی.اینهم شانس منه.

  23. اشتباه نکنین . همسر منهم بهم خیانت نکرده ، اون خیلی زیاد خودداره و خیلی وفادار . میخوام بگم در مورد خیانت تو زندگی مشترک ، زنها مقصرن ، چون تا زن در باغ سبز نشون نده ، از جانب مرد هیچ حرکتی انجام نمیگیره . جالبیش اینجاس که چنان با قیافه های موجه و جامعه پسند و کاملا” پوشیده ظاهر میشن که آدم به چشماش شک میکنه . همانطور که خود همسر ساده ی منهم نمیتونه باور کنه .

   • --> آسمونی

    ممنون، بله تایید از طرف زن، جذب کننده مرد می باشد، و همینطور گاهی بر عکس، گاهی زنها با این دید که رابطه شان با مرد دیگر مشکلی درش نیست، به راحتی با شخص دیگری ارتباط برقرار میکنند
    و بعضی اوقات همین رابطه ها یا دوستی های کوچک! تبدیل به بر هم زدن و ایجاد مشکل در زندگی می کند

  24. با سلام. من یک خانم متاهل هستم که بیست و دو سال سابقه ی زندگی زناشویی دارم . در اینکه مردها به سمت جنس زن گرایش ذاتی دارند هیچ شکی نیست ، ولی در 99% موارد ، زنان باعث شکل گیری وحتی ادامه ی خیانت میشوند. من خانه دارم ولی رفتار همکارهای خانم شوهرم را دیده ام و حتی با یکی از آنها از نزدیک آشنا هستم ، این “خانم” وقاحت را به حدی رسانده که حتی برای انجام کوچکترین کارهای شخصی اش هم به شوهر من رجوع میکنه ،از رفتار خیلی خودمونی اون که دیگه چی بگم ، نتیجتا” مرد بیچاره وقتی گرفتار چنین زنی میشه ، مطمئنا” مسائل و برنامه های دیگر هم برایش پیش خواهد آمد ، از قرارهای خصوصی گرفته تا ….
   مرد هم که شعارش اینه که سنگ مفت و گنجشک هم مفت . و بنابراین با توجه به طبیعت مردها که غریزی است و رفتار اینجور “خانمهای شاغل” ، اگر انتظار خیانت و حتی بدتر از آن را نداشته باشیم ، خیلی عجیب و شگفت آوره .
   با تشکر از شما آسمونی گرامی.

   • --> آسمونی

    با تشکر از نظر شما، البته صحبتی که فرمودین در مورد همه مردها صدق نمی کند، چه بسا مردان بسیازی داریم که گرفتار امتحانهای متعدد شده، ولی هیچوقت حاضر به خیانت در حق همسر خود نشده اند

    • سلام.صاف میرم.صاف میام.فکر خیانت لحظه ای سراغم نمیاد.کارم خوبه تو فرودگاه هستم.به طوری همکارهای خانمم همشون میگن خوش به حاله زنش.چه شوهر آقا و سربه زیری داره.اما زنم میگه تو خیانت کاری.نمیدونم چرا.؟هرچی هم ازش میپرسم گریه میکنه.وقتی بحث میشه اخرش حس میکنم مشکل روانی داره.من به خاطر اینکه اذیت نشه از کوچکترین چیزها خودمم رو منع کردم.از جمله برنامه های ارتباط جمعی ساده که مبادا فکر بد کنه و اذیت بشه.عاشقشم.دوسش دارم.کممممکککک

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.