تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > مردها چه زنی را همسر ایده آل می دانند
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • مردها چه زنی را همسر ایده آل می دانند

  what-men-consider-the-ideal-wife-woman

  برای تازه عروس‌ها این‌که همسرشان روز به روز عاشق‌تر شود، موضوع بی‌اهمیتی نیست. آن‌ها دوست دارند با تک‌تک حرف‌ها و رفتارهای‌شان یک قدم به همسرشان نزدیک‌تر شوند اما همیشه ماجرا این‌طور پیش نمی‌رود. گاهی هر قدم رو به جلوی زن، مرد را ده‌ها قدم به عقب می‌راند. برای زنی که فکر می‌کند، حساب همه چیز را کرده و تمام تلاشش را به خرج داده کنار‌ آمدن با این موضوع، آسان نیست. اگر شما چنین احساساتی را تجربه کرده‌اید، باید بار دیگر گذشته‌تان را مرور کنید تا بدانید چرا در چشم همسرتان یک زن ایده‌آل جلوه نکرده‌اید.

  باید خاص باشید

  یک مرد به‌دنبال زنی خاص می‌گردد که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود. زنی که اهل شکایت نیست یا با نق‌نق‌کردن روزش را خراب نمی‌کند. مردها یک زن منطقی و با حساب و کتاب می‌خواهند که آن‌ها را در سراسر زندگی‌شان حمایت ‌کند و در موقعیت‌های حساس همیشه بتوانند روی کمکش حساب کنند. از طرف دیگر زن ایده‌آل آن‌ها شباهت زیادی با همان کلیشه همسر در خانواده و اجتماع دارد. آن‌ها اغلب زنی را ستایش می‌کنند که مورد ستایش خانواده و اطرافیان‌شان قرار می‌گیرد و حتی اگر خودشان هم این واقعیت را ندانند در ناخودآگاه‌شان آن را پرورش داده و به تصمیم‌گیری‌های‌شان راه می‌دهند.

  باید قانع باشید

  مردها دوست دارند، بعد از ازدواج همان‌طوری که پیش از این بوده‌اند بمانند. آن‌ها همسری می‌خواهند که با وجود معایب یا خلق و خوی خاص‌شان آن‌ها را بپذیرد و عاشق‌شان بماند. این ویژگی یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که در ذهن مردها می‌گذرد. آن‌ها از سرکوفت خوردن بیزارند و دوست دارند همسرشان با همین اخلاقی که دارند و همین وضع زندگی‌ای که دارند بسازد و مدام برای تغییر کردن، آن‌ها را تحت فشار نگذارد. برخلاف اغلب زن‌ها که سعی می‌کنند، از مرد معمولی مقابل‌شان همسر ایده‌آل و رویایی بسازند، مردها دوست دارند با زنی زندگی کنند که به همین وضع موجود قانع باشد.

  باید سعی کنید زیبا باشید

  درست است که زیبایی و وضعیت ظاهری نخستین موضوعی نیست که اغلب مردها به آن توجه می‌کنند اما این موضوع در انتخاب همسر آینده آن‌ها بی‌تاثیر هم نیست. انگار مردها دوست دارند از این طریق انتخاب‌شان را به رخ دیگران بکشند و یک افتخار کسب کنند. ظرافت و زیبایی در رفتار هم می‌تواند تاثیر مثبتی روی انتخاب آن‌ها بگذارد. گرچه معیارهای زیبایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما همیشه با نگه داشتن حد وسط می‌توان از این‌که یکی از کاندیداهای ازدواج مردان اطراف‌تان هستید یا خیر مطمئن شوید.

  what-men-consider-the-ideal-wife-woman-1

  باید جاه‌طلب باشید

  نمی‌توان در این مورد یک قانون بی‌چون و چرا صادر کرد اما اغلب مردهای امروز، به‌دنبال همسری می‌گردند که چیزی بیشتر از زنان دیگر دارد. یک مهارت خاص، دانش بالا یا شغلی که به آن افتخار کنند. مردهای امروزی زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی، امور روزمره کار و فعالیت‌های اجتماعی‌اش را هم جدی بگیرد. این موضوع به آن‌ها ثابت می‌کند آن زن قادر است زندگی خود را پیش ببرد و بیش از زنان اطرافش توانمند است. جاه‌طلبی هم برای مردان دلیل دوست داشتن یک زن است؛ زنی که برای رسیدن به اهدافش تلاش می‌کند و به سادگی عقب‌نشینی نمی‌کند.

  باید نیمی از مشکلات مال شما باشد

  سال‌ها از روزگاری که مردها بار خانه را یک‌تنه به دوش می‌کشیده‌اند گذشته است. مردهای امروزی دوست دارند زن‌شان دوشادوش‌ آن‌ها حرکت کند، بحران‌های خانه را بشناسد و گاهی مانند آن‌ها استرس‌های زندگی بعد از ازدواج را به دوش بکشد. آن‌ها دوست ندارند تنها فکر کنند، تنها تلاش کنند، تنها نگران باشند و تنها عمل کنند. مردهای امروز به‌دنبال همسری هستند که در تمامی این لحظه‌ها کنارشان باشد و این مشکلات را مشکلات خودش بداند، نه این‌که اگر کاری برای حل کردن‌شان می‌کند آن‌را یک لطف تلقی کند.

  باید با فامیل و دوستان همسرتان دوست باشید

  جدا شدن از زندگی مجردی در سال‌های بعد از ازدواج سخت‌ترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک مرد بیفتد. مردها از تنهایی بعد از ازدواج می‌ترسند. آن‌ها دوست دارند روابط قبلی‌شان را این‌بار در کنار همسرشان تجربه کنند. رابطه با خانواده و اعضای فامیل‌شان و همین‌طور دوستانی که حضورشان برای آن‌ها اهمیت دارد. هیچ مردی نمی‌تواند بدگویی علیه دوست یا خانواده‌اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند. آن‌ها ترجیح می‌دهند، با ازدواج خانواده پیشین‌شان بزرگ‌تر شود نه این‌که از یک خانواده بیرون بروند و خانواده تازه‌ای را بسازند. اغلب مردها در ارتباط داشتن با آدم‌های تازه و شرایط تازه کمی مشکل دارند. آن‌ها دوست دارند، زن‌شان روابط اجتماعی خوبی داشته باشد و آن‌ها را در پیوند زدن به این اجتماع یاری دهد. گذشته از این، آن‌ها دوست دارند با ورود همسرشان به خانواده شان، روابط خانوادگی و فامیلی گرم‌تری را هم برای‌شان به همراه بیاورد و لاک تنهایی شان را از آن‌ها بگیرد.

  باید ستایش کنید

  دوست داشته شدن حس خوبی به آدم‌ها می‌دهد. مردها هم از این قاعده مستثنا نیستند. آن‌ها ترجیح می‌دهند، وقتی خسته از کار بر می‌گردند یک لبخند منتظرشان باشد و به‌خاطر این‌که زنی تا این حد دوست‌شان دارد به همه فخر بفروشند. خیلی از مردها زندگی خود را با اطرافیان‌شان مقایسه می‌کنند و تصویر ذهنی که دیگران به آن‌ها منتقل می‌کنند برای‌شان اهمیت زیادی دارد. همین است که آن‌ها دوست دارند همسری فداکار و پر محبت داشته باشند و این موضوع را به دیگران هم نشان دهند. مردها دوست دارند همسرشان قدرت و توانایی شان را ستایش کند و به آن‌ها تکیه داشته باشد. آن‌ها از این‌که مستقل‌ترین زن جهان هم برای تصمیم‌گیری‌هایش با آن‌ها مشورت کند و در مشکلاتش به آن‌ها تکیه کند لذت می‌برند.

  باید با منطق باشید

  گرچه خیلی از زن‌ها گمان می‌کنند با فداکاری تمام و کمال می‌توانند یک مرد را عاشق خود کنند اما واقعیت این است که مرد‌ها ترجیح می‌دهند، همسرشان عقاید و نظرات خودش را داشته باشد. مردها بیشتر به زنان با اعتماد به نفس توجه می‌کنند و دوست دارند به جای خمیری که به آن شکل می‌دهند، یک زن قدرتمند و منطقی را انتخاب کنند که دوشادوش‌شان برای ساختن یک زندگی خوب انرژی می‌گذارد.

  باید پیشرفت کنید

  یک زن هرچه‌قدر هم که باهوش و زیبا و تحصیل‌کرده باشد، اگر روند پیشرفتش را بعد از ازدواج متوقف کند، نمی‌تواند یک همسر ایده آل باشد. مردها دوست دارند زن‌شان به‌دنبال یادگرفتن چیزهای جدید باشد و حتی بعد از مادر شدن هم آنقدر با زمانه پیش برود که بتواند مایه افتخار او و فرزندانش شود. برای مردهای پرمشغله تنها داشتن یک همسر خانه دار و هنرمند کافی نیست بلکه آن‌ها به‌دنبال زنی دنیا دیده می‌گردند که موضوعات روز را می‌شناسد و هیچ وقت دست از یادگرفتن و پیشرفت بر نمی‌دارد. 

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=21349
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  چند نکته روانشناسی درمورد عشق

  به نام یگانه عالم 1.عشق همچون یک مثلث فرض می شود که یکی از ضلع …

  29 دیدگاه

  1. زن باید به مرد امید بده، مرد دنیا رو تکون میده.

  2. عزیزانم ازنظرمن مردی که بیش از حد به خانوادش علاقه داره بهتره ازدواج نکنه چون هیچوقت نمیتونه زنش و خودش رو یه خانواده مستقل وجدید بدونه

  3. به نظر شما اگه آدم یک خواسته یا انتظارشو که خیلی هم عادی صد هزار بار به همسرش بگه اما انگار نه انگار چه اتفاقی میفته؟ اگه از نظر مردا این نق نقه پس بگن زنا خفه شن هر وقت هر چی بهشون دادن یا هر کاری براشون کردن تشکر کنن از هر چیم ناراضی بودن فقط لبخند رضایت بزنن. حالا بیا یه خواسته آقایون فقط نیم ساعت دیر شه روزگارت سیاه، واقعا آقاییون خودخواه و پر توقعن. چه با آرامش بگی چه دعوا چه غر بزنی چه لطیف بگی. اصلاح شدنی هم نیستند. مرد فقط باعث پیری زود رس زن میشه. وقتی مرد ازت راضیه که نه ازش کاری و نه پولی بخوای و حتی نخوای کاریو با نظر آدم انجام بده، ادعاشونم که … . البته اکثرا اینجورین مرد های بهتر خیلی خیلی کمند.

  4. تمام مطالبی ک گفته شد رو قبول دارم در حد بنز خانوما میخواین انجام بدین دیدید جواب نمیده بشینین نق نق کنید من که یه دخترم وقتی خودمو جای یه مرد میگذارم میبینم حق دارن فکر کنید یکی بشینه از خانوادت بد بگه غر بزنه هرچی گفتی بگه چشم اه اه من ک درجا دختر رو طلاق میدم با این حال مردا خیلی تحمل دارند

   • عزیزم گل دختر جون همه دخترها و زن ها رو ب یک چشم نگاه نکن تو هر جامعه ای و قشری خوب و بد وجود داره همین خوب و بد هاست تفاوت ها رو ایجاد کرده حالام توهین نشه ولی ب گفته شما هر خانومی بشینه و از این کارایی ک شما گفتید بدون دلیل انجام بده واقعا مریضه اما اگر دلیل داشته باشدم نباید این کارو بکنه مثلا خواهر شوهر یا مادرشوهرش یا یکی از اقوام شوهر ب خانواده ش توهین کرده نباید این کارایی ک گل دختر گفته انجام بده باید بشینه و با حرف زدن این مشکل رو حل کنه ب امید اینکه همه جوانها خوشبخت شن و در زناشویی هم مشکلی نداشته باشن
    ممنون آسمونی جون مطلب خوبی و آموزنده ای بود

  5. به نظر من اگر زن یا شوهر به وظایف اخلاقی و دینی خود عمل کنند و خوشنودی خدا را در نظر بگیرند هر دو خوشحال وراضی خواهند بود و زندگی با دوام خواهند داشت.

  6. ما زنا همینه که هستیم میخوان مردا بخوان میخوان نخوان

   • خوبه خودت اعتراف میکنی. چکار کنیم دیگه از قانون طبیعت نمیشه فرار کرد .تحملتون می کنیم .هههههه.شوخی بود .

  7. مطالب خوب بود.ولی واقعا سخته ک نق نزنی،اگ مردا دوس دارن نق نق زنا رو نشنون خودشونم باید ی سری موضوعاتو رعایت کنن.ب هرحال همیشه گفتم بازم میگم مردا خیلی پرتوقع هسن

  8. به نظر من مرد اگه واقعا همسرشو دوست داشته باشه حاضره هرکاری برای همسرش انجام بده حتی اگه واقعا با اون کار موافق نباشه فقط برای خوشحالی یا رضایت همسرش،البته اینم بگم که اگه ماخانوما واقایان اگه بخوایم واقعا باهمدیگه زندگی کنیم باید اول انتظارات همدیگه رو بدونیم ،من معتقدم چه زن وچه مردبفهمونن که چه کاری خوشحال یا ناراحتشون میکنه وبزرگترین مشکلات به خاطر حرف نزدنه…

  9. من همه ااین خصوصیاتو دارم اما نمیدونم چرا یه خواستگار خوب گیرم نمیاد…!

  10. به نظر من زنها خودشون موجب میشن که مردها اذشون ناراضی باشن وهمش نقققققققق میزنن تو این وضع واوضاع

  11. مریم جون من باهات موافقم.

  12. هیچ مردی ارزش این همه خوب بودنو نداره

   • هیچ زنی نمیتونه بیشتر از دوتا ازین خوبیا رو تو خودش داشته باشه وگرنه مردا قدرشونو میدونند

  13. به نظر من قسمت بیشتر این اطلاعات غلط
   یعنی چی زنی که نق نزنه و…
   درست اینکه مدام نق بزنه و …. جالب نیست ولی اینکه هر چی مرد می گه بگیم ok اونم معنی نداره

   • لیلی خانوم هیج جای مطلب ننوشته که هرچی مرد گفت تو باید بگی اوکی
    اگه زن این مزیت ها رو داشته باشه مرد هم مزیت های خاص خودشو داشته باشه زندگی اخر خوشبختیه

  14. امیر محمد

   لطفا این اطلاعات غلط رو در اختیار کسی قرار ندید. اون مردی که از همسرش چنین توقعاتی داره خیلی رویایی فکر می کنه و از نظر عقلانیت دچار ضعف هست. چون واقع بین نیست. بنابراین نمی شه روی نظراتش حسابی باز کرد چون هرگز به احساس رضایت دست پیدا نمی کنه من یک مرد هستم و با این وجود مطالب شما رو به هیچ وجه تایید نمی کنم.

  15. خیلی سخته همه این کارها را انجام دادن

  16. شیوااااا

   اصلا مردا تکلیفشون با خودشون معلوم نیست ما که نمی دونیم چیکار کنیم

  17. سلام.واااااااااااای خدا سرآدم گیج میره. چقدر این آقایون پیچیده هستن. واقعا هر کاری میکنی راضی نمیشن. آخه چقدر مراعات شوهر بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون چرا درک نمیکنه در راه خدا؟؟؟؟؟؟؟؟/ ما زنا خدایی در حقمون کم کاری شده. همش باید حواسم باشه که شوهرم ازم راضیه 🙁

   • خب نازی جون مگه وظیفه شما تنهاست که مردو راضی نگه دارید؟مردا هم این وظیفه رو دارن که خیلی سخت تره چونکه زنا خیلی پیچیده ترند

  18. وقتی که خدا تو زندگی آدم باشه همه چی خوب پیش میره

  19. به نظرمن مردها اصلا خودشونم نمی دونن چی می خوان…………………..

  20. یه دفعه بگید یه مافوق بشر این آقایون میخواهند و ما زنان باید به همان اندک پر از اشتباهی که دارند باید راضی باشیم

   • --> آسمونی

    اینها مواردی هستند که به طور کلی در زندگی وجود دارند و لزوم تاکید بر آنها مهم بودنشان و توجه بیشتر را نشان میدهد، ممنون

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.