تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > همسرداری > خلق زندگی عاشقانه خود
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • خلق زندگی عاشقانه خود

  peoples-your-love-life

  خلق زندگی عاشقانه خود

   زندگی عاشقانه دلخواه شما از لحظه ای که نگاه شما و فرد مورد علاقه تان تلاقی می کند آغاز نمی شود بلکه در واقع از مدت ها قبل از آن شروع شده است. اگر شما آماده دریافت و اهدای این نوع از عواطف نباشید- که لازمه اش احساس اغنا و در کمال خود بودن شما است- حتی اگر بهترین زن یا مرد دنیا هم سر راهتان قرار بگیرد قلاب های شما به هم گیر نخواهد کرد. شما می توانید از همین حالا طراحی زندگی عاشقانه دلخواهتان را آغاز کنید حتی اگر هنوز با شخص خاصی آشنا نشده اید. در این جا به 5 قدم که می تواند به شما کمک کند تا خود را برای خلق زندگی عاشقانه دلخواه خود آماده کنید اشاره می کنیم.

   
  لذت ببرید

   
  در فعالیت هایی که برای شما تفریح و سرگرمی به همراه دارد و از انجامشان لذت می برید شرکت کنید. وقتی شما درحال لذت بردن هستید دیگر روی این مساله که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند تمرکز نمی کنید بنابراین انرژی شما آزاد می شود. پس به جای اینکه در فعالیت های نیم بندی که فکر می کنید ممکن است طی آن با کسی آشنا شوید شرکت کنید، شروع کنید به انجام فعالیت هایی که با طبیعت شما همخوانی دارند و شما را از احساس لذت و خوشی سرشار می کنند. 

   قضاوت و حسادت را رها کنید
   
   هر بار که مچ خودتان را در حال قضاوت یا حسادت نسبت به دیگران گرفتید، به خودتان یادآوری کنید که تنها کسی که این انرژی منفی را جذب می کند خود شما هستید. قضاوت و حسادت هرگز کسی را به جایی نرسانده بنابراین ببینید که آیا می توانید از انرژی آن، به شکل انگیزه ای برای ایجاد تغییر در زندگی خودتان استفاده نمایید. 

  تمرین کنید تا در مورد دیگران خوب فکر کنید و خوب حرف بزنید، به این ترتیب شما یاد می گیرید تا در مورد خودتان هم همین کار را انجام دهید و از انرژی مثبت آن برای خودتان استفاده کنید. تا زمانی که انرژی خود را روی آنچه در زندگی ندارید متمرکز کنید همچنان در حالت فقدان باقی خواهید ماند.

  توجه کنید که با خودتان چطور صحبت می کنید
   
   آیا خودتان را دست کم می گیرید؟ از خودتان یا بدنتان خجالت می کشید؟ از ترس طرد شدن حقیقت وجودی خودتان را از دیگران مخفی می کنید؟ خودگویی های شما نوعی انرژی ارتعاشی دارد که به دیگران این پیغام را مخابره می کند که چگونه با شما رفتار کنند. اگر شما می خواهید با شما مانند یک فرد دوست داشتنی، جذاب، سرگرم کننده و جالب رفتار شود، پس شروع کنید و با خودتان همینطور صحبت کنید. شما با این کار صحنه را برای دیگران آماده می کنید.

  با افرادی معاشرت کنید که به شما احساس خوبی می دهند

   برخی افراد خودشان را در محیط یا شبکه های اجتماعی محدود کننده ای قرار می دهند. در برخی از این فضاها قانون های نانوشته ای در این مورد که چگونه باید زندگی کرد، چه زمانی ازدواج کرد، چه زمانی بچه دار شد، چه پوشید و یا آخر هفته را چگونه گذراند وجود دارد. این اصول و قواعد شما را به شدت محدود می کنند انگار که فقط یک راه درست برای زندگی کردن وجود دارد و میلیون ها راه دیگر اشتباه است و به بیراهه می روند. چنین فضاهایی به شما اجازه نمی دهد تا آزادی، فردیت و بی همتایی خود را زندگی کنید چیزی که در واقع فرد مناسب را برای یک رابطه عاطفی فوق العاده به سمت شما جذب خواهد کرد. باید به این موضوع توجه کنید که آیا محیط و اطرافیان شما فردیت شما را تشویق می کنند و به تجلی خلاقیت های شما اجازه ظهور می دهند و یا برعکس سعی در محدود کردن شما دارند؟

  چک لیست خود را کنار بگذارید

  این اندیشه را که شریک آینده زندگی شما باید چگونه باشد، چه ظاهری داشته باشد و چطور رفتار کند کنار بگذارید. درخت عشق مطابق با چک لیستی که شما در ذهنتان دارید رشد نمی کند بلکه در ذهن و بدن شما جای می گیرد. به جای اینکه بر این مساله تمرکز کنید که دوستان و اعضای خانواده شما با دیدن او چه خواهند گفت تصور کنید که اگر صبحانه یک روز تعطیل را همراه با او صرف کنید چه احساسی خواهید داشت. منظور این نیست که نظر خانواده اهمیتی ندارد اما اینکه شما احساس خوبی داشته باشید در اولویت است. تجسم خلاق می تواند به شما کمک کند که پیشاپیش خود را در چنین موقعیت هایی تصور کنید. در چنین شرایطی در سطح بالاتری از انرژی قرار می گیرید و ذهنتان را از قضاوت و سایر افکار منفی و ناتوان کننده دور می سازید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=122365
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  روانشناسی : نکات همسرداری

  به نام یگانه عالم هیچگاه به خاطر خنده دیگران در جمع و در حضور دیگران …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.