تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > خانواده، کار و اخلاق > آقایون چه جور خانم هایی را دوست دارند ؟!
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • آقایون چه جور خانم هایی را دوست دارند ؟!

  معمولا خانم ها اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند. آنها از اینکه نمی توانند مردها را راضی نگه دارند اندکی ناراحت هستند. البته امروزه کمتر اتفاق می افتد که خانمی به رضایت و یا عدم رضایت مردها اهمیت دهد، چرا که خانم ها تصور می کنند که با در اختیار گذاشتن مسائل جنسی تمام مشکلات به راحتی قابل حل شدن می باشد و تا زمانی که یک چنین دیدی نسبت به زندگی داشته باشید همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت، اما…

  بدون توجه به اینکه چنین نقطه نظری درست است و یا اشتباه باید توجه داشته باشیم که مردهای امروزی، با تلاش هر چه بیشتر در پی یافتن جایگاه واقعی خود در اجتماع هستند. خانم هایی را داریم که به عضویت ارتش و پایگاه های فضایی در آمده اند و به خوبی از انجام وظایفی که بر گردن آنها نهاده می شود بر می آیند. آنها در سایر مشاغل صنعتی دیگر هم در حال پیشرفت و ترقی می باشند. رفته رفته قلعه مستحکم مردها در حال ویران شدن است و آنها احترام و ارج و قرب گذشته خود را کم کم از دست رفته می بینند.

  اگر یک خانم این مقاله را بخواند شاید با خود بگوید که خوب این مشکل مردهاست و خودشان هم باید به فکر پیدا کردن راه حلی برای آن باشند. بله درست است اما نباید انتظار داشت که به یک باره معجزه روی دهد و همه چیز مطابق میل آنها شود. تاریخ برای سالیان دراز جایگاه و عملکرد مردها را در جامعه معین کرده و شما به راحتی نمی توانید در عرض چند سال آنرا تغییر دهید. شاید کمتر افرادی بتوانند در مقابل پیشرفت ها و موفقیت های خانمها قد علم کنند اما یک چنین وضعیتی به طور قطع با خود مشکلاتی را نیز به همراه می آورد. یکی از مشکلات این است که بدانیم مرد قرن بیستم چه انتظاراتی دارد.

  آقایون کم کم متوجه می شوند که جایگاه آنها چنان که در گذشته بوده نیست. دیگر هیچ رد پایی از زمانیکه مردها نان آور خانه بودند و خانم ها هم باید در خانه می نشستند و فرزندان خود را بزرگ می کردند، نمانده است. شاید چنین تغییر شگرفی مستلزم سپری شدن مدت زمان بسیار زیادی باشد اما همانطور که مشاهده می کنید این امر در جوامع غربی با روند چشم گیری در حال پیشروی است. این روزها مردها می دانند که اگر بخواهند برای خود همسری پیدا کنند باید سخت تر از گذشته کار کنند و خانم ها سنگ های بیشتری در جلو پایشان می اندازند.

  خوب، حالا مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟

  ۱) اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد. شاید این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشکل اینجاست که خانم ها برخورد بی احساس و سردی با آنها دارند. پیدا کردن خانمی که قابل دوست داشتن باشد کمی مشکل است و مردها از اینکه بفهمند دختر رویاهایشان را پیدا کرده اند خوشحال می شوند.

  ۲) مردها دنبال خانمی می گردند که در نظرشان جذاب باشد. خانم ها اغلب تصور می کنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم می باشد. مردها لزوما به دنبال خانم های کمر باریک نمی گردند و اکثر آنها از خانم های چهل کیلویی خوش شان نمی آید، بلکه آنها می خواهند کسی را داشته باشد که به وضعیت ظاهری خود افتخار کند (البته این کار را نباید بیش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدی که قیافه خوبی داشته باشد لذت می برند و من فکر نمی کنم که مردی چیزی جز این به شما بگوید.

  ۳) مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هستند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند. بوسه روز عید و یا عشق بازی ها اصلا به حساب نمی آیند و این جزئی از خصوصیات خانم هاست. آقایون به شدت از بی وفایی و بد قولی بیزار هستند و به دنبال کسی می گردند که بتوانند از صمیم قلب به او اعتماد کنند.

  ۴) مردها می خواهند برای خود تشکیل زندگی خانوادگی دهند و به دنبال شریکی هستند که بتواند با او در خانه زندگی کند. خانم هایی که در محیط های اجتماعی فعالیت می کنند برای مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقایون تصور می کنند خیلی بهتر می توانند با این گونه افراد ارتباط برقرار کنند و ارتباطشان پایدار تر خواهد بود.

  ۵) مردها به دنبال خانم هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

  ۶) مردها به دنبال خانم های خوش مشرب هستند. بعضی از خانم ها خیلی سخت گیر بوده و برای جزئیات اهمیت بیش از اندازه ای قائل می شوند. آیا تا به حال دختر هایی را دیده اید که دارای خلق و خوی پسرانه هستند؟ مردها می خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتیاج به محبت دارند به همین دلیل همیشه به دنبال فرد خوش طبعی هستند که بتوانند در کنار او به آرامشی که آرزوی آن را دارند دست پیدا کنند.

  ۷) مردها به دنبال زن هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند. البته منظور ما آن دسته از خانم هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند. خانمی که باد گلو می زند و از خود گاز معده خارج می کند هیچ گاه برای یک مرد قابل قبول نخواهد بود. بعضی از خانم ها هستند که در زمان عصبانیت هر چه که دلشان می خواهد بار طرف مقابل می کنند که این کار به هیچ وجه به مزاج آقایون سازگار نیست. مردها نمی خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بی شرمانه و توهین آمیز باشد.

  ۸) مردها کسی را می خواهند که حامی و پشتیبانشان باشد. خیلی از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکی از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگیرند و در مسائل خصوصی و حتی شغلی شان دخالت کنند. آقایون به ارتباط خود به عنوان یک سیستم محافظ نگاه می کنند زمانیکه خانم نتواند یک چنین حسی را در آنها به وجود آورد و از این گذشته تا آنجا که می تواند از آنها انتقاد هم بکند، چیزی نمی گذرد که آقا از او جدا می شود.

  ۹) مردها از خانم های عصبی که تمام مدت داد و فریاد می کنند خوششان نمی آید. آنها خانم هایی را می پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه های منطقی حل کنند. شاید خلق و خوی آتشین شما را در همان روزهای اولیه اندکی جذاب باشد اما در روز ۵۰۰ به هیچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشید.

  ۱۰) مردها از خانم هایی که آنها را به چالش وا می دارند خوششان می آید. دوست دارند که خانم ها آنها را در انتظار بگذارند. مردها معمولا زمانی که احساس امنیت کنند اندکی در رابطه تنبل می شوند اما زمانیکه آنها را به چالش وا می دارید، حداقل کاری برای انجام دادن دارند. اگر می خواهید مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه دارید باید او را همیشه به چالش وادار کنید.

  ۱۱) مردها به دنبال همسری می گردند که به آنها متعهد باشد. هر چند پیدا کردن چنین شخصی مشکل است اما می توانید حداقل آرزوی داشتن یک چنین همسری را داشته باشید. مردها نامزدی را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتی هایشان را با او در میان بگذارند. تعهد مثل یک خیابان یکطرفه نیست و باید از جانب هر دو طرف رعایت شود. چنین نیازی برای همیشه در وجود تمام مردها باقی خواهد ماند.

  ۱۲) مردها دوست ندارند که تنها زندگی کنند. حقیقت این است که مردهای امروزی به دنبال یک خانم مجرد قابل اطمینان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتی را با او آغاز کنند. آنها می خواهند با او از زندگی خود لذت ببرند و دقایق خود را با او تقسیم کنند تا آرام و قرار بگیرند. افراد مجرد کمی وجود دارند که خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشکلی که مردها با آن مواجه هستند این است که دنیا به طور کلی عوض شده. زمانی که انتظار هیچ چیزی را ندارند به سرعت برایشان زن می گیرند و طوری که متوجه نشوند بچه دار می شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شریک زندگی خود هستند و بس. در حالیکه خانم ها در نقشهای اجتماعی خود بسیار موفق هستند خوب است که هیچ گاه از یاد نبریم که جایگاه اصلی آنها به خانه و خانواده شان تعلق دارد.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 3٫67 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=6081
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  هدیه روز مادر یا زن ، چی بخریم؟

  یکی از عادت های خوب ما ایرانیها هدیه دادن می باشد. هدیه دادن و هدیه …

  25 دیدگاه

  1. بابا به جان خودم زنا همشون دیونن..ینی واقعا ادمو دیونه میکنن

  2. اصلا هم مردها بد نیستن .زنها بلد نیستن با اونها برخورد کنن .من تجربه کردم وقتی بلد نبودم با مردها برخورد کنم ….می گفتم مردها همه بدن …..اما وقتی یاد گرفتم چه کار کنم فهمیدم مهارت نداشتم ……سیاه به مردها نگاه نکنین رفتار خودتون و هم بررسی کنید

  3. منم فکر میکنم حق باشماس زن ها به سرعت در حال تصاحب جایگاه های شغلی مرد ها و رشد و ترقی دادنش هستند تو ی این دنیای جدید احساس ارامش نمیکنم احساس میکنم تمام پشت وانه و احترامم رو از دست دادم دیگه مرد بودن,مرد بودن نیست.
   مرد بودن مرده!!!!!?

  4. من یه چیز که برام خیلی اهمیت داره اینکه زن آینده ام مثل خودم عاشق حیوانات باشه و مهربون ?

  5. سلام میشه در مورد اینکه آقایون رو به چالش بکشیم یکمی بیشتر توضیح بدید ……. خیلی ممنون

  6. گیریم که ما ایده آل شدیم مردا که ایدآل نمیشن همشون خودخواه و بی درکن

  7. خوب بود ?

  8. جالب بود

  9. هرچی هم مهارت داشته باشی ودرست رفتارکنی بایدیه شوهر آدم وقدرشناس داشته باشی قدرتوبدونه اگرنه داری کشک میسابی تازه پروترم میشه ازهرچی مردوپسربیزارم همشونن دنبال تنوع زن اند

  10. خوب بود مرسی
   ولی چجوری همسرمونو به چالش بکشیم

  11. سلام کاملا مطالبی ک گفتین درست بود ولی درسته مردا این تو وجودشونه ک باید ب چالش بکشیشون تا همیشه قدرتو بدونن ولی بازم قابل قبول نیس چون ی دختر واسه طرفش هیچ دردسری درست نمیکنه و نمیزاره همیشه طرفش نگران از دست دادنش باشه طرفش سواستفاده کنه این دور از انسانیته و توجیحی نداره

  12. آناهیتا

   خوب بود میسی

  13. بد نبود اما خیلی سطحی بود

  14. سلام
   + اینکه مردان راباید:
   تشویق
   تمجید
   حمایت
   واز همه مهمتر “قدر دانی” کرد.
   فقط امتحان کنید ببینید چه زود نتیجه ی خوبی میگیرید.

  15. سلام دوستان گلم اشتباه فکر نکنید مردان اصلا بد نیستند ما زنها باید انها را درست تربیت کنیم چون واقعا خیلی بچه هستند به نظر من اگه مرد خوبی میخواین اول معیارتون رو روی اعتقاد و ایمانش بذارین , مردهای با ایمان واقعا عالی هستند من که خدارو شکر از همسرم راضیم و واقعا عاشقشم چون بهترین همسر دنیاست

   • خواهرم شما زدی تو هدف معلومه که واقعا انسان اندیشمند و آگاهی هستید من یک مرد 40 ساله هستم از کزج

  16. مطالب خیلی سطحی و ساده بود ولی مرسی

  17. salam jaleb bod mer30

  18. salam jaleb bod mer30

  19. سلام به نظر من مردعا بعد از احساس ارامش و ارضا شدن جنسی به بالا بردن شان و شخصیتش پیش بقیه نیاز دارند

  20. المیراسفیری

   باسلام
   مطلب جالبی بود ولی در رابطه با آرامش یک رابطه که دو طرف باید رعایت کنن مطلبی عنوان نشده بود
   من الان واقعا” در رابطه ام آرامش ندارم و مقصرم خودم هستم نمیدونم چه کنم

  21. mikham sar be tane hich mardi nabashe hame pastan

   • دوست عزیز زود قضاوت نکن.اشتباه فک میکنی.ما مردای خیلی خوبی هم داریم.همه مث هم نیستن…. 😉

   • خانم شاق ، وقتی یک حوضچه آلوده میشه، طعم اون آب هم بدمزس. به نظر من شما چشمه ها و نهرهایی هم هست که باید بینا باشی تا بتونی پیداشون کنین.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.