تازه های آسمونی
خانه > سبک زندگی > خانواده، کار و اخلاق > راه به دست آوردن دل خانم ها
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • راه به دست آوردن دل خانم ها

  way-to-gain-the-hearts-of-women

  مرد ایده آل او باشید

  شما می‌دانید که او از چه چیز شما خوشش می‌آید پس سعی کنید که آنها را افزایش دهید و در عوض کارهایی را که دوست ندارد متوقف کنید. مردی باشید که او در ابتدای کار عاشقش شده بود. به خاطر او جان فشانی و از خود گذشتگی کنید و برای بازگرداندنش تلاش کنید و زمان بگذارید تا او درک کند که تا چه حد برایش اهمیت قائل هستید.
  مردی باشید که او در ابتدای کار عاشقش شده بوده و با او ازدواج کرده است .مردی باشید همانگونه که همیشه به شما افتخار می کرده است.

  به او نشان دهید که تغییر کرده اید

  گفتن ” من عوض می‌شوم” دردی را دوا نمی کند. اعمال شما قدرت تاثیر گذاری بیشتری نسبت به گفته‌هایتان دارند و به عنوان اولین منبع تصمیم گیری او به شمار می‌روند. تشخیص دهید که او چه کارهایی را می‌پسندد و چه کارهایی را دوست ندارد سپس ذهن خود را بر روی انجام دادن و یا ندادن آنها متمرکز کنید.
  برای مثال آیا او از شما گله دارد که هیچ وقت به حرف‌هایش گوش نمی دهید؟ پس کاری را انجام دهید که او می‌خواهد و از آن لذت می‌برد.

  پشتکار داشته باشید

  اگر می‌خواهید که او واقعا برگردد ، برای این کار حد و مرز تعیین نکنید. شما باید به خاطر جلب رضایت او تلاش کنید ، فقط باید در تمام مراحل خونسردی خود را حفظ کنید. از خود نا امید نشوید و نسبت به او بی توجهی نشان ندهید. زیرا این کار باعث می‌شود که شما در نظر او فرد بی احساسی جلوه کنید و او فکر می‌کند که دیگر برای شما اهمیت ندارد. به او نشان دهید که برایش ارزش قائل هستید اما به زانو نیفتید.

  با او صحبت کنید

  او احتمالا همیشه از این موضوع که شما همدم خوبی نیستید شکایت می‌کند. با صحبت کردن به او نشان دهید که در اشتباه است. علل ایجاد سوء تفاهم را ردیابی کنید و آنها را رفع کنید. او را با طرز تفکر خود آگاه سازید. بر روی مشکلات گذشته کار کنید و آنها را برطرف نمایید. از او بخواهید که در مورد سایر خواسته‌هایش نیز با شما صحبت کند و با توجه کامل به آنها گوش دهید. با این کار به او ثابت می‌کنید که به اندازه کافی بالغ هستید که از پس رفع نیازهای او برایید.
  از او بخواهید که در مورد سایر خواسته‌هایش نیز با شما صحبت کند و با توجه کامل به آنها گوش دهید. با این کار به او ثابت می‌کنید که به اندازه کافی بالغ هستید که از پس رفع نیازهای او برایید.

  به او بگویید که هنوز دوستش دارید

  خانم‌ها همیشه منتظر شنیدن یک چنین کلماتی هستند و اگر آنرا در موقعیت مناسب مطرح کنید معمولا با روی باز مورد پذیرش واقع می‌شوید. باید توجه داشته باشید که این گونه حرف‌ها را به صورت آنی و بدون مقدمه چینی بیان نکنید. صبر کنید تا با او تنها شوید و بعد آن احساس سحرآمیز را منتقل کنید .شما باید حرف‌هایتان را از صمیم قلب برای او بازگو کنید.

  بی ریا و صمیمی باشید

  سعی نکنید که با تزور و ریا به درون قلب او نفوذ کنبد زیرا خانم هادر تشخیص دروغگویی تخصص ویژه ای دارند. پس بهتر است که صادق باشید. دلیل اشتباهات گذشته خود را برای او شرح دهید و به او بگویید که از آنها درس گرفته اید. به او بگویید که زندگی بدون وجود او برای شما سخت است.

  یک هدیه یا گل برایش بخرید

  سعی کنید هدیه ای زیبا که برای تهیه ی آن وقت صرف کرده اید ،یا دسته گلی زیبا که برایش خاطره انگیز باشد را به او بدهید. لازم نیست پول زیادی خرج کنید اما باید سلیقه صرف کرده و بیاد آورید چه چیزی او را شاد می کند.
  در کنار تمام این کارها وقتی کدورت از دل خانم شما خارج شد بهتر است ، منطقی باهم صحبت کرده و از دیدگاه های هم بیشتر با خبر شوید.تا دوباره چنین حالتی پیش نیاید.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=19885
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  هدیه روز مادر یا زن ، چی بخریم؟

  یکی از عادت های خوب ما ایرانیها هدیه دادن می باشد. هدیه دادن و هدیه …

  9 دیدگاه

  1. من یک عاشق دارم در دانشگاه نمیدونم چه جوری جلب کنمش به خودم خیلی تلاش کردم نشد ولی به روش های شما گوش دادم و جواب داد یه روزی فهمید من دوستش دارم ومنو به خونه اش دعوت کرد برای شام ومن رفتم خونش رسیدن سلام کردم رفتم داخل او حجابش را در اورد من چشمامو بستم ولی او سریع بر لبم بوسه ای کرد ومنو خوشحال کرد ولی گفت چشماتو باز کن چون حجاب پوشیدم……….

  2. من یه دخترو تودانشگاه دوست دارم نمیتونم بهش بگم لطفا کمکم کنید

  3. عاشق باشید و عاشق زندگی کنید.اصلا نا امید نشین

  4. مورد توجه اقایون محترم:اصلا فکر نکنین فقط با خوندن چندتا کتاب و مطلب و شعر میتونین فاتح قلب ی دختر بشین!!!!! 8)

  5. محمداقا همیشه نمیشه پسرا بیوفا باشن عیب نداره گاهی دخترا کم بذارن 😀 😀

  6. علی اقا اگه واقعا دوسش داری نیاز به مقدمه چینی نیس فقط یادت باشه دخترا از پسرای جسور و در عین حال مودب بدشون نمیاد! 😆

  7. من نمیدونم…ولی عاشق دختر عمم شدم.4سال باهاش هستم.
   من دانشگاهمو تموم کردم الان که دانشگاه رفتهوووسربهونه الکی میخواد جدا بشه
   فکرمیکنه احساسات ادما بازیچه ست

  8. عشششششششششششششششششششششششششششششقم دوستم داره

  9. من یه دختری را دوست دارم اما روم نمی شه بهش بکم کمکم کنید

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.