تازه های آسمونی
خانه > بانک اطلاعات > خدمات شهروندی > ثبت نام وام ازدواج ۹۷
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  ثبت نام وام ازدواج ۹۷

  Registration of marriage ثبت نام وام ازدواج 97

  هنوز موفق به ثبت نام وام ازدواج خود نشده اید؟ 
  ما وام ازدواج شما را برای هر بانکی که بخواهید در سریعترین زمان ممکن ثبت نام می کنیم.
  با کمترین هزینه هرچه سریعتر وام ازدواج خود را از بانک دلخواهتان دریافت کنید.

  + روی عبارت زیر کلیک نمایید:

  ثبت نام وام ازدواج

  kandoocn 2 ثبت نام وام ازدواج 97

  هر گاه به سایت مراجعه می کنید بانک مورد نظرتان باز نیست؟

  ثبت نام وام ازدواج خود را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن درخواستتان را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنیم
  فرصت را از دست ندهید و با هزینه ای ناچیز سریعتر از دیگران وام ازدواج خود را ثبت کنید، روی بنر فوق کلیک نمایید

  مراحل ثبت نام و اخذ وام ازدواج

  Check ثبت نام وام ازدواج 97ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه از طریق سایت برای هر یک از زوجین بصورت جداگانه.

  Check ثبت نام وام ازدواج 97دریافت کد رهگیری ۱۰ رقمی.

  Check ثبت نام وام ازدواج 97مراجعه به سایت پس از تعیین شعبه، جهت اطلاع از شعبه عامل اعطای وام ازدواج.

  توجه : مدت زمانی تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک، مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

  Check ثبت نام وام ازدواج 97مراجعه به شعبه معرفی شده ظرف حداکثر  ۱۲ روز  کاری، با به همراه داشتن مدارک لازم.

  Check ثبت نام وام ازدواج 97 اتمام مراحل اخذ وام در شعبه مربوطه.

  شرایط عمومی متقاضیان تسهیلات ازدواج

  ۱- دارا بودن  تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .

  ۲-  به هر یک از زوجـــین مــبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج تعلق می‌گیرد.

   تبصره ۱ :  کلیه شهروندان ایرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صادر شده ، قادر به ثبت نام بوده و گواهی ازدواج آنها که ممهور به مهر کنسولگری ایران در کشور مذکور می‌باشد به عنوان سند ازدواج تلقی می‌گردد .

   تبصره ۲ :  اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسمی توسط مراکز اقلیت‌های دینی در داخل کشور مورد تایید قرار گیرد معادل عقدنامه تلقی گردیده و این متقاضیان نیز قادر به ثبت نام خواهند بود .

  ۳- دارا بودن کارت ملی ( موقت یا دایم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

  ۴- تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط یکبار به متقاضیان پرداخت می‌شود .

  ۵- متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .

  مدارک مورد نیاز

  ۱- اصل و کپی سند ازدواج .

  ۲- اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین .

  ۳- اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنین .

  ۴- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) زوجین .

  ۵- اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) ضامن .

  ۶- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین .

  ۷- کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از مرحله ثبت نام .

  شرایط ضامنین (یکی از موارد ذیل به تشخیص بانک مربوطه)

  تبصره ۱ : اعمال شرایط ذیـل منوط به تشخیص مسئول بانک و با تـوجه به سوابق بانکی و اهلیت مشتری تعیین خواهد شد .

  ۱- چنانـچه متقاضی دریافت تسـهیلات ازدواج ، کارمند رسمی یا پیمانی دولت ، نیروی نظامی و انتظامی ، نـهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهی تـعهد کسر اقساط از سازمان مربوطه به همراه ارائه فـیش حقوق و حکم کارگزینی ، و در صورتیکه مانده حقوق نامبرده کفایت نماید ، نیازی به اخذ ضامن نمی‌باشد .

  ۲- ضمانت یک نفر کارمند رسمی ، پیمانی ، بازنشسته دولت ، نــیروی نظامی و انتظامی ، نـــهـادها و مـوسسات عمومی (نظیرشهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هلال احمر) ، کارگر یا کارمند شرکت‌های تولیدی صنعتی بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی و …

  ۳- ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب که در زمان اعطای تسهیلات دارای فعالیت اقتصادی دایر باشد .

  ۴- ضمانت یک نفر دارنده حساب جاری فعال و خوش حساب که به تایید و تشخیص شعبه پرداخت کننده رسیده باشد .

  ۵- در مورد متقاضیان تسهیلات در مناطق روستایی ، ضمانت یک نفر ساکن روستا که اهلیت و صلاحیت وی توسط شورای اسلامی روستا تایید شود (ممهور به مهر شورا) .

  مدت بازپرداخت تسهیلات و کارمزد

  – مدت بازپرداخت تسهیلات ۴۸ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسید اولین قسط ، یک ماه پس از پرداخت تسهیلات مزبور می‌باشد .

  – نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۴درصد تعیین می‌گردد.

  دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ایثارگران

  ماده ۱- تسهیلات موضوع این دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانکهای عامل و به میزان دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای افراد عادی پرداخت می شود.

  ماده ۲- متقاضی ایثارگری می تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نماید که همانند سایر متقاضیان ازدواج، ازدواج اول وی بوده و حداکثر از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد نسبت به ثبت نام در سامانه ازدواج اقدام نماید.

  ماده ۳- با توجه به ماده (۵۰) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، افراد ایثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد می باشند.

  ماده ۴- متقاضیان موضوع این دستور العمل می باید علاوه بر مدارک مورد درخواست بانک، نسبت به اخذ و ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر انطباق وضعیت متقاضی با اشخاص موضوع ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران نیز به بانک عامل اقدام نمایند.

  ماده ۵- مدت بازپرداخت تسهیلات موصوف، همانند سایر متقاضیان حداکثر ۴ سال (۴۸ ماه) می باشد.

  ماده ۶- پرداخت تسهیلات موضوع این دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا می باشد.

  ماده ۷- رعایت سایر شرایط و ضوابط اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای این تسهیلات الزامی می باشد.

  marriage loans2 ثبت نام وام ازدواج 97

  در سال های اخیر دولت و بانک ها برای تسهیل در امر ازدواج و آسان کردن روند ازدواج برای جوانان، تسهیلاتی از قبیل وام ازدواج در نظر گرفته اند که همه زوجین با دارا بودن شرایط و مدارک لازم می توانند از این وام بهره مند شوند. سایت آسمونی در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی در مورد سامانه ثبت نام وام ازدواج و شرایط و مدارک وام ازدواج را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

  ثبت نام وام ازدواج در سامانه وام ازدواج و شرایط لازم و نکات ضروری در وبسایت این سامانه. تسهیلات وام ازدواج ، مدارک مورد نیاز ، شرایط ضامن‌های وام ازدواج

  ثبت نام وام ازدواج | تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

  در فروردین ماه سال ۹۵ در جریان بررسی بودجه کشور، در مجلس شورای اسلامی نمایندگان مردم تصویب کردند که وام ازدواج جوانان از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۴ ساله از محل سپرده های قرض الحسنه پس انداز و جاری برای هر یک از زوجین افزایش یابد و هر بانک به اندازه سهمی که از سپرده های قرض الحسنه دارد، در اعطای وام قرض الحسنه هم مشارکت کند.با توجه به این مطلب زوجین می بایست نکات ضروری در رابطه با وام های ازدواج بدانند تا در روند بانکی دریافت این نوع وام ها با مشکلاتی مواجه نشوند.

  نکات ضروری در مورد سامانه ثبت نام وام ازدواج و حضور در بانکهای مربوطه

  • کلیه بانکها نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از طریق سامانه اقدام انجام نمی دهندصرفاً بانکهای پذیرفته شده در سامانه قرض الحسنه ازدواج (که دارای منابع سپرده ای قرض الحسنه می باشند) به متقاضیان رسیدگی خواهند کرد.
  • برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، ثبت نام یکی از زوجین کافی نیست. زوج و زوجه باید هر کدام به طور جداگانه ثبت نام وام ازدواج نمایند .
  • برای اخذ تسهیلات ازدواج ، داشتن عقد نامه رسمی صادر شده از دفتر خانه های ازدواج و طلاق الزامی است
  • تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به هیچ وجه به ازدواج دوم تعلق نمی گیرد حتی اگر در ازدواج اول وام نگرفته باشید.
  • مابه التفاوت تسهیلات ازدواج به متقاضیانی که در ازدواج اول خود از تسهیلات کمتری نسبت به مبالغ فعلی استفاده کرده اند و مجداً ازدواج می نمایند تعلق نخواهد گرفت.
  • ثبت نام وام ازدواج از طریق پست امکان پذیر نمی باشد و تنها راه ثبت نام زوجین از طریق سامانه http://ve.cbi.ir امکان پذیر است.
  • استفاده از تسهیلات ازدواج ، دارای محدودیت سنی نمی باشد.
  • حداقل سن جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای دختران ۱۳ سال تمام شمسی و برای پسران ۱۵ سال تمام شمسی می باشد. لازم به ذکر است تسهیلات ازدواج برای افراد زیر ۱۸ سال به ولی و یا قیم قانونی پرداخت می گیردد.
  • متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که پس از ثبت نام وام ازدواج اگر به هر دلیلی در زمان مقرر شده به شعبه تعیین شده مراجع نکرده باشند و مشخصات فرد حذف شده باشد مجددا می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.
  • متقاضی پس از ثبت نام برای یک بانک می تواند ثبت نام خود را باطل و برای یک بانک دیگر ثبت نام نماید. چنانچه پس از تاریخ تعیین شعبه از سوی بانک ، متقاضی به مدت دو هفته به شعبه مورد نظر مراجعه ننماید ، اطلاعات شخص از سامانه حذف و می تواند مجدداً ثبت نام نماید .
  • مدت زمان مقرر جهت تکمیل مدارک پس از پذیرش متقاضی از طرف بانک حداکثر ۲ ماه می باشد. بدیهی است پس از گذشت فرصت موصوف و عدم تکمیل مدارک مربوطه، نام متقاضی از سامانه ازدواج حذف می گردد تا امکان بهره مندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور و شفافیت عملکرد بانک هابه عمل آید. براین اساس، متقاضیان مذکور، با رعایت سایر شرایط سامانه ازدواج می توانند در صورت تمایل و واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام مجدد در سامانه اقدام نمایند.
  • متقضاییان دقت داشته باشند در صورت اتمام اعتبار بانکهای یک استان و یا افزایش بیش از حد مراجعین به بانکهای استان مورد نظر ، امکان ثبت نام برای متقاضی جدید میسر نمی باشد . لذا متقاضی می بایست در فـــرصتهای بعدی برای ثبت نام به سامانه مراجعه نماید .
  • با ایجاد امکانات جدید متقاضیان می توانند نسبت به تغییر بانک و هر نوع ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند .
  • متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام وام ازدواج جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .
  • در خصوص اخذ ضامن جهت بهره مندی از تسهیلات مذکور ، حسب مصوبه شورای پول و اعتبار برای تسهیلات کمتر از مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال یک ضامن معتبر کافیست که تشخیص ضامن معتبر بر عهده بانک عامل می باشد.
  • به منظور تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بهتر است متقاضی و همسر وی در یک بانک و یک شهر ( محل سکونت مرد ) ثبت نام نمایند .
  • جهت ثبت نام وام ازدواج می بایستی کلیه اطلاعات متقاضی در سـامانه درج شود لیکن در صورت دارا بودن وکالتنامه معتبر وکیل افراد متقاضی می تواند جهت دریافت تسهیلات به بانک مراجعه و تسهیلات را دریافت نماید .
  • در صورت ارائه گواهی ازدواج که از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صادر شده و ممـهور به مـهر کنسولگری ایران نیز گردد ( به عنوان سـند ازدواج ) متقاضیان خارج از کشور نیز می‌توانند ثبت نام نمایند.
  • ارائه اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسـمی توسـط مراکزاقلیت‌های دینی در داخل‌کشور مورد تایید قرار گیرد ، معادل عقدنامه تلقی گردیده واین متقاضیان نیز می توانند در سامانه ثبت نام کنند.
  • بر حسب مصوبات بیست و نهمین صورتجلسه کمیسیون اعتباری مورخ ۱۶/۶/۱۳۹۳ اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق نمی گیرد.

  شرایط عمومی متقاضیان تسهیلات ازدواج

  • دارا بودن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .
  • به هر یک از زوجـــین مــبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات ازدواج تعلق می‌گیرد.
  • دارا بودن کارت ملی ( موقت یا دایم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

  marriage loans1 ثبت نام وام ازدواج 97مدارک مورد نیاز برای ثبت نام وام ازدواج

  • اصل و کپی سند ازدواج .
  • اصل و کپی کلیه صفحات شناسنامه‌های زوجین .
  • اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنین .
  • اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) زوجین .
  • اصل و کپی کارت ملی ( موقت یا دایم ) ضامن .
  • کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجین .
  • کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از مرحله ثبت نام وام ازدواج .

   

  شرایط ضامنین (یکی از موارد ذیل به تشخیص بانک مربوطه)

  چنانـچه متقاضی دریافت تسـهیلات ازدواج ، کارمند رسمی یا پیمانی دولت ، نیروی نظامی و انتظامی ، نـهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهی تـعهد کسر اقساط از سازمان مربوطه به همراه ارائه فـیش حقوق و حکم کارگزینی ، و در صورتیکه مانده حقوق نامبرده کفایت نماید ، نیازی به اخذ ضامن نمی‌باشد .

  ضمانت یک نفر کارمند رسمی ، پیمانی ، بازنشسته دولت ، نــیروی نظامی و انتظامی ، نـــهـادها و مـوسسات عمومی (نظیرشهرداری‌ و بنیاد ، کمیته امداد ، هلال احمر) ، کارگر یا کارمند شرکت‌های تولیدی صنعتی بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی و …

  ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب که در زمان اعطای تسهیلات دارای فعالیت اقتصادی دایر باشد .

  ضمانت یک نفر دارنده حساب جاری فعال و خوش حساب که به تایید و تشخیص شعبه پرداخت کننده رسیده باشد .

  در مورد متقاضیان تسهیلات در مناطق روستایی ، ضمانت یک نفر ساکن روستا که اهلیت و صلاحیت وی توسط شورای اسلامی روستا تایید شود (ممهور به مهر شورا).

  روش ثبت نام وام ازدواج

  کلیه متقاضیان وام ازدواج که واجد شرایط فوق می‌باشند ، ابتدا باید طریق سامانه http://ve.cbi.ir ثبت نام کرده و در صورت موفقیت آمیز بودن مراحل ثبت نام ، یک کد رهگیری ده رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی می‌باشد ، به شخص ثبت نام کننده داده می‌شود.

  متقاضیان موظف هستند جهت اطلاع از وضعیت ثبت نام وام ازدواج خود و هـمچنین نام شعبه مربوطه جهت مراجعه برای اخذ وام ازدواج، به به سامانه ذکر شده مراجعه نمایند و در صورتیکه شعبه عامل اعطای وام برای متقاضی تعیین شده باشد باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، ظرف مدت زمانی که از طرف سایت اعلام می‌گردد، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به اتمام مراحل اخذ وام اقدام نمایند ..

  مدت بازپرداخت تسهیلات و کارمزد

  مدت بازپرداخت تسهیلات ۴۸ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسید اولین قسط ، یک ماه پس از پرداخت تسهیلات مزبور می‌باشد .

  نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۴درصد تعیین می‌گردد .

  دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ایثارگران

  تسهیلات موضوع این دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانکهای عامل و به میزان دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای افراد عادی پرداخت می شود.

  متقاضی ایثارگری می تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نماید که همانند سایر متقاضیان ازدواج، ازدواج اول وی بوده و حداکثر از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد نسبت به ثبت نام وام ازدواج در سامانه اقدام نماید.

  با توجه به ماده (۵۰) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، افراد ایثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد می باشند.

  متقاضیان موضوع این دستور العمل می باید علاوه بر مدارک مورد درخواست بانک، نسبت به اخذ و ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر انطباق وضعیت متقاضی با اشخاص موضوع ماده ۵۰ قانون جامع ایثارگران نیز به بانک عامل اقدام نمایند.

  مدت بازپرداخت تسهیلات موصوف، همانند سایر متقاضیان حداکثر ۴ سال (۴۸ ماه) می‌باشد.

  پرداخت تسهیلات موضوع این دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا می باشد.

  رعایت سایر شرایط و ضوابط اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای این تسهیلات الزامی می‌باشد.

   

  همچنین ببینید:

  شرایط وام ازدواج در بانک های مختلف ایران

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  سامانه ثبت اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی

  آسمونی : اظهارنامه فرم چاپی مخصوصی است که از طرف وزارت اقتصادی و دارایی تهیه …

  ۱۷ دیدگاه

  1. من ۱۸ شهریور ۹۶ عقد کردم، وقتی ضامن رو بردم و مدارکم کامل شد ۲ روزه پول به حسابم واریز شد؛ تمام آشناهامم به راحتی و سریع وام گرفتن, اوناییم که موفق نشدن یا به نعویق افتاد مشکل ضامن داشتن، اینکه دوستان میگن دیر میدن، بنظرم نظر اشتباهیه

  2. ایشالا که بلایی سرشون بیاد که به نون شب بچه هاش محتاج بشن انقد که واسه وام ازدواج اذیتمون کردن بهمون ندادن

   • سلام دوستان کسی هست که وام ازدواج ش رو نخواد بگیره؟ یا قبلا ثبت نام کرده باشه ولی مهلتش تموم شده باشه؟ من به هر وام یه نیم سکه میدم وامشو من بر میدارم ضامن هم خودم میارم تا خیال طرف راحت باشه.
    ۰۹۳۵۸۹۹۴۵۱۲ لطفا کسی بود تملس بگیره

  3. وام! وام!! وام!!!
   آیا شما به دنبال یک شرکت وام خصوصی معتبر و معتبر که وام می دهد فرصت عمر به دنبال. ما با ارائه انواع وام در یک راه بسیار سریع و آسان، وام شخصی، وام خودرو، وام مسکن، وام دانشجویی، کسب و کار وام، وام سرمایه گذاری، تحکیم بدهی، و بیشتر. آیا شما شده است توسط بانک ها و دیگر موسسات مالی را رد کرد؟ آیا شما نیاز به یک وام تحکیم و یا وام مسکن؟ جستجو بیشتر به عنوان ما در اینجا به تمام مشکلات مالی خود را به چیزی از گذشته است. ما وام وجوه به افراد و کسب و کار نیاز به کمک های مالی در نرخ ۲٪. بدون شماره امنیت اجتماعی مورد نیاز و بدون بررسی اعتبار مورد نیاز، ۱۰۰٪ تضمین شده است. من می خواهم به استفاده از این رسانه به اطلاع شما که ما کمک قابل اعتماد و ذینفع ارائه و ما بسیار خوشحالیم که به شما ارائه وام خواهد بود.
   بنابراین، امروز ما ایمیل در: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) به درخواست در حال حاضر برای یک وام.

  4. من و همسرم برج ۶ سال ۹۵ عقد کردیم.بالاخره امروز در اومد اسممون…. بچه ها بانک ملی بزنین زودتر جواب میگیرین..ماهم تازه فهمیدیم.۴تا بانک عوض کردیم تا ملی دراومد اونم ۳ روزه.

  5. سلام من سال ۹۰ ازدواج کردم و وام گرفتم بعد جدا شدم الان باز ازدواج کردم بهم وام میدن

  6. حدود ۲ سال است ثبت نام کرده ام بانک تجارت چالوس اما هنوز وامی دریافت نکرده‌ام بانک مرکزی رفته ام پیگیری کرده‌ام اما میگویند بودجه ندارند خواهش میکنم پیگیری کنید

  7. خدایی شورشو درمیارن از این طرف دولت میگه یک ماهه وام میدیم بهتون ازتون طرف بانک‌ها میگن دولت بیخود کرده الکی گفته اصلا ی داستانیه مملکت

  8. سلام
   به ازدواج دوم هم وام تعلق میگیرد یا نه

  9. با تشکر
   امیدوارم ما بتوانیم وام ازدواج بگیریم

  10. آیا شما علاقه مند در تأمین امنیت یک وام؟ آیا شما نیاز به یک وام برای
   کسب و کار، اجرای پروژه، خرید خواص، آموزش و پرورش، و یا پرداخت
   برای آپارتمان. کریس جونز مالی است
   سازمان است که می تواند کمک به شما انجام رویایی خود را با کمتر
   تلاش. نرخ بهره پایین @ ۲٪. هر چه اعتباری خود است! شما هنوز هم می تواند
   درخواست. آیا شما علاقه مند در تأمین امنیت یک وام؟ آیا شما نیاز به یک وام برای
   کسب و کار، اجرای پروژه، خرید خواص، آموزش و پرورش، و یا پرداخت
   برای آپارتمان. MERITS مالی آنلاین خدمات مالی است
   سازمان است که می تواند کمک به شما انجام رویایی خود را با کمتر
   تلاش. نرخ بهره پایین @ ۲٪. هر چه اعتباری خود است! شما هنوز هم می تواند
   درخواست. ایمیل؛ chrisjonesloansfirm@gmail.comc

  11. بانکها اختیاری عمل می کنند هرموقع بخوان اعلام میکنند که اعتبار دارن یانه

  12. سلام لطفا’درمورد وام ازدواجی تجدید نظر بشه مبلغ پول همان پولی است که قبل از تحریم داده شد ه. در حالیکه الان با این مبلغ نمی توان یک یخچال معمولی گرفت انصافا” فکری بحال جوانان بکنین متشکرم

  13. بمیری هی…..

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.