تازه های آسمونی
صفحه اصلی > بانک اطلاعات > خدمات شهروندی > آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین
محل تبلیغات شما

آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین

online payment traffic fines آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین
ین روزها با توسعه و پیشرفت بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک، دریافت خلافی و پرداخت آن نیز ساده و آسان شده است. دیگر نیاز نیست حتی از خانه خود خارج شوید. با این آموزش شما قادر خواهد بود به صورت غیر حضوری خلافی خودروی خود را پرداخت نمایید.
به گزارش فرهنگ نیوز، شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید خلافی خودرو خود را گرفته و آن را پرداخت کنید. مسلما برای این کار باید وقت زیادی را صرف کنید چون ابتدا باید به یکی از دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید و با پرداخت مبلغ 1800 تومان خلافی خودرو را دریافت کنید، و تازه پس از آن باید مبلغ خلافی را پس از سپری کردن مدتی در صف یکی از شعب بانک ملی یا دستگاه های خودپرداز پرداخت نمایید. اما اگر به شیوه زیر عمل کنید می توانید به راحتی و به سرعت و بدون اینکه از خانه خارج شوید خلافی خودرو را پرداخت نمایید:

مرحله اول: ابتدا لازم است که به کارت مشخصات وسیله نقلیه مربوط به اتومبیل خود مراجعه نمایید و شماره 17 رقمی که به صورت عمودی بر پشت کارت درج شده است را به شماره پیامک 10005151 ارسال نمایید. سپس چند لحظه منتظر بمانید تا تعداد کل جریمهها و همچنین مبلغ کل جریمه ها برایتان ارسال گردد.

online payment traffic fines11 آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین

مرحله دوم: پس از آگاهی از میزان جریمه های خود، حال اگر قصد پرداخت آن را آن هم به صورت غیر حضوری دارید کافیست یک بار دیگر همان شماره 17 رقمی پشت کارت را به همراه یک * در انتهای آن به همان شماره مجددا ارسال نمایید. با این کار شناسه قبض، شناسه پرداخت و مقدار هزینه ای که باید پرداخت نمایید برایتان ارسال می گردد.

online payment traffic fines32 آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین
مرحله سوم: حال با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت می توانید نسبت به پرداخت خلافی اقدام نمایید. برای این منظور می توانید از خودپردازهای بانک ملی استفاده کنید و یا اینکه از تلفن بانک با شماره 09622 استفاده نمایید و یا اینکه به صورت اینترنتی از طریق آدرس www.bmi.ir پرداخت وجه را انجام دهید. در صورت استفاده از سایت بانک ملی ایران، کافیست در قسمت خدمات الکترونیکی بر روی پرداخت اینترنتی دسته ای قبوض کلیک نمایید و وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت و با وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی خود به راحتی خلافی اتومبیل خود را بدون هیچ دردسری پرداخت نمایید.


online payment traffic fines21 آموزش دریافت و پرداخت غیر حضوری خلافی ماشین

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=97632
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

یارانه خرداد 96

یکی از سوالاتی که در پورتال آسمونی همیشه مورد پرسش کاربران محترم بوده این است: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی