تازه های آسمونی
خانه > بانک اطلاعات > خدمات شهروندی > برگزاری هشتمین دوره صافات در مشهد مقدس
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

برگزاری هشتمین دوره صافات در مشهد مقدس

۱۳۹۵/۰۲/۲۶

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برگزاری هشتمین دوره متمرکز صافات در این داشگاه، گفت: رویکرد اصلی این دوره تربیت انسان‌های طراز انقلاب اسلامی است.

Untitled-1

  به گزارش آسمونی به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: این‌ دوره صافات برای هشتمین‌بار در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود و یک دوره تربیتی‌آموزشی ، شامل موضوعات معرفتی، سیاسی، معنوی و تشکیلاتی است که از دانشجویان مستعد برای شرکت در این دوره دعوت و پس از ارائه آموزش‌های لازم به این دانشجویان گواهی پایان دوره اعطا می‌شود.
سعید جمشیدی تصریح کرد: دوره صافات شامل دو مقطع است که دوره غیرمتمرکز در طول سال تحصیلی در دانشکده‌‌های مختلف در قالب پاتوق اندیشه برگزار شده است و دوره متمرکز نیمه تابستان در مشهد برگزار می‌شود و دانشجویانی که در پاتوق‌های اندیشه به‌عنوان محفلی برای گفت‌وگوی دانشجویان در دو ترم اخیر، شرکت کرده‌اند. برای حضور در دوره متمرکز صافات در اولویت قرار دارند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: درصدد تربیت دانشجویانی هستیم که هم از نظر علمی و تخصصی در سطح مدنظر قرار دارند و هم اطلاعات و معارف کافی از دین و انقلاب اسلامی داشته و از سوی دیگر دارای بصیرت مدنظر مقام معظم رهبری باشند.
جمشیدی با بیان این‌که در دوره صافات آموزش‌های لازم در قالب کارگاه‌ها، دوره‌ها و همایش‌های مختلف به دانشجویان ارائه می‌شود، عنوان کرد: دوره متمرکز صافات برای ۱۵۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر در نظر گرفته شده است و در فراخوان دوره جدید به دنبال دانشجویان سطح یک یعنی دانشجویانی که در دوره‌های گذشته صافات شرکت نکرده‌اند، هستیم؛ البته دانشجویان سطح دو و به عبارتی کسانی که در دوره‌های قبل صافات شرکت کرده‌اند نیز جزو شرکت‌کنندگان دوره متمرکز دیده شده‌اند.
وی با اشاره به این‌که این ظرفیت ۱۵۰ نفری به‌طور برابر شامل دانشجویان دختر و پسر می‌شود، گفت: ان‌شاءالله پس از پایان ماه مبارک رمضان دوره متمرکز صافات در مشهد مقدس به مدت ۱۲ روز و با حضور سخنرانان و شخصیت‌های کشوری برگزار خواهد شد؛ همچینن مدرسان دوره‌ آموزشی از اساتید حوزه و دانشگاه و در سطح ملی نیز صاحب‌نام هستند. دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در دوره متمرکز می‌توانند تا پایان ترم جاری با مراجعه به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند که البته اولویت با دانشجویان ورودی ۹۳ و ۹۴ است.
مسئول بسیج دانشجویی شهید چمران اهواز اظهار کرد: امیدواریم برگزاری دوره‌های صافات در تمام دانشگاه‌ها گسترش یابد چون این دوره‌ها در تربیت نیروهای هم‌طراز انقلاب اسلامی بسیار مؤثر است و برای ساختن مدیران آینده کشور به این دوره‌ها نیازمند هستیم؛ امیدواریم مسئولان هم تا جایی که امکان دارد از این دوره‌های مؤثر حمایت کنند تا در آینده دانشجویانی تربیت کنیم که از دو بال تعهد و تخصص برخوردار باشند.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=146705
 • کانال تلگرام آسمونی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  سامانه نشا، سامانه مشارکت دانشجو

  سامانه نشا سامانه ای برای دانشجویانی است که در خارج از ایران زندگی و تحصیل …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.