تازه های آسمونی
خانه > بانک اطلاعات > خدمات شهروندی > بن نمایشگاه کتاب ۹۷ + تاریخ ثبت نام و اخبار جدید
ثبت نام لاتاری
اخبار تکنولوژِی

بن نمایشگاه کتاب ۹۷ + تاریخ ثبت نام و اخبار جدید

bon-tibf

به روز رسانی این صفحه: ۱۳۹۵/۰۳/۰۱

 • به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تعدادی از شعب منتخب بانک شهر روز جمعه از ساعت ۹ تا ۱۴ جهت توزیع بن کارت های دانشجویی فعال می باشند. دانشجویان محترم با مراجعه به سایت بانک شهر می توانند از لیست شعب فوق آگاهی یابند.
 • به اطلاع دانشجویان محترم می رساند شرایط برای ثبت نام کارت فیزیکی تا١۴اردیبهشت فراهم شده است لطفا به سایت بن مراجعه کنید.

بن کتاب دانشجویی نمایشگاه کتاب تهران ۹۵ و میزان دقیق تخصیص اعتبار به بن کارت دانشجویی بزودی اعلام می شود و دانشجویان از طریق سامانه ثبت‌نام بن کتاب می‌توانند ثبت‌نام کنند.

به گزارش آسمونی به نقل از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بن‌کارت‌های دانشجویی برای نمایشگاه کتاب تهران از ۲۶ فروردین ماه جاری شروع خواهد شد.

گفتنی است بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در شهر آفتاب برگزار می‌شود. جزییات بیشتر مشارکت وزارت ارشاد در اعتبار این بن کارت‌ها بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

میزان دقیق تخصیص اعتبار به بن کارت دانشجویی بزودی اعلام می‌شود و دانشجویان از طریق سامانه ثبت نام می‌توانند ثبت نام کنند. هر ساله بخشی از اعتبار توسط ارشاد تامین می شود و بخشی دیگر توسط دانشجویان پرداخت می شود.

اطلاعیه های جدید بن کتاب ۹۵:

 • قابل توجه دانشجویان عزیز
  به اطلاع دانشجویان عزیزی که که بن کارتهای خود را از بانک تحویل نگرفته و یا مصرف نکرده اند می رساند به زودی در خصوص نحوه بازگشت یا دریافت پول آنها( سهم مشارکت دانشجو) از طریق رسانه ها، سایت نمایشگاه و کانال تلگرام نمایشگاه کتاب اطلاع رسانی خواهد شد.
 • به اطلاع دانشجویان محترم می رساند شرایط برای ثبت نام کارت فیزیکی تا١۴اردیبهشت فراهم شده است لطفا به سایت بن مراجعه کنید.
 • به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تعدادی از شعب منتخب بانک شهر روز جمعه از ساعت ۹ تا ۱۴ جهت توزیع بن کارت های دانشجویی فعال می باشند. دانشجویان محترم با مراجعه به سایت بانک شهر می توانند از لیست شعب فوق آگاهی یابند.
 • ثبت نام دانشجویان برای دریافت بن کارت دانشجویی تا تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
  برای نخستین بار دانشجویان می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه نیز نسبت به ثبت نام و دریافت بن کارت خرید کتاب اقدام کنند. مهلت ثبت نام نیز تا تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه تمدید شده است.
  دانشجویان باید توجه داشته باشند که از تاریخ ۷ اردیبهشت ماه صرفا بن کارت مجازی برای دانشجویان صادر خواهد شد.
  کلیه بن های صادر شده به منظور خرید کتاب صرفا در ایام برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهند داشت.
 • دانشجویانی که هزینه بن کارت خود را پرداخت کرده اند و از حساب آن ها نیز کسر شده است اما هیچ پیامی مبنی بر مشخصات بن کارت برای آن ها ارسال نشده است. در روزهای آتی مشخصات بن کارت برای این عزیزان ارسال می شود.
 • مهلت ثبت نام بن کتاب دانش‌آموزی که برای نخستین بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانش آموزان اختصاص یافته تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شد.
 • اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان محترم حوزه می توانند  تا ساعت ۱۲شب ۸ اردیبهشت ماه  برای خرید بن کارت الکترونیکی خرید کتاب به سامانه  bon.tibf.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.
 • به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان و جلوگیری از ازحادم جمعیت در ایستگاه شهر آفتاب، در ایام برگزاری نمایشگاه خودروهایی برای انتقال مسافران از ایستگاه شاهد به نمایشگاه شهر آفتاب و بالعکس، به فعالیت خواهند پرداخت.
 • مهلت ثبت نام دانشجویان برای دریافت بن کتاب تا ۶ اردیبهشت تمدید شد. دانشجویان مشغول به تحصیل در استان‌هایی غیر از تهران، قم و البرزدیگر نمی‌توانند در استان خودشان کارتشان را دریافت کنند و تنها می‌توانند شعب بانک‌ شهر واقع در این سه استان را در زمان ثبت نام انتخاب نمایند.
 • دانشجویانی که هزینه بن کارت خود را پرداخت کرده اند و از حساب آن ها نیز کسر شده است اما هیچ پیامی مبنی بر مشخصات بن کارت برای آن ها ارسال نشده است. در روزهای آتی مشخصات بن کارت برای این عزیزان ارسال می شود.
 • دانشجویان عزیز توجه داشته باشند توزیع بن های کتاب در سراسر کشور با مشارکت و از طریق شعب بانک شهر صورت می پذیرد
 • شورای سیاست گذاری نمایشگاه ساعت کاری نمایشگاه کتاب تهران را از ساعت ۱۰ تا ۲۰ اعلام کرد.
 • شهرام نیا خبرداد: آغاز ثبت نام بن اساتید،اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه از ۴ اردیبهشت
  امیرمسعودشهرام نیا،قائم مقام بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام بن اساتید،اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه از روز شنبه ۴ اردیبهشت خبرداد.
  به گزارش ستادخبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قائم مقام نمایشگاه در مورد نحوه توزیع بن برای اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه گفت: در این مرحله هریک از این گروه ها باید به سامانه اینترنتی www.tibf.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
  شهرام نیا در ادامه گفت: در این مرحله برای هریک از این گروه ها مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است که از این مبلغ ۳۰ درصد توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت یارانه و ۷۰ در صد نیز توسط شخص ثبت نام کننده و به صورت الکترونیکی پرداخت می شود.
  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
 • ثبت نام دانشجویان برای دریافت بن کارت دانشجویی تا تاریخ ۳ اردیبهشت ماه تمدید شد
 • امیرزاده خبر داد: بن کارت های خرید کتاب در تمام بخش های نمایشگاه اعتبار دارند.

  مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعتبار داشتن بن های خرید کتاب در کلیه بخش های نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: به منظور حمایت از حق انتخاب مصرف کنندگان و بنا به پیشنهاد شورای تشکل ها، مقرر شد بن کارت های اعتباری خرید کتاب در تمام بخش های نمایشگاه اعم از داخلی و بین الملل اعتبار داشته باشد.

  به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بن کارت خریداری کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران در بخش داخلی و بین الملل قابل استفاده است، عنوان کرد: امسال برای اولین بار به برخی از اقشار یارانه خرید کتاب ارایه شده است و اقشار مختلف اعم از دانشجویان، دانش آموزان، استادان دانشگاه، طلاب و فضلا، کتابداران و… می توانند با یارانه اختصاص داده شده از تمام بخش های نمایشگاه کتاب خریداری کنند.

  وی افزود: در این دوره از نمایشگاه هیچ گونه طبقه بندی و جداسازی در بخش های مختلف نمایشگاه اعم از داخلی و بین الملل وجود ندارد و بن کارت های نمایشگاه در تمام بخش های نمایشگاه کتاب اعتبار خواهد داشت.

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 • هر دانش اموز ۵٠ هزار تومان که ۵٠ درصد ان را باید شخصا بپردازد و ۵٠ درصد ان به عنوان یارانه توسط نمایشگاه پرداخت می شود
  تمام بن های دانشجویی و دانش اموزی فقط ١۵ تا ٢۵ اردیبهشت، در نمایشگاه کتاب تهران اعتبار دارد
 • ثبت نام بن دانشجویی ۲۸ فروردین تا ۱ اردیبهشت
 • ثبت نام بن دانش آموزی از فردا صبح ۳۰ فروردین تا ۵ اردیبهشت
 • برای ویرایش اطلاعات خوددرمرحله ثبت نام که هنوزتاییدنهایی را انجام نداده اید می توانیدباکلیک برروی نام خود درسامانه و بازشدن صفحه اطلاعات خودتغییرات لازم را انجام دهید.توجه داشته باشیدکه ویرایش اطلاعات برای کدملی امکان پذیرنخواهدبود.
 • دانشجویان محترمی که برای دریافت بن کارت نمایشگاه کتاب سال۹۵ از طریق سایت مربوطه ثبت نام نموده و وجه مورد نظر را واریز کرده اند برای انجام خرید کتاب در طول نمایشگاه دو گزینه و روش را در اختیار دارند:
  ۱- خرید از طریق اپلیکیشن آپ با کارت مجازی: بدون نیاز به کارت فیزیکی(راهنمایی درسایت نمایشگاه و سایت آسان پرداخت)
  ۲- خرید با کارت فیزیکی: با مراجعه به شعبه بانک شهر که در زمان پرکردن فرم ثبت نام(سایت ثبت نام نمایشگاه) توسط دانشجو تعیین گردیده است.
 • متقاضیان بن کارت دانشجویی توجه داشته باشند که هم پرداخت مبلغ خرید بن کارت مجازی و هم بن کارت فیزیکی فقط از طریق گزینه تله پرداز اپلیکیشن آپ انجام می شود. بنابراین فارغ از اینکه در هنگام ثبت نام گزینه بن کارت فیزیکی یا بن کارت مجازی را انتخاب کرده اید، پس از ثبت نام در سامانه بن کارت داشجویی اپلیکیشن آپ را از وبسایت app.733.ir دانلود و نصب کنید و از طریق گزینه تله پرداز بن کارت خود را خریداری نمایید.
 • دانشجویان محترمی که گوشی هوشمند برای ثبت نام و دریافت بن ندارند صبر کنند تا انشاالله در روزهای آینده امکان ثبت نام این عده نیز در سامانه فراهم شود.
 • توجه: نامشخص شدن نتیجه پرداخت
  در صورتی که نتیجه تراکنش شما نا مشخص باشد، در منوی اصلی اپلیکیشن وارد بخش تراکنش‌ها شوید. با لمس مجدد اطلاعات تراکنش خود، عملیات مربوط به تراکنش مجددا استعلام می‌شود. در صورتی که تراکنش با موفقیت انجام شده باشد، پیامکی حاوی اطلاعات پرداخت موفق برای شما ارسال می‌گردد. در صورت ناموفق بودن تراکنش، هیچ مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد.
 • دانشجویانی که کارت مجازی را انتخاب نمایند از جوایز ارزنده شرکت اسان پرداخت برخوردار خواهند شد.
 • دانشجویانی که متقاضی کارت فیزیکی هستند کافی است شعبه بانک را انتخاب کنند و کارت خود را دریافت کنند در صورتی که متقاضی کارت مجازی هستید نیاز به این کار نیست
  در هر دو حال پرداخت از طریق اپلیکشن اپ انجام می شود
 • یارانه اختصاص یافته به دانشجویان فقط در بخش ناشران داخلی و برای کتب داخلی قابل استفاده است
 • یارانه اختصاص یافته به دانشجویان در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با توجه به تعداد دانشجویان هر استان به شکل عادلانه ای تقسیم بندی می شود تا شهرستان های محروم که به نمایشگاه کتاب حداقل دسترسی را دارند،  بتوانند از سهمیه دانشجویی در نمایشگاه کتاب استفاده ببرند.
 • جموع اعتبار در نظر گرفته شده برای بن کارت‌های دانشجویی ۳۰ میلیارد تومان است. از این میزان ۱۲ میلیارد تومان سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۱۸ میلیارد تومان آورده دانشجویی خواهد بود.
 • هنگام ثبت نام توجه داشته باشید که شماره موبایل معتبر وارد کنید
  موبایل تکراری قابل پذیرش نیست یعنی دو دانشجو نمی توانند از یک شماره موبایل برای ثبت نام استفاده کنند
 • دانشجویان شهرستانی که برای بازدید از نمایشگاه کتاب تهران با قطارهای رجا به تهران سفر میکنند از ٣٠ درصد تخفیف بلیط بر خوردار می شوند
 • بن های خرید کتاب فقط در ایام نمایشگاه معتبر خواهد بود
 • تقسیم بندی بن های بن های خرید کتاب در نمایشگاه امسال
  دانشجویی و طلاب هرنفر ١٠٠ هزار تومان
  دانش اموزی هر نفر ۵٠ هزار تومان
  اهل قلم ١٠٠ هزار تومان
  اعضای هیات علمی دانشگاه و مدرسان حوزه و دانشجویان دکتری و طلاب سطح چهار ۶٠٠ و ۴٠٠ هزار تومان(فقط خرید کتب خارجی)

توضیحات و شرایط جدید بن کتاب ۹۵:

۱- کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی و همچنین دانش آموزان است، دانشجویان دکتری و اعضای هیات علمی دانشگاهها و اهل قلم از بن خرید کتب خارجی برخوردار می شوند.
۲- زمان ثبت نام از تاریخ ۲۸ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت ۹۵ و از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس bon.tibf.ir است.

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاستهای ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور،  هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد. در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز این کارت با شرایط ذیل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد:

بن کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.

زمان ثبت نام:  از ۲۸ فروردین تا ساعت ۱۲ شب ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ و از طریق سامانه ثبت نام  بن کارت دانشجویی به آدرسbon.tibf.ir  است.

توجه: هر دانشجو پس از ثبت نام فقط یک ساعت فرصت دارد تا از طریق آپ خرید خود را انجام دهد، پس از گذشت یک ساعت باید مجددا تمام مراحل خرید را طی کند.

زمان توزیع کارت از تاریخ ۸ اردیبهشت تا پایان نمایشگاه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ از طریق شعب بانک شهر.

تحویل بن کارت: متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو یا طلبه از طریق اپلیکیشن آپ شرکت آسان پرداخت، یک حساب بانکی توسط بانک شهر برای متقاضیان بن کتاب ایجاد شده و اطلاعات آن شامل شماره کارت، رمز دوم،cvv2 و تاریخ انقضا از طریق پیامک برای دانشجو ارسال می شود. متقاضیانی که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه بن کارت مجازی را انتخاب کرده اند می توانند پس از دریافت اطلاعات کارت، بدون نیاز به کارت فیزیکی به آسانی با استفاده از اپلیکیشن آپ در تمامی غرفه های نمایشگاه  اقدام به خرید کتاب نموده و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، از مزایا و جوایز در نظرگرفته شده برای پرداخت اپلیکیشنی بهره مند شوند. همچنین متقاضیانی که در هنگام ثبت نام در سامانه گزینه بن کارت فیزیکی را انتخاب کرده اند می توانند به مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت ین کارت خود اقدام نمایند.

توجه:

متقاضیان بن کارت دانشجویی توجه داشته باشند که هم پرداخت مبلغ خرید بن کارت مجازی و هم بن کارت فیزیکی فقط از طریق گزینه تله پرداز اپلیکیشن آپ انجام می شود. بنابراین  فارغ از اینکه در هنگام ثبت نام گزینه بن کارت فیزیکی یا بن کارت مجازی را انتخاب کرده اید، پس از ثبت نام در سامانه بن کارت داشجویی اپلیکیشن آپ را از وبسایت http://app.733.ir دانلود و نصب کنید و از طریق گزینه تله پرداز بن کارت خود را خریداری نمایید.

همچنین لازم به ذکر است با هماهنگی‌های بعمل آمده با اپراتورهای تلفن همراه کشور، استفاده از اپلیکیشن آپ در مدت زمان برگزاری نمایشگاه هیچ هزینه ای برای اینترنت همراه بازدیدکنندگان نمایشگاه نخواهد داشت. لذا دارندگان سیم کارت های دائمی و اعتباری تمامی اپراتورها می توانند به صورت رایگان و بدون کم شدن حجم ترافیک اینترنت همراه خود از طریق اپلیکیشن آپ و با استفاده از اعتبار بن کتاب خود اقدام به خرید کتاب نمایند.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه جدید و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه. مدارک دیگر مانند شناسنامه قدیمی یا گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

مبلغ موجود در کارت‌ها ۱،۰۰۰،۰۰۰ هزار ریال است که ۴۰۰،۰۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۶۰۰،۰۰۰ ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت پرداخت می‌شود.

تاریخ اعتبار کارت ها: فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران  قابل استفاده است.

شماره موبایل معتبر: هر دانشجو هنگام ثبت نام، صرفا مجاز به ثبت یک شماره موبایل معتبر در سامانه است، بویژه اینکه مشخصات کارت خرید از طریق موبایل به وی پیامک خواهد شد. مسوولیت اشتباه در درج شماره موبایل و خسارات ناشی از آن بر عهده شخص متقاضی است.

توجه:

برای پرداخت وجه بن کتاب از طریق اپلیکیشن آپ باید همان شماره موبایلی که اپلیکشن آپ را با آن فعال نموده اید در سامانه ثبت نام وارد نمایید. یا به عبارت دیگر شما باید اپلیکیشن آپ را بعد از نصب با همان شماره ای که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید فعال سازی نمایید.

ایمیل معتبر: ایمیل مورد استفاده باید حتما( بسیار مهم) معتبر بوده و به صورت صحیح وارد سامانه شود چرا که قابل ویرایش و عوض کردن نیست و برای ورود به سامانه و فراموشی رمز ورود یا دیگر اطلاعات، مورد نیاز است. عواقب وارد کردن ایمیل اشتباه به عهده دانشجو است.

فراموشی رمز عبور: چنانچه رمز عبور خود را فراموش کردید از قسمت فراموشی رمز عبور آن را بازیابی کنید. موقع چک کردن ایمیل چنانچه لینک مورد نظر را دریافت نکردید لطفا صندوق اسپم را نیز نگاه کنید.

مشکل در ثبت نام: ثبت نام دانشجو یا طلبه در سامانه در صورتی امکان پذیر است که شماره ملی و شماره دانشجویی یا طلبگی نامبرده در سامانه ثبت نام وجود داشته باشد. لیست تمام دانشجویان همراه شماره ملی و دانشجویی از وزارت علوم و دانشگاهها اخذ شده است و وارد سامانه شده است. چنانچه مشخصات دانشجو یا طلبه در سامانه وجود نداشت نمی تواند ثبت نام کند.

برای دریافت راهنمای پرداخت از طریق اپلیکشن آپ  کلیک کنید.

برای دریافت اپلیکیشن فوق اینجا کلیک کنید.

تماس با ما: لطفا از تماس تلفنی خودداری کنید. با ارسال ایمیل به سرعت به سوالات شما پاسخ گفته می شود.

[email protected]

[email protected]

لینک های ثبت نام بن کتاب:

خرید بن دانشجویی

خرید بن دانش آموزی

خلاصه مراحل خرید و استفاده از بن کتاب:

۱. ثبت نام در سامانه بن کارت دانشجویی به آدرس bon.tibf.ir و انتخاب روش دریافت بن کارت:
بن کارت مجازی: خرید کتاب از طریق اپلیکیشن آپ بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک همراه با جوایز ارزنده برای استفاده کنندگان از بن کارت مجازی
بن کارت فیزیکی: قابل دریافت از شعب بانک شهر که در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید.
۲. پرداخت وجه بن کتاب از طریق گزینه تله پرداز اپلیکیشن آپ(اپلیکیشن آپ را با مراجعه به وبسایت http://app.733.ir دانلود و نصب کنید. اپلیکیشن آپ قابل نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و ios می باشد.)
۳. پس از پرداخت مبلغ بن کتاب، یک حساب بانکی توسط بانک شهر برای متقاضیان بن کتاب ایجاد شده و اطلاعات آن شامل شماره کارت، رمز دوم، cvv2 و تاریخ انقضا از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. شما می توانید پس از دریافت اطلاعات کارت، بدون نیاز به کارت فیزیکی به آسانی با استفاده از اپلیکیشن آپ در تمامی غرفه های نمایشگاه اقدام به خرید کتاب نموده و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، از مزایا و جوایز در نظر گرفته شده برای پرداخت اپلیکیشنی بهره مند شوید.
۴. در صورتی که در هنگام ثبت نام گزینه بن کارت فیزیکی را انتخاب کرده اید، با مراجعه به شعب بانک شهر که در هنگام ثبت نام انتخاب کرده اید بن کارت خود را دریافت کنید.
۵. در صورت بروز هرگونه اشکال و یا سوال در خصوص نحوه استفاده از اپلیکیشن آپ با تلفن ۰۲۱۸۳۳۳۳ واحد پشتیبانی شرکت آسان پرداخت تماس بگیرید.

پی نوشت در مورد بن کتاب دانشجویی:

بن کتاب چیست؟

کارت الکترونیک خرید کتاب یکی از انواع کارت­های بانکی است که در راستای توسعه ی نهضت کتابخوانی و دسترسی آسان به کتاب در میان مخاطبان و علاقه ­مندان، از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری خانه کتاب صادر می گردد.

این کارت پس از شارژ مبلغ معینی از سوی سازمان مربوطه، توسط بانک عامل صادر می شود و قابلیت استفاده از دستگاه­های پایانه فروش نصب شده در مراکز فروش کتاب عضو شبکه پذیرندگان بانک عامل را خواهد داشت. دارندگان کارت الکترونیک خرید کتاب می­ توانند تمام هزینه ­های مورد استفاده­ خود را بابت خرید کتاب در واحدهای پذیرنده به جای پرداخت پول نقد از طریق کارت پرداخت نمایند.

تمام دانشگاه­ ها و مراکز آموزش عالی دولتی و خصوصی، موسسات فرهنگی و هنری و تمام دستگاه­ های دولتی و عمومی کشور می ­توانند با انعقاد قرارداد واگذاری (فروش) بن کارت الکترونیک خرید کتاب، ضمن تکمیل اطلاعات کارکنان مطابق با قالب بانکی مورد نیاز، نسبت به دریافت کارت الکترونیک خرید کتاب از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارائه آن به افراد اقدام نمایند.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=10087
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  سامانه نشا، سامانه مشارکت دانشجو

  سامانه نشا سامانه ای برای دانشجویانی است که در خارج از ایران زندگی و تحصیل …

  ۱۱۶ دیدگاه

  1. سلام
   من پیامی که حاوی رمز بوده را پاک کردم
   چکار میشه کرد؟

  2. سلام
   برای پیام اومده ولی کامل نیست، یعنی شماره کارت تو پیامک نوشته نشده، باید چیکا کنم؟

  3. قسمت ثبت نام سایت یکی دو روزی هست غیر فعال شده و هیچ کس پاسخ گو نیست
   بعد میگید تا ۲۳ وم میتونیم ثبت نام کنیم

  4. دوستانی که بن مجازی گرفتن فک کنم چند روز آینده پیام براشون ارسال شه . البته من رفتم شعبه بانک شهر مشکلم حل شد و مشخصات کارت رو گرفتم

  5. سلام ببخشید من بن مجازی خرید کردم.پیامی برایم آمده ولی پاک شده.هیچ اطلاعاتی مثل کد رهگیری و… یا شماره کارت و رمز و … ندارم.چطور خرید کنم؟

  6. سلام
   ببخشید من کد رهگیری مو گم کردم. وارد پروفایل در سامانه نمایشگاه میشم ولی کد را بهم نمیده
   چکارکنم؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.