تازه های آسمونی
خانه > سلامت > سلامت روان و روانشناسی > شناخت شخصیت افراد بر اساس آدرس ایمیل آنها
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • شناخت شخصیت افراد بر اساس آدرس ایمیل آنها

  نتایج یک بررسی تازه نشان می‌دهد بسیاری از مردم از روی آدرس پست الکترونیک کاربران در مورد شخصیت آنها قضاوت می‌کنند و این قضاوت در اکثر موارد درست و نزدیک به واقعیت است، زیرا کلمات انتخاب شده توسط کاربر به عنوان آدرس پست الکترونیک معرف ویژگی های شخصیتی اوست.

  پژوهشگران دانشگاه لایپزیک با انتخاب ۶۰۰ آدرس ایمیل به طور تصادفی از صاحبان آنها خواستند پرسشنامه‌ای شخصیتی را پر کنند. آنان سپس از ۱۰۰ دانشجو خواستند با مشاهده آدرس‌های ایمیل در مورد ویژگی‌های مالکان آنها شامل انزواطلب بودن یا گشاده رو بودن، خود بزرگ بین بودن یا خاضع بودن، سختگیر بودن یا ساده‌گیر بودن و سایر موارد قضاوت کنند. نتایج این بررسی نشان داد افرادی که در آدرس های ایمیل خود از کلماتی مانند کوچولو، کوچک یا عزیز و شیرین همراه با اسم حیوانات باهوش خانگی استفاده می‌کنند افرادی دلپذیرتر و ملایم‌تر هستند.
  در مقابل افرادی که در آدرس های ایمیل خود از کلماتی مانند شاه(king) یا بهترین (the best) استفاده کرده بودند افرادی خودپست و مغرور بودند. جالب آنکه از هر ۶ مورد قضاوت دانشجویان در مورد شخصیت مالکان ایمیل ۵ مورد صحیح بوده است. ترتیب دهندگان این تحقیق گفته‌اند که خود از نتایج آن شگفت زده شده‌اند.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=7677
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  انواع تست های هوش جالب و جدید

  امروزه برای این که فرزندانمان بتوانند در زندگی اجتماعی آینده خود نقش خاص و متناسبی …

  3 دیدگاه

  1. حسین کرمیار

   با سلام، اتفاقا من این آدم را می شناسم. اینکه با چنین لحنی نوشته دلیل داشته. ایشان مترجم و یک فرد فرهنگی هستند که قبلا روزنامه نگار بودند. ببی چی شده که چنین چیزی نوشته اند. این سومین بار است که می بینم از این نامه ها می نویسند. یکبار به نمایندگان محلس بود و بار دوم قوه قضائیه و این سومین است که البته در مقابل آنها چپزی نیست. تا سه نشه بازی نشه. این با تلافی اون دو تا را هم در خواهند آورد. اما فکر کنم تازمانی که پا رو دم این آدم نذارن کاری با کسی نداره حتی اگر … کارش درسته.

  2. حسین کرمیار

   با سلام، منتشر بشود هم مهم نیست. آب سر ما گذشته. همینطوری هوس کردم دردم را برای شما هم بفرستم. هرکاری خواستید باهاش بکنید. شاید اقدام شما کمک کنه حقم را بگیرم. خدا را چه دیدی. قاتی کردم؟ چه میشه کرد؟ ببخشد.
   با سلام، برادران مسئول “بی واسطه بامسئولین” خسته نباشید از این همه برقراری ارتباط. البته گمانم نامه یا ایمیل بنده در زمین و هوا گم شده است که به دست مسئولین والاگوهر نرسیده. شاید هم رسیده وقت نداشته اند جواب حقیری مانند من را بدهند. بندگان خدا آنقدر مشغول و سرگرم خدمت به خلق هستند که فرصت نمی کنند جواب نامه ها را بدهند. خوب بالاخره باید فرقی با آدم هایی با تفکر کمونیستی با اندیشه حاکم بر اروپا و آمریکا فرق داشته باشد. در اروپا و آمریکا هر بی سر و پائی مثل من می تواند از سرکوچه تلفن و آدرس و جد و آباد وزرا که هیچ آدمی نیستند حتی رئیس جمهور و بالاتر را با سه سوت (کمی زودتر از تهیه مواد در کشور) بدست آورد و به آنها فحش خواهر و مادر بدهد که چرا فلان کار را انجام ندادند. رئیس جمهور دیوس آنها هم با خنده کار آن بی سر و پا را راه می اندازد. غلط دیگری نمی کند. مثلا دستور دهد آن شخص بی سر و پا را پیدا کنید و تخم هایش را بکشید. تشکر هم می کند. اما در جاهای دیگر که گفتم خواهر و مادر آدم را … می کنند تا بعد خایه های آدم را بکشند تا دیگر هوس تماس با دربان وزیر فلان و فلان که پهن هم بارش نمی کنند اگر وزیر نباشد را در سر نپروراند چه رسد به تماس با معاون وزیر و وزیر و الاغ های دیگر. سه سال است غیر از رهبری با اکثر مقامات عالیرتبه در میان گذاشتم و نزد مقامات مسئول شکایت رسمی کردم تا حق خود را از سفارت هند بگیرم اما هیچ خری پیدا نشد جواب من را بدهد. چرا من نمی توانم حق خودم را از این گدا گشنه ها بگیرم با وجود اینکه دستگاه وزارت کار و دستگاه قضائی احکام مربوطه را صادر کرده است اما کسی نیست که اقدام کند. البته خودم علت را میدانم. دو دزد هوای هم را بیشتر دارند تا من بدبخت مادر نمرده. هند که تکلیفش معلوم است. همه از بالا تا پائین دزد و شیادند. ایران هم نوچه آنهاست. خوب باهم کنار می آیند تا حق و حقوق بیچارگانی مثل من را ندهند. حالا دست امثال من به کجا بند است؟ در کشور خودم نمی توانم به حق و حقوق خودم برسم. روح امام شاد که کاپیتالاسیون آمریکائی را که تمام کشورهای جهان به آن احترام می گذارند زیر پایش گذاشت و آنرا لغو کرد. اما الان خاک بر سرمان شده چون بی لیاقت هائی وجود دارند که به کاپیتالاسیون هندی تن داده اند. بالاخره دزد باید هوای رفیقش را داشته باشد. پس از این نامه مجبورم به سران کشورهای جهان نامه نگاری کنم و ماجرا را همینطور با همین لحن بیان کنم. خدا نگه دارتان.
   راستی یادم رفت دیدگاهم را بنویسم. لاتی بگم کارتون حرف نداره. الان حوصله ندارم از نظر فنی بررسی و نظر بدهم. اما حقیقتا کار قشنگی کردید. موفق باشید.

  3. دوباره سلام یعنی الان دیگه کار دست خودم دادم در مورد آدرس ایمیل به شما
   وای ولی خوب آفتاب نبود روز نبود و گرمی و تازه مهتاب هم تنها و سرد بود…..
   تا نظر شما عزیزان چه باشدم ریاضی حل کنم و تا فرصت دیگر ایام به کام و
   سلامت و شاد و سربلند باشید.بخصوص در سال نو میلادی
   دوستدار شما ک آفتاب

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.