در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > سلامت > تناسب اندام و بدنسازی > آیا می توان با یوگا وزن کم کرد
محل تبلیغات شما

آیا می توان با یوگا وزن کم کرد

 به طور کلی فعالیت های فیزیکی در پیشگیری از افزایش وزن بهتر عمل می کنند تا کم کردن وزن اضافه  و این موضوع درباره یوگا نیز صدق می کند.

yoga آیا می توان با یوگا وزن کم کرد

کالری که بدن در نتیجه حرکات یوگا می سوزاند برابر با مقدار کالری که درنتیجه فعالیت های ایروبیک  می سوزاند نیست. اگر فردی با وزن 68 کیلوگرم را درنظر بگیریم، کالری که این فرد با انجام یک ساعت حرکات معمول یوگا می سوزاند برابر با 240 کالری است ، اما مقدار کالری که همین فرد با یک ساعت حرکات ایروبیک می سوزاند برابر با 360 کالری است.

اما در هرحال هرگونه حرکات فیزیکی برای سلامتی و کاهش وزن بدن مفید است. یوگا ضمن این که منجر به تحرک شما می شود مزایای سلامتی همانند کاهش سطح چربی خون و بهبود خلق و خو را نیز به دنبال دارد.

به یاد داشته باشید فعالیت های فیزیکی منظم باید قسمتی از هر برنامه کاهش وزنی باشد. برای کاهش وزن شما باید میزان کالری مصرفی خود را کاهش دهید و در عین حال میزان کالری که می سوزانید را نیز افزایش دهید. اگر می خواهید تمرینات یوگا انجام دهید بهترین و هوشمندانه ترین کار این است که انجام این تمرینات را در یک برنامه ورزشی که دربرگیرنده حرکات ایروبیک همانند دوچرخه سواری، دویدن و شنا است بگنجانید.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=134962
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

برنامه تمرینی بدنسازی کل بدن بر اساس سیستم Full Body

برنامه های تمرینات بدنساز با وزنه و یا بدون وزنه بر اساس سیستم های مختلفی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی