تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
صفحه اصلی > سرگرمی > متن و پیامک خنده دار > انشای یک بچه دبستانی در مورد ازدواج
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

انشای یک بچه دبستانی در مورد ازدواج

essay of school children in a marriage انشای یک بچه دبستانی در مورد ازدواج

 انشای بچه دبستانی

هر وقت من یک کار خوب می کنم مامانم به من می گوید بزرگ که شدی برایت یک زن خوب می گیرم.

تا به حال من پنج تا کار خوب کرده ام و مامانم قول پنج تایش را به من داده است. حتمن ناسرادین شاه خیلی کارهای خوب می کرده که مامانش به اندازه استادیوم آزادی برایش زن گرفته بود.

ولی من مؤتقدم که اصولن انسان باید زن بگیرد تا آدم بشود ، چون بابایمان همیشه می گوید مشکلات انسان را آدم می کند.

در عزدواج تواهم خیلی مهم است یعنی دو طرف باید به هم بخورند. مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم. از لهاز فکری هم دو طرف باید به هم بخورند، ساناز چون سه سالش است هنوز فکر ندارد که به من بخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از تو بیشتر هالیش می شود…

در عزدواج سن و سال اصلن مهم نیست چه بسیار آدم های بزرگی بوده اند که کارشان به تلاغ کشیده شده و چه بسیار آدم های کوچکی که نکشیده شده. مهم اشق است !  اگر اشق باشد دیگر کسی از شوهرش سکه نمی خواهد و دایی مختار هم از زندان در می آید، من تا حالا کلی سکه جم کرده ام و می خواهم همان اول قلکم را بشکنم و همه اش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان نروم.

مهریه و شیر بلال هیچ کس را خوشبخت نمی کند. همین خرج های ازافی باعث می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود، دایی مختار می گفت پدر خانومش چتر باز بود… خوب شاید حقوق چتر بازی خیلی کم بوده که نتوانسته خرج عروسی را بدهد. البته من و ساناز تفافق کرده ایم که بجای شام عروسی چیپس و خلالی نمکی بدهیم. هم ارزان تر است، هم خوشمزه تر است تازه وقتی می خوری خش خش هم می کند!

اگر آدم زن خانه دار بگیرد خیلی بهتر است و گرنه آدم مجبور می شود خودش خانه بگیرد. زن دایی مختار هم خانه دار نبود و دایی مختار مجبور شد یک زیر زمینی بگیرد. میگفت چون رهم و اجاره بالاست آنها رفته اند پایین! اما خانوم دایی مختار هم می خواست برود بالا! حتمن از زیر زمینی می ترسید. ساناز هم از زیر زمینی می ترسد برای همین هم برایش توی باغچه یک خانه درختی درست کردم. اما ساناز از آن بالا افتاد و دستش شکست… از آن موقه خاله با من قهر است. قهر بهتر از دعواست. آدم وقتی قهر می کند بعد آشتی می کند ولی اگر دعوا کند بعد کتک کاری میکند…

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=9387
loading...
 • تبلیغات اینترنتی
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • اینم جالبه !

  متن و پیام های طنز کنکور

  با توجه به اینکه تب و تاب کنکور سراسری شروع شده است، آسمونی در این …

  9 نظرات

  1. واقعا عالی بود

  2. خیلی جالب وزیبا بود 😉 دستتون دردنکنه عالی بود 😉 ممنونم 😉
   خیلی ازمابچه ها فکرمیکردیم خیلی چیزها بلدیم 😉 وتا یه چیز جدیدی میدیدیم ازطبیعت گرفته … :mrgreen: 😆 با آب وتاب برای بزرگترها توضیح میدادیم 😛 دوحالت داشت یا تحویلمون میگرفتند :mrgreen: وماروسرکارمیذاشتن 😆 وکلی به ظاهر وشوخی ازمون تعریف میکردن 😆 وهندونه زیر بغلمون میذاشتن :mrgreen: ومارومتوهم تر میکردن 😆 وگاهی جدی زمانی که باخودشون درحال صحبت کردن بودن فرصت سرکارماگذاشتن مارونداشتن برو بچه بازی کن 🙄 آره آره درست میگی 🙄 عجب 😮 آفرین 😮 خوب برو بعدا برامون توضیح بده 🙄 رفتن مابچه هابه بازی همان 😉 وفراموش کردن موضوع همان 😉 خلاصه بزرگترهابراساس حوصله شان که فرصت گفتمان باماکودکان راداشتند صحبت وگپ وگفتگو و..حسابی تحویلمون میگرفتن 😉 واگر حوصله وفرصت نداشتن نخود سیاه رو ازسرزمین عجایب تهیه کرده بودند وبرای چنین لحظات وروزهایی مارا به دنبال آن سوق میدادند…. 😉 :mrgreen: 😆 😀 .

  3. بچه از پسرای گنده بیشتر حالیش میشه!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  4. هه هه قشنگ بود 😉

  5. ابوالفضل

   خوب بود

  6. واقعا جالب بود

  7. khili jaleb bod

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی