تازه های آسمونی
خانه > سرگرمی > سرگرمی جالب > روانشناسی رنگ ماه تولد شما
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • کوهک
 • تبلیغات در آسمونی
 • روانشناسی رنگ ماه تولد شما

   متولدین فروردین : قرمز

  your-birth-month-color-psychology1

  رنگ قرمز باعث شده تا متولدین فروردین بیشتر عصبانی شوند، ولی به محض آن که آتش خشم آن‌ها خاموش شود، به سرعت تبدیل به آدم‌هایی شاد و بانشاط می‌شوند.
  متولدین فروردین افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد به احساسات خوششان نمی‌آید. هیچ کس نمی تواند مانند متولیدن فروردین قاطع و خشن باشد، ولی از طرفی، کمتر کسی معصومیت و عاطفه آن ها را دارد.
  آن ها هرگز تحمل شکست را ندارند و درباره‌ی نتیجه‌ی نهایی هر چیزی، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسیار خوش بین هستند. آن ها از رقابت خوششان می‌آید و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات خود، دیگران را به مبارزه می‌طلبند. مخالفت دیگران، موانع و مشکلات برای آن ها سرگرم کننده و نشا‌ط آور است و از آن لذت می‌برند و هیچ گاه منتظر موفقیت نمی‌شینند، بلکه با شتاب به سوی آن می‌دوند و به همین دلیل کمتر به دیگران وابسته اند.

   

  متولدین اردیبهشت : صورتی

  your-birth-month-color-psychology2
  متولدین اردیبهشت به ندرت نگران می‌شوند. هنگامی که کارها مطابق خواست آن ها انجام نمی‌شود ، اخم می‌کنند ، اما عصبانی نمی‌شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذتی آن‌هاست و به خاطر همین خصوصیات ، کارهای خود را خیلی راحت انجام می‌دهند و هیچ چیز نمی‌تواند مانع رسیدن آن ها به هدفشان شود.
  متولدین اردیبهشت نسبت به خانواده و دوستان خود بسیار وفادار و صادق هستند. هم چنین در شجاعت و دلاوری رتبه‌ی اول را دارند ، زیرا هیچ کس مثل آن ها نمی تواند این همه از خود مقاومت نشان دهد. متولدین اردیبهشت ممکن است لجوج و سمج به نظر بیایند ، ولی بردباری و صبر این افراد مثال زدنی است.

   
  متولدین خرداد : نقره‌ای
   
  your-birth-month-color-psychology3
  رنگ نقره‌ای متولدین خرداد را به افرادی دلسوز ، مهربان ، خون گرم ، صادق و دلپذیر تبدیل کرده است. این افراد از کارهای یکنواخت و تکراری بدشان می‌آید ؛ کارهای روزمره باعث می‌شود که فکر کنند هم چون پرنده‌ای در قفس اسیر شده‌اند. هم چنین آن ها ذاتا بی قرارند و همواره به دنبال هیجان و تغییر و تنوع در زندگی خود هستند. این افراد اگر در جایی ثابت بمانند ، افسرده می‌شوند. این افراد با مهارت‌های ذاتی خویش ، چنان ذهن مخاطب را درگیر مسائل مختلف می‌کنند که فرد متوجه تغییر مسیر ذهنش نمی‌شود.

   
  متولدین تیر : خاکستری
  your-birth-month-color-psychology4
   
  تیرگی رنگ درونی متولدین تیر باعث می‌شود که گاهی اوقات بد اخلاق شوند. برخی مواقع اگر کسی از آن ها ساعت بپرسد ، با اخم جواب می‌دهند و در مقابل درخواست دیگران با عصبانیت رفتار می‌کنند. باید توجه داشته باشید که این حالت آن ها موقتی و زودگذر است و فورا به همان آدم دل نشین همیشگی تبدیل می‌شوند. متولدین تیر تخیلی قوی دارند و می‌توانند آن را به خوبی تحت کنترل درآورند. این افراد فورا متوجه حالات درونی خود و دیگران می‌شون و این حالات را در حافظه قوی خود ثبت می‌کنند.

  متولدین مرداد : طلایی
  your-birth-month-color-psychology5

  رنگ درونی متولدین مرداد ، غروری شاهانه به آن‌ها داده است به طوری که همیشه می‌توانند میزبان با شکوهی باشند. آن ها به سختی می‌توانند حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل کنند و همواره رفتاری فخر فروشانه دارند. این افراد انرژی خود را بیهوده تلف نمی‌کنند و به راحتی می‌توانند وظایف و اعمال خود را سامان دهند. وقتی که دست از خودنمایی می‌کشند ، دستوراتی صادر می‌کنند که بسیار موثر است.

  متولدین شهریور : نارنجی
  your-birth-month-color-psychology6
  نخستین موضوعی که در مورد متولدین شهریور جلب توحه می‌کند ، این است که آن‌ها طوری رفتار می‌کنند که انگار مسئله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاش‌اند که آن را حل کنند.گاهی اوقات احساس مبهمی به آن ها دست می‌دهد که انگار از چیزی نگران هستند. این احتمال واقعا وجود دارد ، زیرا نگرانی برای آن‌ها کاملا طبیعی است.این افراد همیشه با لبخند خود ، مشکلات بزرگ را مخفی می‌کنند. متولدین شهریور ، انسان‌هایی کمال گرا هستند که می خواهند به بالاترین نقطه‌ی پیشرفت برسند و برای رسیدن به اهداف و برنامه‌هایشان بیشتر از شرکت در مهمانی‌ها و محافل اجتماعی اهمیت می‌دهند.  


  متولدین مهر : آبی
  your-birth-month-color-psychology7

  متولدین مهر ذاتا هنرمند هستند و از نور و موسیقی ملایم به شدت لذت می‌برند. آرامش و هماهنگی در امور بر سلامتی متولد مهر تاثیری معجزه‌آسایی دارد. افراد وقتی بیمار می‌شوند باید به محیطی عاطفی بروند و کتاب های جذاب بخوانند تا زودتر درمان شوند ، زیرا این رفتارها اثر فوق‌العاده‌ای بر سرعت بهبودی آن‌ها می‌گذارد.
  متولدین مهر هنگام گفتو گو با دیگران ، ابتدا تا جایی که می‌توانند حرف می‌زنند سپس مشتاقانه به حرف‌های طرف مقابل گوش می‌دهند.آن‌ها در دعواهای دیگران همیشه نقش صلح دهنده را بر عهده دارند و اوضاع را به خوبی آرام کرده و صلح و صفا برقرار می‌نمایند.

  متولدین آبان : سفید
  your-birth-month-color-psychology8

  اگر از یک متولد آبان بپرسید که آیا می‌تواند به شما کمک کند ، او به راحتی پاسخ می‌دهد : بله یا خیر. بنابراین اگر آدم حساس و رودرنجی هستید ، از او در هیچ موردی نظر خواهی نکنید ، زیرا او هر حقیقتی را رک و راست می‌گوید.
  متولد آبان اصلا اهل تملق‌گویی و چاپلوسی نیست ، یعنی شخصیت خود را بالاتر از آن می‌داند که دست به چنین کاری بزند. بنابراین اگر در مواردی از شما تعریف کرد ، یقین داشته باشید که از صمیم قلب بیان کرده است : بنابراین ارزش آن تعریف را بدانید.


   متولدین آذر : بنفش
  your-birth-month-color-psychology9
   
  متولدین آذر اغلب اوقات شاد و خون گرم هستند ، ولی اگر صمیمیت آن ها سوء استفاده شود ، عصبانی می‌شوند.
  اعتراض علیه قوانین و مقررات دست و پا گیر در میان متولدین آذر بسیار شایع است. آن‌ها هرگز از دعوا و درگیری فرار نمی‌کنند و از کسی کمک نمی‌خواهند.
  متولدین آذر هرگز تحمل ندارند که کسی آن‌ها را به دروغگویی متهم کند. یک اتهام غیر منصفانه و بی مورد ممکن است آن‌ها را به شدت عصبانی کند.
  این افراد ابتدا دست به عمل می‌زنند و بعد به نتایج کارشان فکر می‌کنند.

  متولدین دی : قهوه‌ای
  your-birth-month-color-psychology10
   
  متولد دی فردی عمل‌گرا است. او نیازی به خودنمایی ندارد و ترجیح می‌دهد که دیگران در صحنه حضور داشته باشند و او به عنوان فردی حامی و مقتدر ، در پشت صحنه از آن‌ها حمایت کند.
  متولد دی ، بلند پروازی و جاه‌طلبی بسیار زیادی دارد و گاهی نمی‌تواند آن را مخفی کند.
  به یاد داشته باشید که متولد دی همیشه طوری رفتار می‌کند که فکر می‌کنید مانند پر ، نرم و بی‌آزار است اما در حقیقت ماند میخ محکم و کوبنده است.

  متولدین بهمن : زرد
  your-birth-month-color-psychology11
   
  متولدین بهمن ترکیبی از خونسردی ، عمل‌گرایی و بی ثباتی هستند. آن‌ها به راحتی با دیگران هم‌دلی می‌کنند و فقط با چند کلمه صحبت ، می‌توانند اضطراب آن‌ها را کم کنند و به آن‌ها آرامش بدهند که این به خاطر اعصاب قوی و پر توان آن‌هاست.متولدین بهمن معمولا افرادی گوشه‌گیر و تنها هستند و با این که دوستان زیادی در اطراف خود دارند ، ولی دوست صمیمی و نزدیک چندانی ندارند.

   متولدین اسفند : سبز
  your-birth-month-color-psychology12
   
  متولدین اسفند تحت تاثیر فطرت بخشنده‌ی رنگ سبز ، به دور از هر نوع حرص و طمع هستند. شخصیت دلپذیر ، جذاب و در عین حال تنبل متولدین اسفند دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهد.این افراد نسبت به قوانین و مقرات محدود کننده ، بی اعتنا هستند و به توهین‌ها ، تهمت‌ها و نظرات مخالف دیگران توجه نمی‌کنند.آن‌ها دوست دارند که بتوانند در هر زمانی ، آزادانه خیال پردازی کنند و طبق علایق و نیازهای خود زندگی کنند.متولدین اسفند به ندرت عکس العمل شدیدی از خود نشان می‌دهند. البته فکر نکنید که آن‌ها افراد بی خیالی هستند ، زیرا زمانی که احساساتشان جریحه‌دار شود ، با زیرکی خاص خود نیش و کنایه می‌زنند و طرف مقابل را مسخره می‌کنند.
  – منبع: (اختصاصی آسمونی)

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=1578
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  انواع بازی های گروهی و تفریحی

  آسمونی در این بخش فهرستی از انواع بازی های گروهی و تفریحی را در نظر …

  50 دیدگاه

  1. نرم افزار بایگانی اسناد

   مطالب خیلی خوب بود.ممنون

  2. سلام. من اذری هستم.. اینکه همه جا میگن اذریا یه دنده هستن رو زیاد شنیدم.. من قبلا اونجوری بودم عصبی بشم سریع و بی جنبه باشم و تخس.. اما الان سنم رفته بالا تر و مشکلات زندگی و اینا.. خیلی فرق کردم و کلا هیچ ربطی به مشخصات ماهم ندارم
   مظورم اینه که زندگی رو شخصیت تاثیر میذاره.. ویژگی های ذاتی عوض میشن.. بعله

  3. ملیکا ازکاشان

   افرین درست بود من رنگ بنفش رادوست دارم ورنگ ماه تولدم است

  4. ایولا درست بود
   اذر

  5. زهرا از کاشان

   خوب بود فقط من رنگ قهوه ای دوست ندارم ولی هرچی نوشته بود درست بود. ممنون

  6. درست واقعا خخخخخ

  7. ممنوووووووووون

  8. من تو مرداد اومدم خیلی ممنون که رنگ منو گفتی

  9. خیلی خوب بود همش مطابقت داشت،پرچم تیر ماه و اردیبهشتیاااا بالااااس

  10. اصلنم درست نبودماهای من میگه سیاه وقهوه ای
   درصورتی ک من همش رنگ شاددوست دارم
   سبز/ابی/صورتی

  11. عالی بود

  12. زینب خانم

   خدایی مال هیچ کدوم ازماه هادرست نیست.

  13. عالی در حد لالیگاااا….

  14. خیلی خوب بود.راضی بودم.

  15. خیلی خوب بود

  16. ولی من تو سایت های دیگه که نگاه کردم رنگ ماه من طلایی بود ولی اینجا میگه نارنجی؟

  17. باحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال بــــــــــــــود

  18. برای من هم درست بود.

  19. مال منم درست بوووووود/مر30

  20. سلام مال منم درست بود ممنون

  21. در مورد ماه خودم درست بود اما ماه های دیگه رو با افرادی که میشناسم مقایسه کردم درست نبود.

  22. hamash dorost bood:))

  23. mamnoon bad nabood merc

  24. salam khaste nabashid mamnoonam man motevalede aban hastam ta yek ja haee dorost bood mamnoon

  25. مهسا جون

   سلام عزیزم.اره دقیقا این طوریاست هم خودم هم همسرم مرسی.

  26. سلام.خیلی قشنگ بود.من آبان ماهی ام و رچی که نوشته بودین همش درموردم صدق میکرد.مرسییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😛

  27. جالب بود 8)

  28. فروردینی ام وهمش درس بود. 🙄 فدات آسمونی 😉

  29. من مردادی م و دقیقا همینجوریم ممنون عالی بود 😉

  30. خیییییییییییلیییییی عالی بود 😀 😀 😀 😀

  31. من آذریم کمابیش درست بود
   8)

  32. همش راست بودن واقعا سایتتون عالیه

  33. جالب بود من متولد دیم. :mrgreen:

  34. روانشناسی خیلی زیبایی بود هر ماهی برای متولدینش یک زیبایی وحکمتی داره
   تصاویر ورنگها ونکاتی که گفته شد بسیارقشنگ وجالب بودممنونم

  35. سلام خوبه اما من اخر نفهمیئم رنگ اذر چه رنگیه اخه من ارغوانی بودم حالا بنفششششششششش

  36. بدنبود من اسفندیم ولی همه رنگها رودوس دارم وباتوجه به روحیاتم به رنگها گرایش پیدامیکنم.اصلاًهم تنبل نیستم اتفاقآًخوب واکنش نشون میدم

  37. fagat ordibeheshti ha!

  38. دقییییییییقا درست بود من مهریم حتی وقتب حساسیت دارم باشنیدن موسیقی حالم خوب میشه

  39. خیلی خوب بود من خردادیم و دقیقا همینجوریم

  40. اصلا هیچ کدومش درست نبود من متولد ماه بهمن هستم و حالم از رنگ زرد بهم میخوره

  41. خیلی درست بودن من متولد مهرم و تمام چیزایی که در مورد آدمای مهری گفته بود تو منم هست.متشکرم.

  42. من متولد بهمنم ولی از رنگ زرد خوشم نمیاد.روانشناسیشم یکمش درسته.

  43. دمت گرم عکس خوشگلی داشتی

  44. جالب و درست و دوست داشتنی ممنونم

  45. ali naghdizadeh

   خیلی عالی اگرامکان دارد به وبلاگمارسال شود

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.