تازه های آسمونی
خانه > تقویم نمایشگاهی > مکان و زمان نمایشگاههای بهاره 97
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  مکان و زمان نمایشگاههای بهاره 97

  معاون استانداری تهران از آغاز 20 نمایشگاه بهاره استان تهران از 9 اسفندماه خبر داد و گفت: از این تعداد 5 نمایشگاه در تهران و 15 نمایشگاه در پانزده شهرستان استان تهران برپا خواهد شد.

  محمد امامی درباره زمان شروع نمایشگاه‌های بهاره گفت: نمایشگاه‌های بهاره بخشی از فرهنگ خرید عید مردم شده است و امسال نیز همانند سالهای قبل از 9 اسفند این نمایشگاه ها شروع و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه ها از ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
  وی گفت: در استان تهران حدود 20 نمایشگاه برگزار خواهد شد که از این تعداد 15 نمایشگاه در شهرستان‌های استان تهران و 5 نمایشگاه در شهر تهران برپا خواهد شد. واحدهای صنفی 12 ماه از سال اجاره پرداخت می‌کنند و هزینه‌های ثابت دارند. بنابراین از این نمایشگاه‌ها و از این فرصت برای فروش اجناس خود استفاده می کنند. این نمایشگاه‌ها در راستای تنظیم بازار است. تنظیم بازار بخشی از سیاست عرضه را در بازار به عهده می گیرد بنابراین تعداد نمایشگاه ها در 5 نقطه از شهر تهران برای رفع نیاز مردم کفایت می کند.

  امامی افزود: در بازارهای دنیا در پیک هایی تخفیف سراسری می دهند. بنابراین ما باید به این سیاست برسیم و واحدهای صنفی به طور هماهنگ در موقع خرید عید یا زمان بازگشایی مدارس تخیف های ویژه ای بدهند و تا زمانی که به این نقطه برسیم این نمایشگاه ها برای تنظیم بازار ادامه خواهد یافت.

  لازم به ذکر اطلاعات کلیه نمایشگاه های بهاره استان تهران و حومه را در این بخش آسمونی درج نموده ایم، از جمله تهران، کرج، دماوند، پردیس و قرچک.

  در خصوص نمایشگاه بهاره سایر شهرستان ها نظیر اسلامشهر و شهریار و … هیچگونه اطلاعیه ای صادر نشده، که با اعلام هر خبری در این خصوص این بخش سایت آسمونی بروز خواهد شد.

   

  آخرین خبر نمایشگاه بهاره 1397 :

  معاون هماهنگی امور بازرسی اتاق اصناف تهران، از برگزاری نمایشگاه های بهاره در 5 نقطه پایتخت خبر داد.

  به گزارش آسمونی این نمایشگاه از 10 تا 20 اسفند 96 مایحتاج مورد نیاز مردم برای شب عید را در 5 نقطه: مصلی تهران – حکیمیه تهرانپارسبوستان ولایتپارک ارمفرهنگسرای خاوران ارائه می‌کند.

  پوشاک، آجیل، شیرینی و میوه از مهمترین کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه‌هاست که از تخفیف 5 تا 25 درصدی برخوردار است.

  ساعت بازدید نمایشگاه های بهاره از 10 صبح تا 21 و جمعه ها از ساعت 13 تا 21 بوده و پذیرای شهروندان محترم می باشد.

  ثبت نام و اجاره غرفه های نمایشگاه بهاره تهران 97

  شماره تلفن و آدرس ثبت نام غرفه در نمایشگاه های بهاره تهران:

  02185543225

  تهران، شریعتی، بعد از خیابان ملک، جنب اداره پست، اتاق اصناف تهران

   

  مکان و آدرس نمایشگاههای بهاره 97

  غرب تهران: مجتمع تفریحی پارک ارم، واقع در اتوبان کرج، همجوار انتهای اتوبان شهید باکری

  شرق تهران: مجتمع سازمان گوشت، واقع در حکیمیه تهرانپارس، خیابان استخر

  مرکز تهران: مصلی تهران، واقع در خیابان شهید دکتر بهشتی، روبروی خیابان میرعماد

  جنوب تهران: فرهنگسرای خاوران، واقع در خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد

  جنوب تهران: بوستان بزرگ ولایت، واقع در انتهای اتوبان نواب، تقاطع اتوبان تندگویان

   

   

  نمایشگاه های بهاره فرصتی برای حمایت از تولید کنندگان داخلی

  هرساله نزدیک ایام عید نوروز، شور و شوق خرید، خانواده های ایرانی را در بر می گیرد. هر خانواده به تناسب درآمد خود برای خرید مایحتاج ایام عید، برنامه ریزی کرده و به دنبال پیدا کردن بازار مناسب برای تهیه این ملزومات است. در این شرایط مسئولان نیز برای رفاه حال افراد و ساماندهی بازار هر ساله طرح هایی را در این زمینه اجرا می کنند. یکی از این طرح ها که چند سالی است در سراسر کشور اجرا می شود برپایی نمایشگاه های بهاره است. نمایشگاه های بهاره که در ماه های بهمن و اسفند، در نقاط مختلف شاهد برپایی آن هستیم، با هدف حمایت از تولید کننده ی داخلی و مصرف کننده برپا می شود. در این نمایشگاه-ها قرار بر این است که تولید کنندگان داخلی تولیدات خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان ارائه کنند و اصناف مختلف در کنار مسئولان، در این حوزه وارد عمل می شوند.

  از آنجا که بازار شب عید یک فرصت اقتصادی مناسب برای اصناف و تولیدکنندگان داخلی است، بسیاری از تولیدکنندگان مخصوصا کارگاه های تولیدی کوچک، چشم انتظار بازگشایی این نمایشگاه ها هستند تا بدون واسطه کالاهای تولیدی خود را که در این شرایط دشوار اقتصادی تولید کرده اند، در اختیار خریداران قرار دهند. همچنین تعداد زیادی از خانواده ها نیز برای تامین مایحتاج عید خود منتظر گشایش این نمایشگاه ها هستند تا به صورت یکجا، مایحتاج عید خود را با صرف هزینه، وقت و انرژی کمتر تهیه نمایند.

  یکی از شروط اصلی داشتن غرفه در این نمایشگاه ها، فروش کالای داخلی و ممنوعیت ارائه ی کالاهای خارجی است که برای متخلفین جریمه ی مالی هم در نظر گرفته شده است. اما علیرغم همه ی این شرایط آنچه نظر مراجعه کنندگان به این نمایشگاه ها را به خود جلب می نماید، عرضه ی انواع کالاهای چینی در این نمایشگاه ها و مخصوصا هجوم دست فروشان بسیار زیادی است که در اطراف نمایشگاه ها اقدام به فروش کالاهای ارزان قیمت و عمدتا بی کیفیت چینی می نمایند و با هزار ترفند مشتریان نمایشگاه ها را به سمت خود جلب می کنند که در بسیاری از مواقع نیز با استقبال خریداران مواجه می شوند.

  حال با این اوصاف چه باید کرد؟ در این میان وظیفه ی ما به عنوان یک ایرانی چیست؟ بسیاری از افراد معتقدند که این وظیفه ی دولت است که از ورود و فروش این کالاها به صورت قاچاق و یا غیر قانونی جلوگیری نماید. این امر کاملا منطقی است و قطعا مسئولان باید با تمام قوا از ورود کالاهای چینی به کشور و همچنین ورود این کالاها به نمایشگاه ها و حواشی آن جلوگیری کنند.

  اما واقعیت مهم و مشکل اساسی، در این رابطه این است که تا تقاضا وجود دارد، عرضه هم وجود خواهد داشت. یعنی تا ما به عنوان یک ایرانی به فکر هموطن تولید کننده ی خود نباشیم و به نقش خودمان در مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان کشورمان ایمان و باور قلبی نداشته باشیم، این وضعیت ادامه خواهد داشت و تولیدکنندگان چینی، واسطه ها و قاچاقچیان، از این غفلت ما سوء استفاده خواهند کرد و از فرصت های اقتصادی داخل کشورمان، به نفع خودشان و به ضرر تولیدکننده ی داخلی بهره می برند. پس در این میان آنچه اهمیت دارد، تغییر در نگرش و فرهنگ مصرف ما خریداران است. اگر ما به عنوان یک هموطن و یک ایرانی دغدغه ی پیشرفت کشور خود را داشته باشیم و به نقش خودمان در رونق اقتصادی کشور و کاهش بیکاری هموطنانمان آگاهی و باور داشته باشیم، می توانیم با تفکر در مورد رفتار مصرف خود و با انتخاب الگوی صحیح خرید و مصرف فردی و خانوادگی خود، گامی کوچک اما بسیار مهم در جهت کاهش مشکلات اقتصادی جامعه مان برداریم.

  هموطن عزیز بیائید امسال دست در دست هم با یک اراده ی ملی، با انتخاب کالاهای باکیفیت ایرانی و جای دادن آن در سبد خرید عید، به تولید کنندگان داخلی کمک کنیم تا به خودباوری رسیده و با انگیزه و امید بیشتر به تولید کالاهایی با کیفیت بالاتر پرداخته و با پشتوانه ی مصرف کننده ی داخلی، به اشتغال زایی برای جوانان و بیکاران کشور پرداخته و به گسترش تولیدات خود بپردازند. بیایید امسال این فرصت را غنیمت شمرده و این فرصت اقتصادی ارزشمند را به هموطنان خود هدیه داده و از نتایج پربار آن همگی با هم بهرمند شویم.

  رییس اتاق اصناف پردیس: نمایشگاه بهاره در پردیس دایر می شود
  رییس اتاق اصناف شهرستان پردیس گفت: یک نمایشگاه بهاره با ۲۵۰ غرفه در شهر پردیس دایر می شود.

  محمدرضا اقتداری رییس اتاق اصناف شهرستان پردیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، در رابطه با برگزاری نمایشگاه بهاره، گفت: برای تنظیم بازار و تامین مایحتاج شهروندان برای سال نو طبق دستور و تاکید فرماندار شهرستان این نمایشگاه در شهر پردیس برپا می شود.

  وی اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات متعدد در کمیته مربوطه به این نتیجه رسیدیم که یک نمایشگاه بزرگ و با امکانات مناسب را در آستانه سال جدید در شهر پردیس برپا کنیم.

  اقتداری خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان مطرح و بزرگ برای کاهش قیمت اجناس برگزار می شود.

  رییس اتاق اصناف شهرستان پردیس تاکید کرد: اقدامات اولیه برای برپایی نمایشگاه با حضور مشاورین و پیمانکاران شرکتهای معتبر آغاز شده است.

  وی تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز و در محل سه شنبه بازار شهر پردیس با حضور ۲۵۰ غرفه برگزار می شود.

  اقتداری توضیح داد: به دلیل اینکه تعداد کسبه در شهر بومهن بالاست و طی سال گذشته شاهد رکود بازار بودیم ترجیح دادیم برای رفاه حال کسبه بومهن و پردیس تنها یک نمایشگاه در شهر پردیس برپا شود.

  رییس اتاق اصناف شهرستان پردیس تاکید کرد: برگزاری یک نمایشگاه در سطح شهرستان رضایت کسبه و مردم را در پی خواهد داشت.

  منبع: سایت آسمونی / اتاق اصناف تهران / اتحادیه خشکبار و آجیل فروش / وزارت صنعت، معدن و تجارت

   

   

   

  • همچنین ببینید:

  لحظه تحویل سال

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3٫20 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=28512
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

  نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی یکی از نمایشگاه هایی است که هر …

  44 دیدگاه

  1. ممنون
   http://programiran.ir

  2. واقعا انقدر سخته بفهمید که این فقط یک خبره و سایت آسمونی قرار نیست اطلاعی از شرایط و قیمت غرفه ها و ثبت نام شما داشته باشه اون بالا شماره و آدرس رو زده چرا الکی نظر میزارید؟!

  3. نمایشگاه بهاره فرصتی برای آب کردن و فروختن جنسهای بنجل و قدیمی و کهنه و تاریخ مصرف گذشته به مردمه.

  4. سلام دوستان راجب غرفه های شهرداری وهزینه لطفااراهنمایی بفرمایید.سپاس گزارم.mahoor.farhadi@gmail.com

  5. سلام نمایشگاه.که درتاریخ ۱۱تا۲۰برگزارمیشه پوشاک هم عرضه میشه~؟؟؟

  6. سلام
   من کارم چاپ روی تشرت هستش
   مجوز ندارم چون تو خونه کار میکنم
   چطوری مستونم غرفه بگیرم

  7. سلام
   نحوه ثبت نام در فروشه بهاره چگونه است

  8. سلام من محصولات ارگانیک دارم و غرفه میخوام برای نمایشگاه بهاره
   لطفا راهنماییم کنید ممنونم ۰۹۱۵۸۰۰۰۲۵۰

  9. سمیرا برچلو

   سلام شرایط اجاره غرفه برای کارهای صنایع دستی چقدراست.

  10. سلام من شیرینی سنتی درست میکنم و میخام برای اولین بار در نمایشگاه شرکت کنم اما در منزل کار میکنم جواز کسب ندارم
   ایا میتونم امسال در نمایشگاه عرضه کنم تولیداتم رو؟؟

  11. رضا رضایی

   تشکر از اطلاع رسانی شما، منتظر خبرهای جدید هستیم

  12. سلام عرض میکنم .من محصولات صنایع دستی در شاخه ویترای و سراجی سنتی دارم.و طی دو سال هستش که نمایشگاه های مختلف استان کردستان شرکت کردم.ممنون میشم شرایط و اندازه غرفه ها رو بهم اطلاع بدبد.09010425792

  13. سلام من بچه شمال هستم و میخواهم محصولات زیتون بفروشم غرفه هاتون چند متری هست و کرایه ان چقدر استاز چه ماهی شروع میشه

  14. سمیه محمدی

   سلام.هزینه و شرایط غرفه در مصلی به چه صورت است؟

   21 تا 27 اسفند

  15. تور تایلند

   ممنون از اینکه اگاهمون کردید موفق باشید

  16. با سلام. چرا من دیشب رقتم . اما از نمایشگاه بهاره خبری نبود؟ مگه از 12 اسفند شروع نمیشه؟ مردم که مسخره شما نیستن..

  17. محمد رضا مؤیدی

   با عرض سلام و خسته نباشید میخواهم غرفه اجاره کنم در ضمینه اسباب بازی و سرگرمی برای کودکان لطفا تماس حاصل فرمایید

   • سلام اقای محترم کسی با شما تماس نمیگیره باید از طریق سایت مصلی شماره تلفن ها را بردارید و خودتون باهاشون تماس بگیرید . میتونید خودتون حضوری هم تشریف ببرید مصلی . برای منم دعا کنید بهتون جواب دادم با تشکر مریم

  18. برای گرفتن کانتر چه شرایطی نیاز هست

  19. سلام هنوز میشه غرفه رزرو کرد؟اگه میشه از چه طریقی؟ لطفا جواب بدید

  20. سلام میخواستم بدونم الان میتونم برای غرفه ارم اقدام کنم یا؟
   اگه میتونم کجا باید برم برای ثبت نام؟

  21. با سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی و یا ادرس برای رزرو غرفه اسنک و ذرت در پارک ارم را بفرمایید با تشکر
   09354050460

  22. با سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی و یا ادرس برای رزرو غرفه اسنک و ذرت در پارک ارم را بفرمایید با تشکر

  23. سلام .دوستانی که مکان وزمان دقیق برگزاری نمایشگاه های بهاره همچنین محل ثبت نام رومیدونن اطلاع بدن ممنون میشم.تشکر

  24. سلام، لطفا طریقه ثبت نام و هزینه اجاره غرفه های نمایشگاه بهاره 94 را اعلام بفرمایید

  25. سلام می خواستم بدونم نحوه ثبت نام چه جورییه؟از چه سایتی؟

  26. سایت نمایشگاه بهاره کجا هست چجوری ثبت نام کنیم

  27. نسرین اکبری فر

   آیا برای گرفتن غرفه خارج از نمایشگاه برای فست فود نیاز به مجوز میباس

  28. سلام هزینه غرفه چقدر است

  29. نمایشگاه بهاره تمدید نشده منظورم 25 به بعد است

  30. سلام میخواستم بدونم نمایشگاه بهاری ارم تمدید نشده؟ لطفا پاسخ بدین

  31. نمایشگاه پارک ارم تمدید شده یا نه؟؟؟

  32. سلام
   خواستم بدونم نمایشگاه پوشاک بهاره پارک ارم تا چندمه؟

  33. برای ثبت نام چه از کی تاکی میتونیم اقدام کنیم

  34. دوستان ببخشین در حکیمیه از کی تا کی خواهد بود

  35. زمانش تمدید نشده دوستان؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.