تازه های آسمونی
صفحه اصلی > مناسبت های روز > خصوصیات متولدین ماه بهمن
تبلیغات اینترنتی

خصوصیات متولدین ماه بهمن

fu5369 2 خصوصیات متولدین ماه بهمن

 

 

متولدین‌ بهمن‌ ماه‌، اساساً صاحب‌ شخصیتی‌ قوی‌ و جذاب‌ هستند.

آنها به‌ دو گروه ‌اصلی‌ تقسیم‌ می‌شوند: گروه‌ اول‌، خجالتی‌، حساس‌، مهربان‌، با‌ملاحظه‌، صبور، شکیبا و کم‌رو  .

گروه‌ دیگر پر‌شور و شوق‌، شاد، سرزنده‌، پر نشاط و خود نما هستندکه‌ گاهی‌ اوقات‌ عمق‌ شخصیت‌ قوی‌ خویش‌ را زیر پوشش‌ بی‌‌خیالی‌ و بازیگوشی ‌پنهان‌ می‌سازند.

ولی‌ هر دو گروه‌ با شیوه‌هائی‌ متفاوت‌ مصمم‌، با اراده‌ و مقتدر هستند و از عقیده‌ای‌ راسخ‌ برخوردارند، اگرچه‌ زمانی‌ که‌ به‌ دنبال‌ یافتن‌ حقیقت‌ هستند، علی‌رغم‌ تمام‌ صفات‌ بالا آنقدر صادق‌ هستند تا به‌ اشتباهشان‌ اعتراف‌ کرده‌ و نقطه ‌نظراتشان‌ را عوض‌ کنند، هر چند که‌ شدیداً به‌ آنها معتقد باشند.

هر دو گروه‌، افرادی‌ انسان‌ دوست‌ ، صادق‌ ، جدی‌،خوش‌ مشرب‌، خوش‌‌اخلاق‌، خوش‌ برخورد، با محبت‌، مهربان‌، صمیمی‌، ظریف‌، فرهیخته‌، با فرهنگ‌، گاهی‌ آرمان‌‌گرا هستند .

 آنها تیزهوش‌، زیرک‌، فرز، فعال‌، با استقامت‌، با پشتکار، ثابت‌قدم‌، مصر و پیگیر هستند و بدون‌ آنکه‌ متکی‌ به‌ خود باشند، شخصیت‌ اصلی‌خودشان‌ را با اعتدال‌، دلیل‌ و منطق‌، شوخ‌‌طبعی‌ و گاهی‌ خشک‌ نشان‌ می‌دهند.

 

 

سیاره‌ حاکم‌ بر شما (اورانوس) است.

نشانه‌ای‌ که‌ در ارتباط با ماه‌ تولد شماست‌، یک‌ انسان‌ دلو به‌ دست‌ است‌ که‌ نماد تغذیه ‌زمین‌ با انرژی‌های‌ خاص‌ و ماورای‌ طبیعی‌ می‌باشد.

گفته‌ می‌شود که‌ یکی‌ از اولین ‌انسان‌های‌ دلو به‌ دست‌ (زئوس) خدای‌ یونانیان‌ در اساطیر بوده‌ است‌.

 رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ بهمن ماه‌ (آبی‌ فیروزه‌ای) است‌.
 سنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ (فیروزه) است‌.

 

 

 

بسیاری‌ از آنها به‌ شدت‌ خلاق‌ با قدرت‌ تخیل‌ قوی‌ و از نظر جسمانی‌ شهودی‌ هستند و به‌ آینده ‌وقوف‌ دارند. آنها دارای‌ روحی‌ بزرگ‌ و ماورای‌ بشری‌ هستند.

اگرچه‌ این‌ استعداد و توانائی‌ معنوی‌ و فیلسوفی‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ می‌تواند گاهی‌ خطرناک‌ باشد و آنها را به‌سمت‌ برج‌ عاج‌ و عالم‌ رؤیا سوق‌ دهد، تا جائی‌ که‌ اندیشه‌های‌ انتزاعی‌ را در سربپرورانند و گیج‌ و سر در گم‌ شوند و ارتباطشان‌ با زندگی‌ قطع‌ شود. از سوی‌ دیگر این‌صفات‌ می‌توانند به‌ آنها کمک‌ کنند تا به‌ آرمان‌های‌ نوع‌ دوستانه‌ خود و پروژه‌های‌علمی‌ برای‌ تحقق‌ بخشیدن‌ به‌ رؤیاهای‌ انسان‌ها برسند و به‌ حال‌ جهانیان‌ مفید واقع‌شوند.

 

 

هنگامی‌ که‌ کار یا عامل‌ خاصی‌ از این‌ خصیصه‌ الهام‌‌بخش‌ آنها می‌شود، آنها قادرند آن‌ چنان‌ ایثار و از خود گذشتگی‌ از خود نشان‌ دهند که‌ از پا بیفتند یا حتی‌ به‌سلامتی‌ شان‌ آسیب‌ برسانند.
هر دو گروه‌ نیاز دارند تا گهگاهی‌ از انسان‌ها و دنیا کناره‌گیری‌ کنند و به‌ جای‌ خلوتی ‌پناه‌ ببرند و در این‌ زمان‌ تبدیل‌ به‌ افرادی‌ گوشه‌گیر و منزوی‌ می‌شوند. آنها از این‌فرصت‌ها برای‌ تعمق‌ و عبادت‌ استفاده‌ می‌کنند.

 

 

آنها در دوستی‌ نیز به‌ شدت‌ مستقل‌ و بی‌نیاز هستند. در حالی‌ که‌ بیشتر اوقات‌ از پیروی‌ جمع‌ گریزان‌ هستند، از مداخلات ‌دیگران‌ نیز بیزارند، حتی‌ اگر از روی‌ دلسوزی‌ باشد و تنها آن‌ دخالت‌ها را با زبان‌خاص‌ خودشان‌ می‌پذیرند. آنها معمولاً علاقه‌ خاصی‌ به‌ نمایش‌ به‌ خصوص‌ تئاتر و موسیقی‌ دارند و در تمام‌ هنرها به‌ خصوص‌ تئاتر از استعداد خوبی‌ برخوردارند.

متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ علیرغم‌ دارا بودن‌ ذهنی‌ باز و جذاب‌ و با اینکه‌ همیشه‌ مایل‌ به‌ همکاری‌ هستند و برون‌‌گرا محسوب‌ می‌شوند و مایلند همیشه‌ به‌ هم‌ نوعان‌ خود کمک‌ کنند، به‌ راحتی‌ با هر کسی‌ دوست‌ نمی‌شوند.

متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ اگر رهبری‌ و هدایت‌ بخشی‌ را عهده‌ دار باشند، در کارهای‌ گروهی‌عالی‌ عمل‌ می‌کنند.

به‌ طبیعت‌ علاقمندند و به‌ شدت‌ به‌ علم‌ و دانش‌‌اندوزی‌ اصرار می‌ورزند، به‌ همین‌ دلیل‌ نیز می‌توانند دانشمندان‌، فضانوردان‌، مورخان‌ و تاریخ‌نویسانی‌ موفق‌ از کار در آیند.

 

همچنین‌ در هر کاری‌ که‌ در ارتباط با صنایع‌ برقی‌ و رادیوئی‌ باشد مثل‌ پرتو نگاری‌، الکترونیک‌، عکاسی‌ و کارهای‌ فنی‌ مثل‌ هوا نوردی ‌گوی‌ سبقت‌ را از همه‌ می‌ربایند.

 

 

 

 

 

 

 

” طبیعت بنفش  “

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=176564
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

testimony-of-navab-safavi-and-fellowship

شهادت نواب صفوی،طهماسبی برادران واحدی و ذوالقدر از فدائیان اسلام – 1334 ش

  آسمونی : بیست هفتم دی، سالروز شهادت نواب صفوی، طهماسبی، برادران واحدی، ذوالقدر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی