تازه های آسمونی
خانه > اقتصاد و صنعت > سازمان ها و شرکت ها > صندوق رفاه اجتماعى امید چیست؟
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  صندوق رفاه اجتماعى امید چیست؟

  به تازگی در اخبار مربوط به سازمان هدفمندی یارانه ها، خبر جایگزین شدن سازمان جدیدی به نام صندوق رفاه امید به جای سازمان هدفمندی یارانه ها منتشر شده است. اگر می خواهید از جزئیات خبر راه اندازی صندوق رفاه اجتماعى امید آگاه شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

  صندوق رفاه اجتماعى امید چیست؟

  سازمان هدفمندی یارانه ها تبدیل به صندوق رفاه اجتماعى امید می شود

  روحانی با بیان اینکه سازمان هدفمندی یارانه ها تبدیل به صندوق رفاه اجتماعى امید می شود، گفت: شرایط جدید برای یارانه جدید به وجود می آید. باید همدیگر رو یاری کنیم تا نیازهای مردم را براورده کنیم. هر آنچه برای تبصره ۱۴ بدست می آوریم یا برای رفع مطلق و یا برای بخش سلامت هزینه می کنیم.

  رئیس جمهور با اشاره به ۶ هزار طرح ملی و ۶۵ هزار طرح نیمه تمام بر زمین مانده در کشور گفت: در تبصره ۱۹ بودجه به این موضوع اهتمام می کنیم و در این مسیر درخواست می کنیم از ۳۲ درصد درآمد نفت که به صندوق ریخته می شود ۱۲ درصد به طرحهای بزرگ اختصاص یابد.

  وی با اشاره به مشکلات برخی از سپرده گذاران بانکی، گفت: این موضوع ۳ تا ۴ میلیون خانواده را درگیر مشکلات موسسات مالی و اعتباری کرده بود که با کمک مقام معطم رهبری، روسای قوا، شواریعالی امنیت ملی و بانک مرکزی مشکل ۹۸ درصد سپرده گذاران را حل کردیم.

  روحانی افزود: نباید بگذاریم بی نظمی های پولی گذشته تکرار شود، بانک مرکزی هر اختیاری بخواهد می دهیم، ۳ میلیارد دلار از صندوق برای اصلاح نظام بانکی و ۲.۱۵ میلیارد دلار برای حل مشکلات زیست محیطی و آلودگی هوا نیازمندیم.

  رئیس جمهور با بیان اینکه تحول در بهره وری از آب بویژه در بخش کشاورزی ادامه می یابد، ادامه داد: وضع صندوقهای بازنشستگی درست نیست؛ این گونه مشکلات از آسمان و بیرون مرزها نیامده است. صندوق بازنشستگی، صندوق تامین اجتماعی و بانکها باید از بنگاهداری دست بردارند و سهام بنگاهها را بفروشند.

  اخبار تکمیلی در مورد راه اندازی «صندوق رفاه اجتماعى امید» و نحوه ثبت نام در آن در مقالات بعدی آسمونی اطلاع رسانی می شود.

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=299995
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  آشنایی با وزارت جهاد کشاورزی

  وزارت جهاد کشاورزی از وزارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی ایران است که در سال ۱۳۷۹ با ادغام …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.