تازه های آسمونی
خانه > اقتصاد و صنعت > املاک و ساختمان > پیش فروش قطعات ویلایی
 • باغ تالار گلهای زندگی
 • آآبی پیک - دانلود فایل لایه باز
 • مشاورین املاک کوهک
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • loading...

  پیش فروش قطعات ویلایی

  5d57f4e71e91f84e7a0063d18b691bf3 پیش فروش قطعات ویلایی

  اگر قصد پیش فروش ویلا در شمال را دارید این مقاله آسمونی را مطالعه نمایید چرا که نمونه هایی از پیش فروش قطعات ویلایی را به شما عزیزان معرفی می کنیم همچنین نکاتی در مورد پیش فروش خانه را در پایان این مقاله می توانید مطالعه کنید.

  نمونه هایی از پیش فروش قطعات ویلایی

  پیش فروش قطعات ویلایی : ویلا تیپ یک

  نمای ویلا : سنگ

  سبک معمارى ویلا : گاتیک ریوایوال

  متراژ بنای ویلا : ۲۴۵ متر مربع

  متراژ زمین ویلا : ۳۳۶ متر مربع

  تعداد اتاق خواب ویلا : سه عدد

  تعداد اتاق خواب مستر ویلا : دو عدد

   

  پیش فروش قطعات ویلایی : ویلا تیپ چهار (الف)

  سبک معماری: SPANISH STYLE

  متراژ بنای ویلا : ۲۶۵ متر مربع

  متراژ زمین ویلا : ۳۳۶ متر مربع

  تعداد خواب ویلا : ۴ عدد – ۱ خواب مستر

   

  پیش فروش قطعات ویلایی : ویلا تیپ چهار (ب)

  متراژ بنا: ۲۹۴ متر مربع ، تریبلکس با ویو ابدى دریا

  متراژ زمین: ۳۳۶ متر مربع

  تعداد خواب: ۳ عدد – ۱ خواب مستر

   

  پیش فروش قطعات ویلایی : ویلا تیپ ۵-A

  نمای ویلا : سنگ

  سبک معمارى ویلا : گوتیک ریوایوال

  متراژ بنای ویلا : ۱۸۵ متر مربع

  متراژ زمین ویلا : ۳۰۴متر مربع

  تعداد اتاق خواب ویلا : ۲ عدد

  تعداد اتاق خواب مستر ویلا : ۱عدد

   

  پیش فروش قطعات ویلایی : ویلا تیپ ۵-B

  نما: سنگ

  سبک معمارى : گوتیک ریوایوال

  متراژ بنا: ۱۸۵ متر مربع

  متراژ زمین: ۳۳۶متر مربع

  تعداد اتاق خواب: ۳ عدد

  تعداد اتاق خواب مستر: ۱عدد

  دارای دو تراس در نمای شمالی و …

  ویژگی های پیش فروش قطعات ویلایی بالا

  پیش فروش قطعات ویلایی : اطلاعات کلی ویلا ها

  متراژ زمین ها در تیپ های مذکور ۳۳۶ متر مربع و بنای تیپ ها از ۲۴۵ متر تا ۲۶۵ متر میباشد . ویلا ها به صورت دوبلکس و تریبلکس هستند و به ترتیب متراژ از، ۳خوابه و ۴ خوابه دارای مستر طراحی شده اند . در نمای ویلا ها نیز از سنگ و سنگ شسته استفاده می گردد. تمامی مصالح و متریال ها از با کیفیت ترین مواد موجود تهیه و در مراحل اجرا استفاده میشود.

  پیش فروش قطعات ویلایی : چشم انداز ویلا ها

  چشم انداز ویلا ها روبه دریای زیبای خزر و دارای نمایی ابدی هستند و طبیعت سرسبز و باطراوت منطقه زیباکنار نیز به آرامش و موقعیت خاص ویلا ها افزون میگردد. تیپ چهار به سبک اسپنیش استایل و دو تیپ دیگر به سبک های نئو کلاسیک و گوتیک ریوایوال طراحی شده اند .

  650b8cd68669e9edf4b1f911ed5d8608 پیش فروش قطعات ویلایی

  در پیش‌خرید خانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

  قانون پیش‌فروش آپارتمان همچون مبایعه‌نامه خرید و فروش خانه است و خریدار باید شناسنامه و سند مالکیت ملک را ببیند و چک در وجه مالک بابت شماره قرارداد مورد نظر نیز نوشته شود.

  مصطفی قلی‌خسروی – سرپرست سابق کمیسیون تخصصی املاک با بیان این مطلب با اشاره به تدوین قانون پیش‌فروش آپارتمان،‌ گفت:‌ این امر به مردم امکان می‌دهد در صورت بوجود آمدن مشکلات حقوقی، پیگیری‌ها از مسیر قانونی صورت گیرد.

  وی افزود: اگر سازنده‌ای می‌خواهد تجمیع یا مشارکت انجام دهد باید با تحقیقات کامل نسبت به سازنده و بررسی پایان کار وی و میزان پایبندی به تعهداتش قرارداد ببندد.

  این کارشناس مسکن با بیان این‌که دستورالعمل برای پیش فروش خانه مانند مبایعه‌نامه است، تصریح کرد:‌ تفاوتی بین دستورالعمل اعلام شده و مبایعنامه وجود ندارد و تنها تفاوت در نام آن‌هاست.

  وی درباره مواردی که در مبایعه‌نامه ذکر می‌شود اما به هر دلیلی عملی نمی‌شود، اظهار کرد: در صورت اجرا نشدن موارد ذکر شده در مبایعه‌نامه، در صورت امضای مالک و حضور نیافتن شخص مورد نظر در محضر می‌توان عدم حضور فرد مورد نظر گرفته شود و دولت موظف است بنا به دستور قاضی طرح به نام طرف زده شود.

  قلی‌خسروی تاکید کرد: این حالت زمانی مدنظر است که دارایی مالک باشد و اگر سازنده مالکیتی در سطح اسناد نداشته باشد، بدین ترتیب در صورت عدم حضور، موارد حقوقی پیش می‌آید که باید طبق قانون پیگیری شود.

  وی یادآور شد: در گذشته وقتی خانه‌ای ساخته می‌شد پیش‌خریداری برای آن وجود نداشت تا جایی که شرکت‌های با مشارکت شهرداری شروع به پیش‌فروش واحدهای مسکونی می‌کردند و مردم هم با توجه به اینکه یک ارگان معتبر یک طرف معامله است برای پیش‌خرید اقدام می کردند.

  سرپرست سابق کمیسیون تخصصی املاک ادامه داد: بدین ترتیب مشکلات زیادی در این زمینه به وجود آمد تا جایی که یک واحد به چند نفر فروخته شد.

  وی گفت:‌ وقتی دولت متوجه مشکل مالباختگان در این زمینه شد قانون پیش‌فروش را در مجلس مصوب کرد که ما به عنوان مشاوران املاک اعتراض خود را به مجلس اعلام کردیم.

  این کارشناس مسکن تاکید کرد: مردم طبق عادت به دفتر مشاوران املاک مراجعه می‌کنند و ما نمی‌توانیم آن‌ها را به دفاتر اسناد منتقل کنیم؛ پس لازم شد که دستورالعمل اجرایی برای پیش فروش تعیین شود.

  قلی‌خسروی اضافه کرد:‌ در حال حاضر روند کار برای ما مشخص شده در حالی که وقتی خیلی از مصوبات به مجلس می‌رود اجرایی نمی‌شود اما روند کار اجرایی باید توسط مشاوران املاک درست شود تا مردم بعد از مراجعه به مشاوران املاک به دفترخانه‌ها مراجعه کنند و بدین ترتیب اصل کار توسط مشاوران املاک قطعی می‌شود.

  دبیر سابق کمیسیون تخصصی مشاوران املاک با اشاره به این‌که حدود ۷۶۰۰ دفترخانه و ۱۲۰ هزار دفتر مشاوران املاک در سراسر کشور وجود دارد، گفت: می‌توانیم با تقویت آن‌ها و آموزش صحیح به مردم، شرایط پیش خرید را برایشان به طور کامل روشن کنیم.

  این کارشناس مسکن تاکید کرد: در این زمینه باید آموزش صحیح به مردم داده شود به طوری که آگاهی کامل از موارد حقوقی برای مردم به وجود آید.

  هیأت وزیران در جلسه هفتم خرداد ماه ۹۳ به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های دادگستری و راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و تایید قوه قضائیه و به استناد ماده «۲۵» قانون پیش‌فروش ساختمان مصوب ۱۳۸۹، آئین‌نامه اجرایی قانون پیش‌فروش ساختمان را به تصویب رساند.

  بر اساس این آئین‌نامه قرارداد پیش‌فروش و واگذاری حقوق و تعهدات طرفین (پیش‌خریدار و پیش‌فروشنده) باید به صورت رسمی از طریق دفتر اسناد رسمی با رعایت تمام قیود و شرایط مقرر در مواد «۲» و «۴» قانون تنظیم و منعقد شود وخلاصه در سند مالکیت قید و خلاصه آن به اداره ثبت محل اعلام شود.

  همچنین واحد ثبتی نیز مکلف است پاسخ استعلام ثبتی ملک را بر اساس آخرین وضعیت ملک، نام و مشخصات آخرین مالک و سایر اشخاصی که به هر نحو در ملک دارای حق هستند ، تهیه و ظرف پنج روز کاری به دفتر خانه ارسال کند.

  بر اساس این آئین‌نامه سردفتر اسناد رسمی هم مکلف است پس از تنظیم و امضای قرارداد پیش‌فروش نسبت به درج خلاصه معامله در سامانه الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اقدام کند؛ واحد ثبتی هم مکلف است ظرف ۲۴ ساعت خلاصه مربوط را در دفتر املاک ثبت کند، در این مرحله ضرورتی برای ارسال سند مالکیت به اداره ثبت نیست.

  در این آئین‌نامه همه عوامل مربوط در ساخت سازه‌های موضوع قرارداد پیش‌فروش از قبیل مهندس ناظر، پیمانکار و مالک رسمی زمین مکلفند قوانین و مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری و دستورالعمل‌های قانونی را در این زمینه رعایت کنند.

  36d450c9351fe56be921ea11d7cad25c پیش فروش قطعات ویلایی

  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • طراحی سایت
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  راه حل هاى کاهش مصرف برق و صرفه جویى برق

  صرفه‌جویی در انرژی راهی بسیار عالی در پایین آوردن فشار وارد بر محیط و کاهش …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.