تازه های آسمونی
خانه > اقتصاد و صنعت > املاک و ساختمان > تفاوت سیستم هوشمند بی سیم با سیستم های هوشمند مبتنی بر تکنولوژی قدیمی
ثبت نام لاتاری96

تفاوت سیستم هوشمند بی سیم با سیستم های هوشمند مبتنی بر تکنولوژی قدیمی

The difference between Smart Wireless system with intelligent systems based on old technology 2 تفاوت سیستم هوشمند بی سیم با سیستم های هوشمند مبتنی بر تکنولوژی قدیمی

 عمده تفاوت های سیستم هوشمند بی سیم با سایر سیستم های هوشمند مبتنی بر پروتکل سیم کشی عبارتند از :

 • در سیستم های KNX بدلیل استفاده از تکنولوژی قدیمی مبتنی بر سیم کشی پیچیده , نیاز به قرار دادن یک تابلوی برق بزرگ در هر واحد مسکونی می باشد که این امر ,هزینه سنگینی به کارفرما متحمل می کند و قبل از نصب تجهیزات و اتمام کار به دلیل فلزی بودن زنگ می زند و نمای بدی در آپارتمان ایجاد می کند. ولی در سیستم های هوشمند بی سیم بدلیل استفاده از همان کابل کشی سنتی موجود , دیگر نیازی به قرار دادن تابلوی برق و کابل کشی مخصوص نمی باشد. لذا قیمت های تمام شده بسیار پایین تری دارند.
 • در صورت خرابی در سیستم های هوشمند مبتنی بر KNX عمدتا زندگی کاربران مختل می گردد تا شرکت تامین کننده به محل مراجعه نموده و پس از بررسی و تحمیل هزینه های عیب یابی به رفع مشکل بپردازد ولی در سیستم های هوشمند بی سیم در صئرت مشکل برای هر بخش , بدلیل حفظ کردن بستر سنتی سیم کشی برق , زندگی کاربران بصورت عادی طی می شود.

The difference between Smart Wireless system with intelligent systems based on old technology 1 تفاوت سیستم هوشمند بی سیم با سیستم های هوشمند مبتنی بر تکنولوژی قدیمی

 • در سیستم های مبتنی بر KNX کاربر در صورت درخواست به تغییر در هر قسمت بعنوان مثال برای تعریف سناریو و یا گسترش سیستم حتما نیاز به شرکت تامین کننده دارد ولی در سیستم هوشمند بی سیم اسمارت مایر , کاربر خود براحتی از طریق تنظیمات در تبلت و موبایل هوشمند خود , به آسانی قادر خواهد بود امور مدنظر خود را کنترل نماید.
 • در صورت نیاز کاربر به بازگشت به سیستم معمولی از سیستم هوشمند این امر براحتی در سیستم هوشمند بی سیم انجام می گردد ولی در سیستم های مبتنی بر کابل کشی KNX عملا این امکان دیگر وجود ندارد چون کابل کشی واحد بر مبنای پروتکل خاص انجام گرفته است و مزیت مهم سیستم بی سیم قابلیت جابجایی و انتقال آن به منزلی دیگر می باشد.

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=187435
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  ساخت و ساز ساختمان ، از چالش و هزینه تا درآمد و سود

  از شغل ساخت و ساز ساختمان چه می دانید؟ آیا می دانید وظایف ساخت و …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی