در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > کسب و کار > کارآفرینی > ایده های احمقانه ای که صاحبان شان را ثروتمند کردند!
کانال تلگرام کوروش

ایده های احمقانه ای که صاحبان شان را ثروتمند کردند!

همیشه در مورد ایده های افراد مختلف می شنویم که باعث شده آن ها بسیار پولدار شوند. در اینجا چند اختراع و ایده بسیار عجیب و پیش پا افتاده را می خوانیم.

هنری فورد اتومبیل و بیل گیتس مایکروسافت را خلق کرد که باعث شد آن ها افراد ثروتمندی شوند. اختراعاتی هم هستند که هرچند ممکن است احمقانه یا مسخره به نظر برسند، بسیار کاربردی هستند و فروش خوبی دارند. در اینجا بعضی از این اختراعات را می خوانیم که شاید احمقانه برسند اما فروشی بیش از آنچه دانشتند که صاحبان ایده ها تصور می کردند.

1. برگه استراحت از پزشک: کاری که این شرکت انجام داده راه حل مناسبی برای افرادیست که تصمیم گرفتند یک روز سرکار نروند ولی بهانه قابل قبولی پیدا نکردند. مردم حاضرند 25 دلار بدهند تا یکی از این برگه ها را تهیه کنند و یک روز از سرکار رفتن خودداری کنند.

image10 ایده های احمقانه ای که صاحبان شان را ثروتمند کردند!

2. جناق خوش شانسی: باور نمی کنید اگر بشنوید کسی میلیون ها دلار از این ایده سود برد. همانطور که می دانید هر مرغ یا بوقلمون تنها یک استخوان جناق دارد که به این معنیست تنها یک نفر می تواند آن را بشکند و آرزو کند. این کمپانی با تولید جناق های پلاستیکی این امر را امکان پذیر کرده هر فرد بتواند به آرزوی خود برسد. این شرکت با این ایده حدود 4 میلیارد دلار دارمد کسب کرده است.

image12 ایده های احمقانه ای که صاحبان شان را ثروتمند کردند!

3. وب سایت میلیون دلاری: الکس تیو خالق این ایده، وب سایتی ایجاد کرد که در آن از کسانی که قصد تبلیغ محصولاتشان را داشتند خواست تا هر کدام یک پیکسل از وب سایتش را بخرند. تنها در 4 ماه او این ایده را به تعداد زیادی شرکت تبلیغاتی فروخت و از این طریق به راحتی 1 میلیون دلار بدست آورد.

image13 ایده های احمقانه ای که صاحبان شان را ثروتمند کردند!

4. ایمیل بابانوئل: در اینجا افرادی که وقت یا حوصله ندارند. این افراد از این شرکت می خواهند تا نامه ای از طرف بابانوئل برای کودکانشان بنویسند. این شرکت از سال 2002 حدود 300 هزار نامه فرستاده که مبلغ هر نامه حدود 10 دلار بوده است.

 

+ عضو تلگرام آسمونی شوید: کانال تلگرام

امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=136716
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

ایده و روش کسب درآمد و کار در منزل

کار در منزل یکی از انواع اشتغالزایی است که می تواند بخصوص برای بانوان بسیار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی