آسمونی
سازمان ها و شرکت ها

صندوق رفاه اجتماعى اميد چيست؟

ثبت نام لاتاری

e8af81b383bbfe3b23268c82f4f9491f صندوق رفاه اجتماعى اميد چيست؟

به تازگی در اخبار مربوط به سازمان هدفمندی یارانه ها، خبر جایگزین شدن سازمان جدیدی به نام صندوق رفاه اميد به جای سازمان هدفمندی یارانه ها منتشر شده است. اگر می خواهید از جزئیات خبر راه اندازی صندوق رفاه اجتماعى اميد آگاه شوید این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

صندوق رفاه اجتماعى اميد چيست؟

سازمان هدفمندی یارانه ها تبدیل به صندوق رفاه اجتماعى اميد می شود

روحانی با بیان اینکه سازمان هدفمندی یارانه ها تبدیل به صندوق رفاه اجتماعى اميد می شود، گفت: شرایط جدید برای یارانه جدید به وجود می آید. باید همدیگر رو یاری کنیم تا نیازهای مردم را براورده کنیم. هر آنچه برای تبصره ۱۴ بدست می آوریم یا برای رفع مطلق و یا برای بخش سلامت هزینه می کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به ۶ هزار طرح ملی و ۶۵ هزار طرح نیمه تمام بر زمین مانده در کشور گفت: در تبصره ۱۹ بودجه به این موضوع اهتمام می کنیم و در این مسیر درخواست می کنیم از ۳۲ درصد درآمد نفت که به صندوق ریخته می شود ۱۲ درصد به طرحهای بزرگ اختصاص یابد.

وی با اشاره به مشکلات برخی از سپرده گذاران بانکی، گفت: این موضوع ۳ تا ۴ میلیون خانواده را درگیر مشکلات موسسات مالی و اعتباری کرده بود که با کمک مقام معطم رهبری، روسای قوا، شواریعالی امنیت ملی و بانک مرکزی مشکل ۹۸ درصد سپرده گذاران را حل کردیم.

روحانی افزود: نباید بگذاریم بی نظمی های پولی گذشته تکرار شود، بانک مرکزی هر اختیاری بخواهد می دهیم، ۳ میلیارد دلار از صندوق برای اصلاح نظام بانکی و ۲.۱۵ میلیارد دلار برای حل مشکلات زیست محیطی و آلودگی هوا نیازمندیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه تحول در بهره وری از آب بویژه در بخش کشاورزی ادامه می یابد، ادامه داد: وضع صندوقهای بازنشستگی درست نیست؛ این گونه مشکلات از آسمان و بیرون مرزها نیامده است. صندوق بازنشستگی، صندوق تامین اجتماعی و بانکها باید از بنگاهداری دست بردارند و سهام بنگاهها را بفروشند.

اخبار تکمیلی در مورد راه اندازی «صندوق رفاه اجتماعى اميد» و نحوه ثبت نام در آن در مقالات بعدی آسمونی اطلاع رسانی می شود.

تازه های مرتبط

شرکت هواپیمایی فارس ایر قشم

معرفی ناوگان هواپیمایی کاسپین

ندا رحیمی

معرفی سازمان مدیریت صنعتی

ندا رحیمی

هواپیمایی ماهان ، از تاریخچه تا انواع پروازهای ماهان

ندا رحیمی

سازمان بین‌ المللی استاندارد سازی

ندا رحیمی

دادستانی کل کشور

ندا رحیمی

درج نظر