تازه های آسمونی
ثبت نام لاتاری96

طراحی لوگو

logo طراحی لوگو

لوگو یک عنوان به اشکال و صورتهای مختلف گرافیکی گفته می شود که این اشکال بنا به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک طراحی می شود:

1. عده ای از طراحان گرافیک یک عنوان رو به یک شکل گرافیکی و کاملا با زایده خلاقیت خود به صورت خاصی طراحی می کنند و یک لوگو منحصر به فرد رو خلق می کنند و این نوع لوگو به ظاهر فقط بیانگر یک عنوان است و نکته قابل توجه این طرح شکل گرافیکی بودن لوگو(عنوان مورد نظر) می باشد.

2. عده ای دیگر از طراحان یک عنوان رو به شکلی معنا دار طراحی می کنند که هر کسی به راحتی می تواند با یک نگاه به لوگو تشخیص دهد که این لوگو مربوط به چه عنوانی یا شرکتی٬ورزشی٬رشته ای و… می باشد که این نوع سبک طراحی از نوع خیلی حرفه ای و پر هزینه ترین لوگو ها به شمار می رود.

logo1 طراحی لوگو

3. عده ای دیگر از طراحان یک عنوان رو به شکل اسم عنوان طراحی می کنند که هر کس به راحتی می تواند تشخیص دهد که لوگو شکل چه اسمی می باشد. این نوع سبک طراحی هم از نوع خیلی حرفه ای و پر هزینه ترین لوگو ها به شمار می رود.

4. مهم ترین ویژگی لوگوها این است که فقط یک نمونه از آنها در دنیا وجود دارد و خیلی خاص می باشد چون زایده خلاقیتهای یک نفر می باشد و افکار و خلاقیتهای طراحان گرافیک متفاوت می باشد و ذاتا خلاقیت هیچ انسانی متشابه به دیگری نمیباشد.

نمونه ای از چند لوگو را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید

logo2 طراحی لوگو

 • شما نیز می توانید برای سفارش لوگو دلخواهتان با سایت آسمونی تماس گرفته و یک لوگو زیبا و خلاقانه برای حرفه خود داشته باشید.

تلفن : 02126762756

موبایل : 09125781740  (مهندس زنگنه)

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=124432
loading...
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  طراحی GIF تبلیغاتی

  امروزه با استقبال روز افزون عموم مردم از عضویت و استفاده از شبکه های اجتماعی …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی