در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > کسب و کار > بانک، بیمه و بورس > بیمه تکمیلی دانشجویی
محل تبلیغات شما

بیمه تکمیلی دانشجویی

student insurance بیمه تکمیلی دانشجویی

آسمونی براساس تفاهم ‌نامه امضا شده میان شرکت بیمه عامل و صندوق رفاه دانشجویان، همه دانشجویان دانشگاه های کشور شامل دانشگاه های سراسری،‌ پیام نور، آزاد اسلامی و غیرانتفاعی‌ مشمول این طرح می شوند.

مدیرعامل شرکت بیمه عامل در این طرح با اشاره به این که همه دانشجویان تحت پوشش بیمه عمر و حادثه قرار دارند افزود ثبت نام در این بیمه تکمیلی(بیمه دانش) اختیاری است.

 حق بیمه ای که امسال از دانشجویان برای بهره مندی از این بیمه دریافت می شود، ماهیانه شش هزار تومان است..

دانشجویانی که خواستار استفاده از این بیمه تکمیلی هستند می‌توانند برای ثبت نام به پایگاه های اینترنتی بیمه دی به نشانی www.dayins.com و www.bimeday.ir صندوق رفاه دانشجویی به نشانی www.swf.ir یا حضوری به دفاتر صندوق رفاه دانشجویی در دانشگاه ها مراجعه کنند..

این صندوق مبلغ حق بیمه ای را که دانشجو باید پرداخت کند به همه دانشجویان متقاضی وام می دهد و دانشجویان پس ازفراغت از تحصیل آن را در اقساط بلند مدت بازپرداخت می کنند.

 افراد متاهل نیز می توانند برای خودشان و افراد تحت تکفلشان از این طرح استفاده کنند .سقف خدمات و تعهدات شرکت بیمه گر در این بیمه،‌ برای فوت ناشی از حادثه۱۰میلیون تومان، جراحی های عمومی تا سقف سه میلیون تومان، جراحی های خاص تا سقف ۵ میلیون تومان، خدمات پاراکلینیکی۳۰۰ هزار تومان،‌ آزمایشگاه ۲۰۰هزار تومان،‌ دندانپزشکی۲۰۰ هزار تومان و عینک۱۰۰هزار تومان میباشد.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=85954
loading...
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

سود بانک ها در سال 1396

سود بانکی این روزها تبدیل به بحث داغی شده و همه دنبال نرخ دقیق سود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی