تازه های آسمونی
خانه > چهره ها > بیوگرافی خوانندگان > هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی

  one-direction-group-photo-biography1

  وان دایرکشن یا یک جهت، یک گروه پسرانه انگلستانی – ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. اعضای اصلی گروه عبارتند از نایل هوران، زین مالیک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون.طرفداران این گروه دایرکشنر نامیده می شوند. آنها با انتشار آلبوم “Up All Night” در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها “Take Me Home” در نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت.

   

  شروع کار :

  در سال ۲۰۱۰، کل اعضای این گروه در مسابقه بریتانیایی “اکس فکتور” به صورت تک نفره شرکت کردند. آنها با نظر داوران تبدیل به گروه شدند.

   

  ۲۰۱۲- آلبوم دوم :

  در حال حاضر این گروه آلبوم دوم، “منو ببر خونه” را به فروش رسانده است. این آلبوم توسط کمپانی Syco پشتیبانی شده‌است. آنها در می‌۲۰۱۲ شروع به کار بر روی آلبوم دوم خود شدند و در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۱۲ این البوم منتشر شد. نویسنده‌هایی چون اد شییران و ساوان کوتچا نیز در این آلبوم به آنها کمک کردند. این آلبوم در کشور انگلستان و آمریکا رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است. در حال حاضر آهنگ‌های ” Live While We’re Young ” و ” Little Things ” و ” Kiss You “از این آلبوم دارای موزیک ویدئو هستند. هم چنین موزیک ویدئو ی ” Little Things ” چهارمین موزیک ویدئوی برتر به انتخاب مردم شده‌است.

   

  ۲۰۱۳ :

  اکنون این گروه تک آهنگ خود را با نام One Way or Another برای روز دماغ قرمز، که یک موسسه خیریه است، خواننده‌اند. خواندن این آهنگ برای کمک به کودکان آفریقا بوده و این آهنگ هم اکنون موزیک ویدئو هم دارد. موزیک ویدئو Best song ever این گروه رکورد تماشا ویدئو We Can’t Stop از مایلی سایرس را شکست. جدیدترین آهنگ این گروه Story Of My Life میباشد که ویدئوی آن نیز منتشر شده است و دایرکشنر ها (به طرفداران این گروه دایرکشنر (Directioner ) میگویند) تلاش کردند که رکورد بازید ویدئوی این آهنگ از آهنگ Wrecking ball از مایلی سایرس پیشی بگیرد اما تلاش آنها منجر به ایجاد مشکلات فنی در سایت VEVO شد. آلبوم سوم این گروه به نام Midnight Memories منشتر شد. این آلبوم یکی از برفروش ترین آلبوم ها شد.

   

  اعضاگروه :

  one-direction-group-photo-biography3

  نایل هوران

  نایل جیمز هوران ،متولد شده در ۱۳ سپتامبر سال ۱۹۹۳. او در مولینگار، کانتی وستمیت، ایرلند زندگی می کند. مادر وی مارا و پدرش بابی هوران نام دارند. او یک برادر بزرگتر به اسم گرگ دارد. وقتی پنج سالش بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. او گیتار را در دوران خردسالی شروع کرد. او در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده‌است. هوران در هفتمین فصل از مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد. هوران آشکار کرد که والدینش هنگام یک سفر متوجه خواندنش شدند. او می گوید “خاله ام گفت که فکر کرده صدا از رادیو بوده است. دقیقا همین برای مایکل بوبله خواننده و پدرش اتفاق افتاده است. او قهرمان من است و من خوشحالم که داستانی شبیه هم داریم.” او طرفدار گروه های راک “دِ ایگلز، بون جووی و دِ اسکریپت” است. او در سال ۲۰۱۲ آشکار کرده که از پرنده ها وحشت دارد زیرا در کودکی توسط یک کبوتر موردحمله قرار گرفته بود.

  one-direction-group-photo-biography5

  لیام پین

  لیام جیمز پین ،متولد شده در ۲۹ آگست سال ۱۹۹۳. او در ولورهمپتون، میدلندز شمالی، انگلستان زندگی می‌کند. پدر او جف و مادرش کارن پین هستند. او دو خواهر بزرگتر از خود به اسم روت و نیکولا دارد. در چهار سالگی یکی از کلیه‌های او به دلیل زخمی و ناکارآمد شدن برداشته شد.اما در ماه آگست سال 2012 متوجه وجود کلیه دوم خود و سالم بودن آن شد. او زمانی که ۱۴ سالش بود در فصل پنجم “اکس فکتور” شرکت کرد اما توسط سایمون کاول، در مرحله “خانه ی داوران” از مسابقه حذف شد. سایمون کاول به او گفت که دوسال دیگر برگردد. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان کرد و از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او جاستین تیمبرلیک را یکی از بزرگ ترین الگوهای خود می داند.

  one-direction-group-photo-biography2

  هری استایلز

  هری ادوارد استایلز ،متولد شده در ۱ فوریه سال ۱۹۹۴. او کوچک ترین و خوشگل ترین عضو گروه است و نام گروه را هم او انتخاب کرده است او در هولمز چیپل، چشایر انگلستان به دنیا آمده است. مادر وی آن و پدرش دس استایلز نام دارند. او یک خواهر بزرگتر از خود به اسم جما دارد. وقتی هفت سالش بود مادر و پدرش از هم جدا شدند. اما چندی بعد مادر وی با رابین تویست ازدواج کرد. هری گفت “خیلی خوشحال” شد که تویست از مادرش خواستگاری کرد. از دوران کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او رهبر گروه “اسکیمو سفید” بود. گروه آنها یکبار در یک مسابقه گروه‌ها شرکت کرد و برنده شد. استایلز در هفتمین فصل مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد.او در نانوایی کار می کرد.هم چنین او به مدتی بسیار کوتاه با مجری تلویزیون کارولین فلک دوست بود که به علت تفاوت سنی نونزده سال باعث جنجال رسانه‌ای گسترده‌ای شد وی مدتی کوتاه با تیلور سوئیفت دوست بود ولی این دوستی خیلی کوتاه بود. هری استایلز در مسابقات تین چویس اواردز 2013 نامزد جذاب ترین پسر و بهترین لبخند شد که جایزه ی هر دو را هم گرفت و طرفداران بسیاری دارد.

  one-direction-group-photo-biography6

  لوییس تاملینسون

  لوئی ویلیام تاملینسون ،متولد شده در ۲۴ دسامبر سال 1991، با اسم لوئی تروی آستین. او در دنکاستر، جنوب یورکشایر، انگلستان زندگی می‌کند. مادر او جوانا پلستون و پدرش تروی آستین نام دارند. او 5 خواهر کوچک تر از خود به نام‌های جورجیا آستین(از سمت پدرش) شارلوت، فلیسیتی و دوقلوها دیسی و فیبی تاملینسون(از سمت مادرش) دارد. لوییس نام خانوادگی نا پدری خود مارک تاملینسون را برای خود انتخاب کرد. اما مادر وی و مارک تاملینسون در سال 2011 از هم جدا شدند. تاملینسون در هفتمین فصل مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد. او بزرگترین عضو گروه است و به رابی ویلیامز، خواننده انگلیسی گروه “تیک دَت” به عنوان بزرگ ترین الگوی خود اشاره می کند. درحال حاضر او با دانش آموز دانشگاه منچستر، الِنور کالدر رابطه دارد. در سال 2013 او به عنوان فوتبالیست در تیم دنکاستر روورز قرار داد بست. هدف اصلی او برای عضویت در این تیم رساندن پول به مراکز خیریه است. تاملینسون قبل از عضویت در تیم دنکاستر روووز خودش تیمی تاسیس کرده بود. که این تیم هم جهت جمع آوری پول برای خیریه ساخته شده بود.

  one-direction-group-photo-biography4

  زین مالک (از گروه خارج شده است)

  زین جواد مالک ،متولد شده در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۳. او در وست لین، بردفورد، انگلستان زندگی می‌کند. او دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاکستانی به اسم یاسر مالک است. وی سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. مالک در هفتمین فصل از مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد و برای داوران ترانه “بگذار به تو عشق بورزم” از ماریو را خواند. او با شرکت کننده ی اکس فکتور ربکا فرگوسن دوست بود که به علت تفاوت سنی شش ساله باعث جنجال بسیاری شد. رابطه ی آن ها بعد از چهار ماه با هم بودن به اتمام رسید. همچنین مالک دوستی کوتاه مدتی را با عضو گروه بل آمی، جنیوا لین داشت. در آپریل سال ۲۰۱۲ مالک رابطه اش با پِری ادواردز، عضو گروه لیتل میکس آغاز کرد. در تاریخ ۱۸ آگست ۲۰۱۳ مالک و ادواردز نامزد کردند. زین که همراه با گروه از سال 2010 شروع به فعالیت نموده بود، سال 2015 از وان دایرکشن جدا شد.

   

  آلبوم‌ها

  Four – سال 2014

  Midnight Memories – سال 2013

  Take Me Home – سال 2012

  Up All Night – سال 2011

   

  تورها

  On the Road Again Tour – 2015

  Where We Are Stadium Tour – 2014

  Take Me Home tour – 2013

  Up All Night Tour 2011 – 2012

   

  فیلم ها

  The X Factor series 7 – finalists
  Up All Night: The Live Tour
  One Direction: This Is Us
  One Direction: Where We Are – The Concert Film

   

  کتاب‌ها

  One Direction: The Official Annual 2014 توسط انتشارات هارپر کالینز (2014)

  One Direction : Where We Are – منتشر شد (2013)

  One Direction: Our Band Our Story – منتشر شد (2013)

  One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (2012)

  One Direction: Forever Young توسط انتشارات هارپر کالینز (۱۷ فوریه سال ۲۰۱۱)

  One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (۱ سپتامبر سال ۲۰۱۱)

  Dare to Dream: Life as One Direction توسط انتشارات هارپر کالینز (۱۵ سپتامبر سال ۲۰۱۱)

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=53152
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  تبریک ماهسون قرمزی گُل خواننده اهل ترکیه بمناسبت پیروزی تیم ملی + بیوگرافی و تصاویر خاص او

  ماهسون قرمزی گول یا محسون قرمزی‌گُل خواننده و کارگردان مسلمان کردتبار اهل ترکیه است . …

  81 دیدگاه

  1. ازنظرمن قبلافقط زین ونایل توگوروه خوب بودن حالاکه زین رفته فقط نایل

  2. فقط زینننننننننننننننننننننننننننننن???????????????

  3. سلام.
   دوستان برای شنیدن آهنگ های انگلیسی مورد علاقه خود به کانال زیر مراجعه کنید.

   https://telegram.me/englishtrack

  4. فقط زین….خخخخ

  5. چه طرفدار زیاد داره وان دایرکشنO.O
   هزی و زین خیلی بامزه ان^^

  6. وای من عاشق زینممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

  7. نایل از همشون بهتره

  8. فقططططط نااااایل

  9. اخه اونا نازن خوشکلن چیشون به شما میماسه
   بیاین وب من عکسامو نیگاه کنین بعد نظر اخرتون رو بدین
   حححححح

  10. بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا من عاشق اون بسه ی خوشگل هست زین مالک………………………………2روزه این گروه روشناختم وعاشقش شدم ازمدیریت وب هم میخوام عکسای بیشتری ازاون بزاره

  11. من عاشق هریم دوتت دارم هری عاشقتم

  12. فقط بلدین همین حرفارو بزنین دخترای لوس

  13. فقط نایلو عشقه

  14. زییییییییییییییییین عااااااااااااااااشقشم روانیشم دیوونشم

  15. من عاشق لوییسم یعنی عاشقشم حتی حاضرم وتسش بمیرم

  16. زین مالک عشقههههههههه
   عاشقتم
   بوس بوس

  17. میییییییییییییییییییییییییییمییییییییییییییییییییییییییییییییییییرممممممممممممممممممممم
   وااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسسسسسسسسسسسسهههههههههههههه
   هههههههههههههههههههههههههههههههرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییی

  18. فقط و فقط زییییییییییییییینننننننننننننن عاششششقشششششم

  19. فقط نایل

  20. ووووویییی فقط لیامممم عاشقشمممممم

  21. دیونه هریممممممم هریی عشق منهههه

  22. چه خوشملن

  23. زین فقط

  24. واااااااااااای زین. من عااااااااااااااااااااااشقشم

  25. مهدیه فخرابادی

   نانازن فقط هرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی با
   زییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

  26. عااااااااااااشق هریم . و زین و نایل

  27. زین جونم دیوونتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

  28. نایل جونم عشق من عاشقققققققققققققققققققققققققققققققققققققتم

  29. واااااااایییییی من عاشقه زین هستم
   خیلی عزیزه وخوشگلم هست

  30. همشون جگرن به جون لیلا

  31. فقط و فقط هری….
   عاشقشم

  32. سلام. من عاشق هری و نایل و زین هستم ولی از اون دوتای دیگه خوشم نمیاد خیلی.
   راستی چرا هنوز زین رو جزو این گروه نوشتید.حداقل توی توضیحات زین بنویسید که از گروه خارج شده متاسفانه.
   بعدشم در پاسخ دوستانی که فرمودند بهشون وابسته نشیم بگم که افراد سالم وقتی آهنگ خواننده مورد علاقشون رو میشنون به قصد ازدواج با اون خواننده به آهنگش گوش نمیدن! میدن؟؟؟؟
   تاکید میکنم که آدم های سااااااااالمممم.
   دخترای محترم لطفا آبروی ما دخترای محترم دیگرو نبرید…..
   واقعا که….
   شما ها کسی بهتون سبلامم بکنه اول بررسی میکنید امکان اینکه روزی باهاش ازدواج بکنید هست یا نه. اگر امکان داشت جواب سلام میدید!!!!!!!!!
   البته تاکید میکنم که این صحبتم رو به همه نیست با بعضیییییا هستم.

  33. خوب ببین منم عاشقشونم و دوسشون دارم ولی اونا اصلا میدونن ما وجود داریم؟اونا فقط به خودشون و عشقاشون میرسن!بهتره از فکرشون بیرون بیاید چون من خودم یه مدت دیوانه بار عاشق جاستیم و مایلی بودم!خخخخخ خیلی هم مسخره!

  34. عزیزاى من خودتونو به این ها عادت ندین اینا تو یه کشور دیگه هستن ما هم یه کشور دیگه همه ى این ها اخرش ازدواج مى کنن دیدین زین ازدواج کرد رفت

  35. عاشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققق نایلم

  36. هری هری هریییییییییییییییییییییییییییییییی….عاشقتممممممممممم

  37. باب اسفنجی

   منم عاشقشم.خیلی خوشگله.راستی یک سوال چرا فامیلی های وان دی رو برای خودتون میزارین؟ واقعا مسخره نیست؟ خجالت نمیکشین؟

  38. باب اسفنجی

   من عاشق نایل هستم.راستی ی سوال چرا شما از نایل خوشتون نمیاد؟ خوشگله که.

  39. زین عاشقتم

  40. زین زین زین همش زین…
   بخدا عاشقشم…
   خیلی خوشگله تازه بامزه هم هست صداشو نگو که حرف نداره…
   مریضتم زین♥♥♥
   بووووووووووووووووس

  41. داغون نایل هوران♥♥

   سلام…..
   من عاشق نایلم♥♥♥
   هم صداش خوبه هم خوش تیپو ….خوش استایله …..واقعا بد جور داغونش شدم…

  42. وبت عالی است عاشق لیام وزینم

  43. من عاشق زینمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

  44. ممنون از سایت خوبتون

  45. سلام از سایت خوبتون ممنونم
   آهنگ put your hans upدارن؟من شنیدم اما اسمشو یادم نیست
   تو سایتتون لینک دانلود میذارید؟
   اگه آره کجا باید برم؟
   مر30

  46. دایرکشنر

   مطلبت قدیمیه همینطور عکسا بعضی جاها هم اشتباه نوشتی 🙂

  47. سلام وبت خیلی به درد بخوره خوشم اومد به وبلاگ جدید منم یه سر می زنی بد نظر بدی ؟

  48. واقعا ممنون عالین بین هیشکدوم فرق نمی زارم چون همشون معرکن و یه دیرکشنرم

  49. عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششششششششششقققققققققققققققققققققققققققققققققتتتتتتتتتتتتتتتتممممممممممممممممممم نایل

  50. وبت عالی بود بیا به وب منم سر بزن
   من هنوز تازه با گروهشون اشنا شدم ولی قبلا زین و میشناختم
   عاشقشممممممممممممممممممم…..

  51. زین عاشقتم

  52. وای عزیزم عالی بود من ک خودم طرفتار درجه یکشون ام اونا عالین مخصوصاً هری

  53. سلام عزیزیم وبت عالیه !! من میمیرم واسه ی هری و زین !!!

  54. من عاشقه این گروهم درهرصورت ممنون

  55. behtarin band mosigian makhsosan harry and zain like

  56. خووووووووووووووب بووووووود…….. زین مالک از همشون بهتره………

  57. مهسا عاشق زین

   وای من عاشقه زینم ..خعلی خوشگل و جذاب و خوبه…..جدیدا آدرسه ایمیلشو پیدا کردم و ادش کردم باها حرف زدم خعلی خوبه …وااااااااااااااای من عاشقشم…

  58. عالی بود من به بقیه کار ندارم

  59. مهسا استایلز

   وبت خوبه اگه عاشق هری باشی خدا لعنتت کنه بیا به وب منم سر بزن خواهشا

  60. عععععععزززززیییییززززمممممممم عالی بودی. (به خاطر تو نه ههههااااا به خاطر وان دایر اکشن)

  61. عالی عکساتونم خیلی قشنگ بودن ممنون

  62. عالی وبتون واقعا عالیه

  63. مهران رخشان فر

   من واقعا به این گروه آلرژی دارم،اگه راس میگین بیوگرافی india martinez رو بزارین رو وبتون

  64. اصلا از وبت خوشم نیومد.

  65. من که خیلی از وبت خوشم اومد .بقیه رو هم نمی دونم.

  66. وب قشنگی داری عکساهم خیلی خوب بودن عزیزم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.